POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.01.2018, 21:16:27] • Świnoujście

Ankieta dot. ulic, chodników i ścieżek rowerowych w naszym mieście

Ankieta dot. ulic, chodników i ścieżek rowerowych w naszym mieście

fot. Organizator

Szanowni Mieszkańcy, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej ulic, chodników i ścieżek rowerowych w naszym mieście. Ankieta ma nam posłużyć w ocenie działań, które są podejmowane przez Prezydenta Miasta Świnoujście, jak również otrzymać informację jak Państwo oceniają pomysły, które chcemy przedstawiać w najbliższym czasie.

www.interankiety.pl/i/2wL3xmv6

Stowarzyszenie Kierunek Świnoujście


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

j444 • Piątek [12.01.2018, 23:22:34] • [IP: 176.221.123.**]

Na ulicy Nowokarsiborskiej na całej długości, ścieżka rowerowa powinna być oddzielona od jezdni BARIERAMI ENERGOCHŁONNYMI. Istniejąca obecnie droga rowerowa jest niebezpieczna dla rowerzystów.

Gość • Piątek [12.01.2018, 09:16:13] • [IP: 176.221.123.**]

Wybrukować chodniki ul. Herberta

Gość • Czwartek [11.01.2018, 13:03:07] • [IP: 37.47.151.***]

Niech sie ze stowarzyszenia przesiadą z auta na rower to zobaczą gdzie potrzeba. A dla samorządów będą pieniądze na chodniki ulice itp.bo słyszałam wypowiedzi nowego ministra którego powołał Morawiecki.Samorządy będą musiały zgłosić wnioski na co itp. Takze żadne Stowarzyszenie nie musi robić ankiet tylko miasto niech bierze sie do roboty.

Gość • Środa [10.01.2018, 22:42:26] • [IP: 93.94.190.**]

Ścieżka rowerowa --Warszów --Karsibór i Karsibór -Przytor. Połączyć wreszcie te dzielnice.Obecnie jeździ się z duszą na ramieniu.

Gość • Środa [10.01.2018, 22:19:56] • [IP: 80.245.189.***]

A dziury i tak będą i tak - nawet po 100.000 ankiet :-)))

Gość • Środa [10.01.2018, 18:26:26] • [IP: 83.11.63.**]

Zalewowa i Sąsiedzka do remontu, ścieżka koniecznie Świnoujście -Międzyzdroje!!

Gość • Środa [10.01.2018, 18:13:39] • [IP: 188.146.67.**]

Zalecam przechadzkę wieczorem chodnikiem ulcąWyspiańskiego, jeśli nie połamiecie nóg będzie dobrze.

Gość • Środa [10.01.2018, 18:07:56] • [IP: 188.146.2.***]

Przede wszystkim potrzebna jest ścieżka rowerowa do Międzyzdrojów!

Gość • Środa [10.01.2018, 16:35:13] • [IP: 164.127.32.***]

Ludzie, jak wy czytacie, TO NIE JEST ANKIETA MAGISTRATU, lecz Stowarzyszenia, które chce najpewniej wejść do Rady Miasta po szczeblach bałamutnych ankiet (w pytaniu o nazwe ul.Markiewicza było podpuszczenie ludzi, pytanie czy zgadzają się na poniesienie kosztów zmiany nazwy, choć takich kosztów nie ma). Grupa Morska pokazywała się na tle chorych w szpitalu czy dzieci na Cmentarzu Rozrywki, a ci - Stowarzyszenie - mają taką strategię.

Gość • Środa [10.01.2018, 16:25:43] • [IP: 109.173.159.**]

Najwazniejsze to uporzadkowac ruch rowerowy. Zakazac, przynajmniej w sezonie, jazdy rowerami po pl. Wolności. Walić mandaty za jazde po chodniku, jesli jest obok scieżka. Rowerzysci po polnocnej stronie 3 maja wrecz stwarzaja zagrożenie dla pieszych, bo chodnik jest waski i zatłoczony, to samo na Matejki i Grunwaldzkiej. Potrzebna jest sciezka na Armii Krajowej, Szopena i Pilsudskiego.

Gość • Środa [10.01.2018, 15:00:59] • [IP: 62.69.252.***]

Żałosne. Kilkuset urzędników w UM. Podstawowe zadanie gminy to dbanie o infrastrukturę. Czyli po to są. I do dzisiaj nie mają planu inwestycji drogowych ! Nie wiedzą też które ulice są do remontu ! To gołym okiem widać. Pytają się tłumu, zamiast wysłać 1-go DOBREGO fachowca, który zna się na rzeczy i opracuje ten plan. To jakaś maskarada. Jakaś śmieszna forma pseudo- konsultacji społecznych.

Gość • Środa [10.01.2018, 14:59:33] • [IP: 77.112.10.***]

Proponuję, żeby Pan Prezydent lub Rzecznik PODALI NAZWY 3 ulic, 3 chodników i 1 ścieżki rowerowej na których jest DOBRA I NIEDZIURAWA NAWIERZCHNIA !! To zadanie dla Toma Cruise (Mission Impossible) też było by zbyt trudne ! :-)))

Gość • Środa [10.01.2018, 13:08:37] • [IP: 207.244.78.***]

ścieżki rowerowe do likwidacji, żadnych wewnętrznych robót z UM bo będą wałki czyli kaska i koperta do czego włoży ręce UM jest kopertówka więc bez jaj nie chcemy tych krwawych kolesi od łapówek

Gość • Środa [10.01.2018, 12:31:08] • [IP: 91.199.250.**]

He He, ktoś pisze pracę magisterską...

Gość • Środa [10.01.2018, 11:52:51] • [IP: 62.69.231.***]

I Z WOLINA DO WARSZAWY...

Gość • Środa [10.01.2018, 11:30:31] • [IP: 31.0.120.***]

Czy urzędnicy nie wiedzą, że nie ma utwardzonych ulic, żadnego chodnika, ścieżki rowerowej w Karsiborze? Jesteśmy podobno osiedlem tego samego miasta, wprawdzie wykluczonym z aglomeracji, ale to nie dowód by można nas we wszystkim pomijać.

Gość • Środa [10.01.2018, 11:23:03] • [IP: 178.238.246.***]

Mniej ankiet, a więcej konkretnego działania. Stan ulic i chodników widać, jak na dłoni, więc nie potrzeba pytać. URZĘDNICY! Oderwać się od biurka i dostrzec to, co widzą MIESZKAŃCY, bo ten BAŁAGAN na ulicach staje się codziennością. Proponuję hasło: JESTEŚMY U SIEBIE I GOSPODARUJEMY RACJONALNIE. To zamiast hasła" Kierunek Świnoujście", które wygląda jak LANSOWANIE się kolejnej grupy przed wyborami samorządowymi.

Gość • Środa [10.01.2018, 10:20:12] • [IP: 77.112.10.***]

Praktycznie KAŻDA ulica jest do remontu !! Czy trzeba ankiety, żeby to wiedzieć ? Na wiosnę nie będzie ulicy bez dużych dziur i chodnika po którym da się chodzić bezpiecznie, bez obawy o własne nogi...

Gość • Środa [10.01.2018, 10:10:13] • [IP: 184.168.46.**]

߳߳߳߳߳߳߳
035;߳߳߳߳߳߳߳
;߳߳߳߳߳ 09:15:32 - Podoba mi się Twój ból dupy biedaku-cebulaku; Nie znikniemy z chodników, dopóki Ciebie całkowicie nie trafi szlag i nie zaleje żółć. ߷ ߷ ߷ XD 🚴‍♂

Gość • Środa [10.01.2018, 09:15:32] • [IP: 62.69.251.***]

Żadnych nowych ścieżek dopóki pedałujący chwast nie zniknie z chodników! Niech w tym dziwnym mieście ktoś wreszcie zacznie egzekwować przepisy

Gość • Środa [10.01.2018, 09:00:18] • [IP: 91.199.250.**]

Zdecydowanie Świnoujście Międzyzdroje i dalej w kierunku Wolina

Gość • Środa [10.01.2018, 08:59:40] • [IP: 164.127.32.***]

07:21:11...116 - To właśnie miałem napisać, dobrze, że jest to jasne i dla innych. Kiedy Stow. Kierunek Ś-cie ogłaszało ankietę na temat" Czy jesteś zwolennikiem utrzymania nazwy J.Markiewicza?", to jednym z pytań, czy nawet uzupełnieniem tego pytania była nieuprawniona sugestia, bo dodano:" i czy akceptujesz ponoszenie za tę zmiane kosztów?" To był wielki skandal, ale nienagłośniony, że tak można było manipulowac ludźmi, gdyż w ustawie jasno jest napisane, że nikt z mieszkańców nie ponosi kosztów z tytułu zmiany nazwy ulicy, np.dowody osobiste sa ważne nawet po zmianie tej nazwy. Nie chodziło więc o pytanie, sprawdzenie poglądów, ale... o coś, co miało być efektem zadania pytania zawierającego w sobie nieprawdę, sugestię, że ktos z mieszkańców może ponieść koszty.

Gość • Środa [10.01.2018, 08:42:40] • [IP: 83.8.134.**]

Kierunek Świnoujście: poprzez ankiety do wyborów!

Gość • Środa [10.01.2018, 08:11:27] • [IP: 157.25.17.***]

Wypełnione. Ścieżka wg mnie najbardziej potrzebna to Warszów-Przytór...dalej oczywiście mogą być i Międzyzdroje, zaliczając po drodze atrakcje turystyczne jak np. Podziemne Miasto