POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.05.2017, 17:47:08] • zachodniopomorskie

Pijany jechał 201 km/h

W ostatnich dniach pyrzyccy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich na drodze S-3 przekroczył dozwoloną prędkość o 81 km/h, jechał szybko…bo się śpieszył. Już stracił prawo jazdy a za swój czyn odpowie przed Sądem.

W minioną niedziele po godzinie 12.00 policjanci pyrzyckiej drogówki na drodze szybkiego ruchu S-3 zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Skoda, którego kierowca jechał z prędkością 201 km/h. Mężczyzna jechał z nadmierną prędkością, bo…. się spieszył.
Okazało się także, że nadmierna prędkość nie była jedynym przewinieniem popełnionym przez 36-letniego mieszkańca Szczecina. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że w organizmie ma on prawie promil alkoholu. Ponadto mężczyzna przewoził w tym stanie pasażera.

Policjanci zatrzymali 36-latkowi prawo jazdy. Mężczyźnie za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi 2 lata pozbawienia wolności.

Następnego dnia mundurowi z Komisariatu Policji w Lipianach zatrzymali kierującego motorowerem, który w swoim organizmie miał również niemal promil alkoholu. 35 - letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego w trybie przyspieszonym stanął już przed sądem.

Wczoraj policjanci zatrzymali jeszcze dwóch kierowców, którzy zdecydowali się prowadzić samochód po spożyciu alkoholu. Obie kontrole drogowe miały miejsce w miejscowości Wierzbno. Skontrolowany na drodze 62 - latek kierujący osobowym Mercedesem w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

Natomiast drugi 35 - letni kierujący samochodem marki Audi w swoim organizmie miał ponad 2,5 promila. Mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu stanie przed sądem w trybie przyspieszonym.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska/AG


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [22.05.2017, 00:18:14] • [IP: 80.245.177.***]

mordercow to szukaj na niemieckich autostradach ktore nie maja ograniczen a wypadkow wiele mniej, w polsce tez tak bedzie

Gość • Niedziela [21.05.2017, 13:08:54] • [IP: 81.204.98.**]

Potencjalni mordercy...prawo jest zbyt lagodne dla nich...

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że planowane na dzisiejszą noc tj. (piątek / sobota) 27/28.03.2026r. wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu zostało odwołane na wniosek Głównego Wykonawcy ■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■