POGODA

Reklama


Wydarzenia

KMP Świnoujście • Poniedziałek [23.06.2008, 19:39:07] • Świnoujście

Taksówka z zamiatarką

Taksówka z zamiatarką

fot. Sławomir Ryfczyński

W dniu 23 czerwca około godziny 7:00, na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej a 11-Listopada doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała pasażerka taksówki.

Kierowca taksówki jechał ulicą Grunwaldzką. Na skrzyżowaniu z ulicą 11-Listopada miał pierwszeństwo przejazdu. W pewnym momencie z prawej strony, w taksówkę uderzyła zamiatarka. Przybyli na miejsce policjanci ustalili okoliczności zdarzenia.

Taksówka z zamiatarką

fot. Sławomir Ryfczyński

Okazało się, że kierujący zamiatarką 43-letni Piotr G. był w stanie po użyciu alkoholu. Jego badanie trzeźwości wykazało 0,22 promila. Pasażerkę taksówki odwieziono do szpitala miejskiego gdzie została na obserwacji.

Taksówka z zamiatarką

fot. Sławomir Ryfczyński

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Świnoujściu.

Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu st. post. Małgorzata Śliwińska

e-mail: rzecznik@swinoujscie.policja.gov.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Gość • Sobota [28.06.2008, 02:44:42] • [IP: 217.97.199.*]

HA HA HA NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKIM JEST FAKT, ŻE KIEROWCA ZAMIATARKI [HEKTOR] - TO TEŻ ZŁOTÓWA HI HI, TYLKO Z INNEJ KORPORACJI TELE -TAXI, MOŻE CHCIAŁ WYKOSIĆ KONKURENCJĘ ??.

Gość • Czwartek [26.06.2008, 11:33:06] • [IP: 80.245.180.***]

byscie tylko zlotowy karali a ciekawe jak wy szybko po ulicach jezdzicie i na tych nowych glupich swiatlach po miescie probujecie szybko przejechac pajacyki!:*

Gość • Czwartek [26.06.2008, 01:53:54] • [IP: 195.117.222.***]

Ale sobie ''Hektor''pozamiatał. Najpierw mu z głowy parowało a teraz z portfela będzie parować.

Gość • Środa [25.06.2008, 17:10:33] • [IP: 80.245.179.***]

koleś z zamiatarki pewnie był wczorajszy a złotówa niepotrzebnie tak szybko jechał

Gość • Środa [25.06.2008, 11:37:57] • [IP: 93.94.184.**]

zlotowa haha taka jest prawda jeszcze jezdzic nie umie lysolek. pasarzerow powinno sie wiesc bezpiecznie a nie bezmyslnie. Zaal

Gość • Środa [25.06.2008, 09:12:02] • [IP: 92.42.114.**]

Złotówa, akurat ten złotówa to * * która nie potrafi racjonalnie myśleć, wystarczyło trochę wyobraźni i nie byłoby tej kolizji, wypadku. Powinien płacić rente pasażerce bo to przez jego brawure i brak wyobraźni kobieta trafiła do szpitala.

Gość • Środa [25.06.2008, 09:02:39] • [IP: 83.21.10.***]

ciekawe jak szybko zlotówa jechał ze takie skutki uderzenia (wiadomo ze zamiatarka nie rozwiaj wielkich prędkości) auto nie nadawalo sie do jazdy gdyz poza uszkodzonymi drzwiami tylne kolo bylo przesuniete hehe

Gość • Środa [25.06.2008, 08:47:12] • [IP: 92.42.116.**]

tak oczywiście, zamiatarka chwile przed wjechaniem na skrzyżowanie przekroczyła barierę dźwieku, kierowca nie miał szans na uniknięcie kolizji.Ludzkie oko poprostu nie jest w stanie zauważyć pędzącej z ogromną prędkością maszyny.

Gość • Środa [25.06.2008, 01:03:48] • [IP: 195.117.222.**]

Przepity kierowca zamiatarki staranował prawidłowo jadącą taksówkę!! takie są fakty. Ale niektórzy mają swoje fakt i wiedzą lepiej." Kierowca taksówki jechał ulicą Grunwaldzką. Na skrzyżowaniu z ulicą 11-Listopada miał pierwszeństwo przejazdu. W pewnym momencie z prawej strony, w taksówkę uderzyła zamiatarka. Przybyli na miejsce policjanci ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że kierujący zamiatarką 43-letni Piotr G. był w stanie po użyciu alkoholu. Jego badanie trzeźwości wykazało 0, 22 promila. Pasażerkę taksówki odwieziono do szpitala miejskiego gdzie została na obserwacji."

Gość • Wtorek [24.06.2008, 23:52:07] • [IP: 80.245.191.**]

Trzeba by bylo zlotowy karac za zbyt szybka jazde a niemcow za zbyt wolna:)...ludzie zamknijmy te granice znow bo niemieccy" kierowcy"to utrapienie gorsze od" złotówek" z zupelnym brakiem jakiejkolwiek wyobrazni...on ma jechac do przodu i jedzie. .co do zdarzenia to szkoda mi poszkodowanej i operatora zamiatarki..to naprawde mily gosc a renowka?w koncu widac jak złotówa wyladowal wiec 50 km/h to on ni e jechal...szkoda slow!!

Gość • Wtorek [24.06.2008, 23:45:47] • [IP: 92.42.113.***]

i dobrze złotówie

Gość • Wtorek [24.06.2008, 22:35:29] • [IP: 92.42.116.***]

ten gość z renówki to stary pirat drogowy wreszcie się doigrał

Gość • Wtorek [24.06.2008, 22:05:35] • [IP: 83.19.184.***]

HAHAHAHA Patafian z renówki wreszcie wyrżnoł

Gość • Wtorek [24.06.2008, 20:42:28] • [IP: 217.97.199.*]

naprawdę czytajac te wypowiedzi widać jak bardzo jestesmy mądrym narodem

Gość • Wtorek [24.06.2008, 17:29:54] • [IP: 80.245.180.***]

Zabrakło wyobraźni u Pana Tomasza z taksówki. Zamiatarka jak sądzę nie pędziła na złamanie karku, tylko posuwała się powoli. Pomijając zasadę ograniczonego zaufania, to w tej sytuacji kierowca taksówki był obowiązany do zachowania szczególnej ostrożności ze względu na pracujący w tym miejscu pojazd oznakowany żółtymi światłami ostrzegawczymi. Każdy myślący kierowca uniknąłby tej kolizji. Prędkość to drugi niekorzystny czynnik, który miał wpływ na przebieg zdarzeń. Szkoda mi osobiście kierowcy zamiatarki, to miły uczynny gość.

Gość • Wtorek [24.06.2008, 17:16:18] • [IP: 92.42.112.***]

Ojoj maleństwo się pogniotło jak strata.

Gość • Wtorek [24.06.2008, 17:14:25] • [IP: 92.42.112.***]

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha... rajdowiec z Halo wjechał na zamiatarkę!!Mogła go pozamiatać.Od razu lżej na duszy numer dnia ha ha ha ha...

Gość • Wtorek [24.06.2008, 13:53:40] • [IP: 217.97.193.***]

..złótówa nigdy sięnie przyzna do winy, bo to taki naród jak żydzi !!

Gość • Wtorek [24.06.2008, 12:01:13] • [IP: 80.245.184.**]

...ale bzdury piszecie kazdy z was wie jak jezdzi ze czasami sie zapominamy sam cos wiem na ten temat ;)

Gość • Wtorek [24.06.2008, 11:04:18] • [IP: 217.97.199.*]

nie zebym była przeciwko taksowkom, ale jezdza fatalnie, generalnie nie przestrzegaja przepisow ruchu drogowego, oleqwaja znaki, zawsze wymuszaja pierszenstwo, zwłaszcza na pasach dla pieszych, nie zdazyło sie jeszcze ze taksowkarz przepuscił pieszego. ..na pasach!!..zawsze wymusi pierszenstwo...a polcja noc. .jak jest kazdy widzi, onegdaj dwoch na motorach..tarmosiło jakas.."babcine" co jechała z cmentarza..po chodniczku, a gdzie miała jechac jak tam auta generalnie z promu zasuwaja setką!!

Gość • Wtorek [24.06.2008, 09:54:53] • [IP: 83.21.31.***]

SZKODA ALE TEN PAN CO JEZDZIŁ ZAMIATARKĄ TEŻ JEST TAKSÓWKARZEM TYLKO W INNEJ KORPORACJI. TO CHYBA PRÓBA WYKOŃCZENIA KONKURENCJI

enoo • Wtorek [24.06.2008, 09:33:30] • [IP: 80.245.184.**]

alez czy dobrze widze? cale drzwi do wymiany poszly łysemu!:D

Gość • Wtorek [24.06.2008, 09:23:03] • [IP: 80.245.178.***]

To jest ten łysy co jezdzil wczesniej BMW kombi taksowka ??

Gość • Wtorek [24.06.2008, 08:44:23] • [IP: 92.42.118.**]

i dobrze mu :P