POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Niedziela [12.11.2017, 08:50:26] • Europa

Premiera nowego albumu The Corrs "Jupiter Calling"!

Utalentowane irlandzkie rodzeństwo, tworzące zespół The Corrs, powraca z nowym materiałem muzycznym!

Płytę, która zawiera 13 nowych utworów, zatytułowano "Jupiter Calling". Brzmienie piosenkom nadał T-Bone Burnett (m.in. Elton John, Elvis Costello, Roy Orbison), laureat Grammy, producent wielu znakomitych soundtracków, chociażby do filmu "Bracie, gdzie jesteś?" braci Coenów.

"Jupiter Calling" ukazuje się dwa lata po świetnie przyjętej płycie "White Light", złotej w Wielkiej Brytanii i równe 20 lat po multiplatynowej "Talk On Corners". To najbardziej ambitna i bezpośrednia w przekazie propozycja The Corrs.
Zobacz nagranie do utworu 'Son of Solomon' z albumu 'Jupiter Calling' nagrane w 2016 roku w Londynie.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■