POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [06.07.2018, 17:30:42] • Świnoujście

Pamela prosi o pomoc. Zgubiła osobista pamiątkę

Pamela prosi o pomoc. Zgubiła osobista pamiątkę

fot. Czytelnik

Dzisiaj wypoczywając na plaży młoda turystka zgubiła pierścionek (na zdjęciu).

To dla mnie bardzo ważna, osobista pamiątka – mówi. – Może ktoś znajdzie? Bardzo na to liczę.

Od wewnętrznej stronny jest wygrawerowana data i imię Pamela.

Na uczciwego znalazcę czeka wysoka nagroda.

Kontakt do pani Pameli: 0049 174 911 7997 lub e-mail: Pamela.M@gmx.net


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [07.07.2018, 18:31:51] • [IP: 37.47.140.***]

mogła napisać ile czy tysiąc czy dwa a nie jakaś enigmatyczna wysoka nagroda. A może buziak?

Gość • Sobota [07.07.2018, 15:51:54] • [IP: 37.248.215.***]

Na swoje nieszczęście właścicielka zamieściła artykuł kilkadziesiąt godzin po fakcie i zguba najwidoczniej została wcześniej w czasie tych godzin przez kogoś znaleziona. Teraz wszystko w rękach uczciwego? znalazcy..

Gość • Sobota [07.07.2018, 15:41:08] • [IP: 46.77.91.***]

Kontakt na 049, bedziecie placic za smsy

Gość • Sobota [07.07.2018, 15:36:51] • [IP: 92.42.116.***]

Na plażę chodzi się bez biżuteri

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:40:18] • [IP: 164.127.64.**]

12:21 - Spojrz w lustro i zacznij żartowac z tego, co tam ujrzałeś, to większa sztuka, radzę ci, bo żerować kosztem kogoś zasmuconego to jest draństwo.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:21:37] • [IP: 178.238.253.**]

widocznie los tak chciał, albo przegięła ta pani, nie wolno nie znając mocy takich rożnych zaklęć, bezkarnie się ozdabiać, zwłaszcza noszenie różnego rodzaju opasek na rękach, radzę nie róbcie tego, nie wolno igrać z ciemną strona mocy, zerwijcie i najlepiej spalić DOBRZE RADZĘ!

Gość • Sobota [07.07.2018, 10:31:37] • [IP: 164.127.64.**]

22:40 - Fororak to narcyz, wielbiciel samego siebie, co udowadnia posługiwaniem się specjalnym pseudonimem. Wyobraża sobie, że jest bardzo oryginalny i dowcipny, chce zapaść w pamieć nickiem, ale to istota przeciętna, tylko jeszcze jeden egzemplarz typowego" patrioty" ze stajni Gazety Wyborczej, bo on kocha TenKraj, a nie po prostu Polskę - i ma o niej fałszywe wiadomości.

Gość • Sobota [07.07.2018, 10:16:29] • [IP: 77.252.46.***]

po pierwsze na plażę biżuterii się nie zakłada ! proszę to sobie wbić w głowę!

Gość • Sobota [07.07.2018, 09:44:01] • [IP: 92.209.130.***]

Dokładnie, pełna kompromitacja, a pomocy jak na lekarstwo, a już ten Agenda to dziw że chociaż trochę pisać umie, bo myśleć to nic a nic, takich bredni to dawno nie czytałem, chociaż to u niego przewlekłą i nieuleczalna chiroba

Gumiś • Sobota [07.07.2018, 08:58:39] • [IP: 87.205.232.*]

To Nie pierścionek tulko koncowka wydechu od mojego scigacza

Gość • Sobota [07.07.2018, 08:11:17] • [IP: 94.254.234.**]

Pamela Anderson w świnoujściu??

Gość • Sobota [07.07.2018, 00:52:54] • [IP: 188.146.65.***]

Do wszystkich beznadziejnych komentarzy-CZY WY NIE MACIE CO ROBIĆ?NIC DZIWNEGO ŻE NASZE MIASTO MA TAKĄ OPINIE SKORO DEBILE ZAMIAST POMÓC SIEDZĄ I PISZĄ TAKIE DURNE KOMENTARZE. BŁAGAM NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ!!

Gość • Piątek [06.07.2018, 23:37:30] • [IP: 88.156.232.***]

Ken pomoże. ..

Gość • Piątek [06.07.2018, 23:00:26] • [IP: 37.47.162.***]

po plazy mozna bez zezwolenia latac wykrywaczem

Gość • Piątek [06.07.2018, 22:40:42] • [IP: 93.94.191.**]

Fororak co ty za bzdury wypisujesz człowieczku

Gość • Piątek [06.07.2018, 22:14:09] • [IP: 164.127.206.***]

20:46 - samo posiadanie wykrywacza nie jest nielegalne, nawet poszukiwanie pierścionka, dopiero chodzenie z tym wykrywaczem po lasach, parkach, w miejscach historycznych podlega prawu.

Gość • Piątek [06.07.2018, 21:46:04] • [IP: 5.172.236.**]

napisz po niemiecku bo wiecej ich jest na plaży jak polaczków

Gość • Piątek [06.07.2018, 21:05:19] • [IP: 83.11.90.***]

Zawsze z rana jak i z wieczora latają z wykrywkami.Wiadomość na iswinoujście to jedno ale nie każdy czyta.Proponuje wydrukować pare ogłoszeń o zgubie i przyczepić blisko miejsca zgubienia.Oczywiście proszę niezapomnieć o kwocie dla znalazcy.Najprawdopodobnie jakiś poszukiwacz amator znalazł.

fororak 🐲 • Piątek [06.07.2018, 20:46:50] • [IP: 77.113.88.***]

DO : Gość • Piątek [06.07.2018, 19:47:25] • [IP: 93.205.234.***]Przyjacielu nie chwal się że masz wykrywacz, bo do tego musisz mieć zezwolenie i koncesję na poszukiwania tym ustrojstwem...Bo zgodnie z prawem tego Kraju w razie wpadki poniesiesz konsekwencje karne no i srogo tego pożałujesz...Decyzja należy do Ciebie...amen

Gość • Piątek [06.07.2018, 19:47:25] • [IP: 93.205.234.***]

Mam wykrywacz chętnie pomogę napisałem maila i wiadomość SMS, na razie bez odzewu

Gość • Piątek [06.07.2018, 19:44:11] • [IP: 92.42.118.***]

Kilka lat temu na plaży wypadł mi z torby łańcuszek z wisiorkiem.Wróciłam w to samo miejsce, bladym świtem następnego dnia i znalazłam zgubę!!Powodzenia Pamelo!

Gość • Piątek [06.07.2018, 19:44:05] • [IP: 37.47.140.***]

Z jakiej to sekty?

Gość • Piątek [06.07.2018, 19:20:17] • [IP: 93.94.191.**]

Skrzynka meilowa pewnie już zapchana ofertami

Gość • Piątek [06.07.2018, 19:10:40] • [IP: 46.77.91.***]

Nie obwiesza sie swiecidelkami na plaze bo sie oparzyc mozna! Ludzie! Normalnie brak slów...

Gość • Piątek [06.07.2018, 18:40:38] • [IP: 83.20.255.***]

Zapewne blondynka, co to za imię? masakra jakaś

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■