POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Środa [06.09.2017, 09:46:54] • Europa

LemON ogłasza jesienną trasę - TU | Etiuda Zimowa!

LemON ogłasza jesienną trasę - TU | Etiuda Zimowa!

fot. radioswinoujscie.pl

Po pełnych energii występach na największych festiwalach (Przystanek Woodstock, Europejski Stadion Kultury) i w największych klubach, LemON rusza w niezwykle emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej 5 letniej karierze. Obok TU zagrają pierwszy raz na żywo materiał z płyty Etiuda Zimowa!

Trasa "TU|Etiuda Zimowa" to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością.

Tylko na jesienno -zimowej trasie zespołu możecie wygodnie usiąść i delektować się muzyką płynącą ze sceny.
To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości LemON, a dla nowych słuchaczy okazja aby przekonać się z czego wynika jego fenomen.

TU | Etiuda Zimowa
TRASA

9.11 Lublin Centrum Spotkania Kultur
11.11 Gdańsk Stary Maneż
15.11 Kraków Klub Studio
9.12 WROCŁAW, Sala Audytoryjna WCK
14.12 Białystok Opera i Filharmonia Podlaska
16.12 Toruń CKK Jordanek
17.12 Łódź Wytwórnia

Kolejna miasta wkrótce


Bilety dostępne w sprzedaży od 4 września 2017 roku od godz. 11 na Eventim.pl oraz w salonach Empik i Saturn.
Bilety w cenie od 89 zł do 109 zł.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■