POGODA

Reklama


Wydarzenia

Braxton Music • Środa [09.05.2018, 09:54:46] • Polska

MIKA - Happy End

MIKA - to pseudonim artystyczny, pochodzący od skrócenia imienia Moniki Bieńkowskiej, która urodziła się w Ciechanowie, a obecnie mieszka w Warszawie, gdzie przeprowadziła się zaraz po maturze wraz z mamą i młodszą siostrą. MIKA z muzyką związana jest od najmłodszych lat, jako jedyna z czworga rodzeństwa (ma trzy siostry). Jej umiejętności wokalne odkryła nauczycielka muzyki, która wysyłała ją na liczne przeglądy muzyczne. Monika uczestniczyła min. w 7 i 8 edycji programu Must Be The Music. Została również zaproszona do udziału w programie X-Factor, w którym z powodu kolidacji z programem emitowanym w stacji Polsat, nie mogła wystąpić. Jako wokalistka sesyjna współpracuje z Tomaszem Lubertem, przy realizacji najbardziej znanych w Polsce piosenek dziecięcych oraz chórków dla gwiazd polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Na swoim koncie, poza dwoma piosenkami autorskimi, posiada również udział w nagraniu płyty „Piosenek Wyklętych", przy współpracy z Mariuszem Totoszko. W zeszłym roku Monika postanowiła związać swoją przyszłość z wytwórnią BRAXTON MUSIC i rozpocząć przygodę z muzyką dance.

,,Happy End" to już trzeci singiel Moniki w wytwórni Braxton Music. Utwór ten jest o zabawnej, a zarazem romantycznej tematyce. W związku z tym, ze zbliża się lato, plaża i miłosne przygody, postanowiliśmy nagrać klip w plenerze z widokami na nasze piękne morze. Dzięki całej ekipie nie było czasu na nudę, dlatego spędziliśmy na prawdę świetny dzień. ,,Happy End" to propozycja dla osób które wierzą w miłość i nie zawsze żyją w przekonaniu, że wygląd jest najważniejszy. Miało być wesoło, tanecznie z delikatnym zadziorem, a czy tak jest? Przekonajcie się sami !!!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■