POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Piątek [20.04.2018, 07:28:25] • Polska

Marysia Starosta solowo

Marysia Starosta to kompozytorka, autorka tekstów i wokalistka znana ze współpracy z Sokołem, ale przede wszystkim oryginalna i nietuzinkowa postać polskiej sceny muzycznej.

W latach 2011 i 2013 artystka nagrała z Sokołem dwa pokryte platyną płyty – „Czysta Brudna Prawda" oraz „Czarna biała magia".
Gościnnie występowała w nagraniach takich grup muzycznych i wykonawców jak: VNM, Robert M, Borys Szyc, Fu i Pokój z Widokiem na Wojnę.

W czerwcu wydaje nowy album pt. „Ślubu Nie Będzie", który zapowiadany jest utworem „Dlatego".
Premiera pierwszego singla „Dlatego" i towarzyszącemu mu teledysku już w piątek, 20 kwietnia!

Do współpracy nad „Ślubu Nie Będzie" Marysia zaprosiła Sampler Orchestra – zespół producentów hip-hopowych,
założony w Warszawie przez Pawła Moszyńskiego i Stanisława Koźlika, nominowany do Fryderyków 2016 za album „Różewicz – Interpretacje".


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■