POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Niedziela [10.12.2017, 08:46:13] • Polska

Kobranocka „Drzewa - koncert akustyczny”

Kobranocka - legenda polskiego rocka, zespół znany i lubiany przez wszystkie pokolenia Polaków. „Drzewa - koncert akustyczny" to najnowszy album zespołu, który ukazał się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ. Na płycie usłyszmy 21 piosenek, część doskonale znanych, część granych wyłącznie na kameralnych i nietypowych dla zespołu występach akustycznych. Wydawnictwo jest wyjątkowym przedstawieniem twórczości artystów. Nagrania pochodzą z koncertu „bez prądu", który zespół zagrał i zarejestrował w łódzkim radiu.

Kobranocka - legenda polskiego rocka, zespół znany i lubiany przez wszystkie pokolenia Polaków. „Drzewa - koncert akustyczny" to najnowszy album zespołu, który ukazał się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ. Na płycie usłyszmy 21 piosenek, część doskonale znanych, część granych wyłącznie na kameralnych i nietypowych dla zespołu występach akustycznych. Wydawnictwo jest wyjątkowym przedstawieniem twórczości artystów. Nagrania pochodzą z koncertu „bez prądu", który zespół zagrał i zarejestrował w łódzkim radiu.

LISTA UTWORÓW:
1. Ela, czemu się nie wcielasz
2. W okamgnieniu
3. Zataczówka
4. Gorycz w chlebie
5. Kwiaty na żywopłocie
6. Wewnątrz mnie
7. Ze łzami spłyń
8. Noc ogonem szatana
9. List z pola boju
10. Miłość to tylko pieniądze
11. I nikomu nie wolno się z tego śmiać
12. Kocham Cię jak Irlandię
13. Wracaj, bo tak chcę
14. Po nieboskłony
15. Ballada dla samobójców
16. Łąki pod Grudziądzem
17. Póki to nie zabronione
18. Poznałem Cię na procesji
19. Koniec nocy
20. Droga Mario
21. Mówię Ci, że


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 10 listopada Urząd Miasta Świnoujście i Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne Drodzy mieszkańcy i goście Świnoujścia, informujemy, że zgodnie z Kodeksem pracy – w poniedziałek 10 listopada 2025 r. Urząd Miasta Świnoujście oraz Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne. W razie konieczności załatwienia bieżących spraw, zapraszamy Państwa w piątek 7 listopada lub w środę 12 listopada ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■