POGODA

Reklama


Wydarzenia

Newseria • Wtorek [02.01.2018, 11:16:07] • Polska

Izabella Krzan: nie szukam miłości, czekam aż sama przyjdzie

Prezenterka jest singielką skoncentrowaną na rozwoju kariery zawodowej. Twierdzi, że nie należy do kobiet szukających partnera, lecz spokojnie czekających aż miłość sama się pojawi. Nie wyklucza też, że jeśli trafi na odpowiedniego mężczyznę, zaangażuje się w związek mimo wielu obowiązków zawodowych.

Zwycięstwo w konkursie Miss Polonia 2016 otworzyło Izabelli Krzan drogę do kariery w show-biznesie. Już nieco ponad pół roku po zdobyciu tytułu najpiękniejszej Polki gwiazda zadebiutowała w roli prezenterki telewizyjnej w paśmie śniadaniowym TVP2. Jesienią 2017 roku została natomiast hostessą w reaktywowanym po ośmiu latach teleturnieju „Koło Fortuny”. Izabella Krzan ma nadzieję, że nadchodzący nowy rok będzie równie obfity w propozycje zawodowe jak mijający.

– Mam nadzieję, że będę miała jeszcze trochę więcej propozycji współprowadzenia czy prowadzenia różnego rodzaju wydarzeń, bo to mi sprawia ogromną przyjemność – mówi gwiazda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka nie ma konkretnych marzeń zawodowych na 2018 rok, liczy jednak na to, że będzie się mogła nadal rozwijać w tak szybkim tempie. Ma również nadzieję na dobre zdrowie i spełnienie w przyjaźni i miłości. Obecnie gwiazda jest singielką i nie myśli o związku, woli się koncentrować całkowicie na karierze zawodowej.

– Kiedy pojawi się ktoś na mojej drodze, bo jestem z osób, które nie szukają, raczej czekam, aż ktoś sam się pojawi, to wtedy oczywiście będzie mi bardzo miło. Zobaczymy, jak to będzie, na razie skupiam się na pracy – mówi Izabella Krzan.

Gwiazda twierdzi, że na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni moment. Nie obawia się też, że rozwijając karierę zawodową w tak szybkim tempie, nie znajdzie czasu na miłość. Jej zdaniem najważniejsze jest trafienie na właściwego mężczyznę.

– To kwestia znalezienia odpowiedniej drugiej połówki, która będzie wyrozumiała i czasami nagnie swoje plany dla moich, czasami trudniejszych planów, a potem będę mogła zrobić to samo dla niego – mówi Izabella Krzan.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■