POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Niedziela [18.06.2017, 10:14:55] • Polska

KOLOROFONIA prezentuje: MAMY SOUNDSYSTEM

Oto pierwszy singiel z planowanej na lato epki, zapowiadającej nowy album projektu KOLOROFONIA, którego premiera przewidziana jest na koniec tego roku.

Stało się to za sprawą Marcina Nowaka i Krzysztofa Parczewskiego, na co dzień zajmujących nagłośnieniem i prowadzeniem imprez, którzy wyszli z inicjatywą nakręcenia go, chcąc rozszerzyć zakres swej działalności i spróbować swych sił w produkcji wideo.
Propozycja, jaka padła z ich strony idealnie koresponduje pomiędzy ich działalnością, a tytułem utworu, a treść znakomicie wpasowuje się w ten najcieplejszy okres w roku.
Obraz swym klimatem nawiązuje do tzw. „złotej ery hip hopu”, czyli połowy lat 90, podkreślając jednocześnie treść zawartą w refrenie.

KOLOROFONIA to projekt, który na swym koncie ma debiutancki album z 2015 roku oraz epkę, która ujrzała światło dzienne rok później.
Oba wydawnictwa zostały nagrane i wydane własnym sumptem, a promujące je single regularnie gościły na radiowych listach przebojów, docierając niejednokrotnie na szczyty notowań.
W jego skład wchodzą: Michał „KOLO” Kisielewski, raper, autor tekstów i pomysłodawca przedsięwzięcia oraz Albert „TONTON AL” Toruński, w całości odpowiedzialny za jego warstwę muzyczną.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■