POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.06.2008, 17:45:04] • Świnoujście

Rozkradają płot przy UBB

Rozkradają płot przy UBB

fot. Sławomir Ryfczyński

Z każdym dniem jest coraz mniej metalowych części ogrodzenia przy torach kolejki UBB. Najprawdopodobniej rozkradane są przez złomiarzy.

- Gdyby w końcu uruchomili tę kolejkę, to ktoś by pilnował tego miejsca – mówi jedna z mieszkanek osiedla Posejdon. – a tak to wciąż coś tutaj ginie.

Rozkradają płot przy UBB

fot. Sławomir Ryfczyński

Firma UBB ma też problem z chuliganami. Pijana młodzież urządza tam sobie libacje alkoholowe. Zostają po nich pobite butelki, puszki po piwie i niedopałki papierosów.
- Po za tym bazgrają po ławkach i tablicach – mówi jeden z mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Polak • Środa [27.08.2008, 10:32:34] • [IP: 80.53.224.**]

Tacy my jesteśmy. Drugiego okraść, pobić, albo nasrać drugiemu na wycieraczkę pod drzwi. A jak coś jest nowo zbudowane, to najlepiej to zniszczyć. Siedzenia pociąć, mury obsrać farbą, drzewka połamać. Do dziś Niemcy nie mogą zrozumieć, dlaczego zgodzili się otworzyć granice. Ja na ich miejscu bym się nie zgodził. Buractwo powinno siedzieć za płotem. Tam jego miejsce. A nie na salony Europy się pchać. Jestem Polakiem, więc jestem burakiem.

Gość • Środa [25.06.2008, 03:03:54] • [IP: 77.88.181.***]

Polskie BYDŁO w akcji. Wy Polacy jesteście fenomenem najgorszych przywar i buractwa, jakie świat tylko widział.

Gość • Niedziela [22.06.2008, 14:20:41] • [IP: 217.42.37.**]

ja plota niema kolejke ukradli tylko sie wstydza przyznac to jest dopiero kandydant na licealiste

Gość • Niedziela [22.06.2008, 09:32:42] • [IP: 83.21.9.**]

Wyznaczyć nagrodę za złapanie debilnego złodzieja i ukarać przykładnie debila !

Gość • Sobota [21.06.2008, 18:07:34] • [IP: 83.21.166.***]

Jesteśmy złodzieje- wstyd

Gość • Sobota [21.06.2008, 16:10:33] • [IP: 88.156.232.***]

niepowinno się skupować złomu od tych lumpiarzy- złomiarzy, bo rozkradają kolej, energetykę, wodociągi a teraz płoty! TRZEBA TO W KOŃCU UKRUCIĆ!!

Gość • Sobota [21.06.2008, 11:16:51] • [IP: 83.21.32.***]

To My KATOLICKI W 98% naród ! To nasz KATOLICKI wkład do wspólnej Europy. POLAK POTRAFI !

mieszkanka • Sobota [21.06.2008, 07:48:56] • [IP: 217.97.199.*]

Na deptaku, na wydmach, też brakuje co nieco...nikt, nie reaguje...dlatego złodzieje niczego sie nie boją...ktoś kupuje...może wcale, nie na złom!

Gość • Piątek [20.06.2008, 23:09:29] • [IP: 217.97.199.*]

Gdzieś ten ukradziony płot musza sprzedac? Co nie idzioe tego sprawdzić?

Gość • Piątek [20.06.2008, 21:40:57] • [IP: 217.97.199.*]

Brakuje słów na te niektóre wypowiedzi!

Gość • Piątek [20.06.2008, 20:15:42] • [IP: 92.42.115.***]

Brac wszystko jak leci * wszystko uzupelnia

Gość • Piątek [20.06.2008, 19:32:32] • [IP: 83.21.75.**]

czytam te bzdury sam nie wiem dlaczego. Pada temat, a tu co jeden drugiego uczy poprawnej polszczyzny

Gość • Piątek [20.06.2008, 17:42:42] • [IP: 92.42.117.***]

Rozebrać tory i zwolnić biurakratów. To szkodnicy, nie potrafią na czas załatwić prostej sprawy. Tyłka nie ruszą i ne pojądą tam gdzie trzeba. Ja bym u siebie godziny nie trzymał w pracy! Ale badziewie.

Gość • Piątek [20.06.2008, 17:14:56] • [IP: 217.97.199.*]

to fakt. .to miasto bezprawia!!

Gość • Piątek [20.06.2008, 15:22:35] • [IP: 92.42.117.***]

Kto nam wystawia opinie? To chyba obcy wywiad, bo Polak tego nie robi.

Gość • Piątek [20.06.2008, 12:31:02] • [IP: 212.160.162.**]

Teraz wiadomo dlaczego Niemcy nie uruchomili połączenia ze Świnoujściem - boją się, że złodzieje mogą ukraść wagony.

michal • Piątek [20.06.2008, 12:18:39] • [IP: 80.213.185.**]

witam.z tego co tu czytam o tej sygnalizacji na przeprawy promowe, teraz ten biedny plotek rozbierany...jedno slowo tylko sie nasuwa..ZENADA !! jestem poza swinoujsciem, ale jak to czytam to widze sie nic niezmienilo i sie chyba niezmieni, tylko widze miasto caly czas wstyd przynosi!jak tam wracac??ahhhh

Gość • Piątek [20.06.2008, 12:16:13] • [IP: 217.97.199.*]

Polecam artykul w dziale miasto" Wlamal sie i podpalil dom"

Gość • Czwartek [19.06.20 • Piątek [20.06.2008, 11:52:24] • [IP: 83.21.70.***]

"Niemiaszki tobie okradły dom". Przecież ty jeszcze wtedy nawet na świecie nie byłeś. Zli Ci Niemcy bo budują nam kolejkę na naszej piastowsko - szlacheckiej ziemi. Polska chołota, utwierdzam się w przekonaniu, że należy wypisać się z tego złodziejskiego narodu i kraju tak jak cała rzesza byłych obywateli w Niemczech, UK, USA i innych normalnych państwach.

Gość • Piątek [20.06.2008, 11:09:09] • [IP: 88.156.234.***]

Jakby prezydent tego pilnowal to by nic nie zginelo. .

Gość • Piątek [20.06.2008, 11:04:07] • [IP: 88.156.232.***]

Nieuruchomienie tej kolejki do tej pory jest winą rządu Tuska i całej PO. Celowo przedłużają wydanie zezwoleń na jej eksploatację, - na złość Żmurkiewiczowi.

Gość • Piątek [20.06.2008, 10:18:13] • [IP: 80.245.189.***]

A te trzy gwiazdeczki świnoujskie na zdjęciu to pewnie na spacerku były.Ale wybrały sobie miejsce na spacer.

Gość • Piątek [20.06.2008, 08:48:08] • [IP: 82.195.137.***]

to napewno te łyse pajace z BMWu BEEMA musi byc, ale na petrol juz nie chwatajet wiec trzeba sosine jakos kołowac. Gdzie ja mieszkam. ... bez kitu...!

Gość • Piątek [20.06.2008, 07:19:42] • [IP: 80.245.186.**]

bazgrzą a nie bazgrają!

Gość • Piątek [20.06.2008, 05:58:32] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Czwartek [19.06.2008, 22:03] • [IP: 80.245.190.**]Z sygnalizatorów zrób sobie kolorofony i będziesz miał kolorowe życie

Oglądasz 1-25 z 78
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■