POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Wtorek [20.11.2018, 08:34:47] • Europa

Roksana Węgiel zostawia konkurencję z Eurowizji Junior daleko w tyle!

Teledysk do eurowizyjnej piosenki Roksany Węgiel, „Anyone I Want To Be", w tydzień od zamieszczenia w serwisie przekroczył liczbę miliona wyświetleń! Zwyciężczyni „The Voice Kids" ma najpopularniejszy klip spośród wszystkich uczestników tegorocznej edycji Junior Eurovision Song Contest.

Roksana zostawia tym samym konkurencję daleko w tyle. Dla porównania, druga w kolejności Daneliya Tuleshova, reprezentantka Kazachstanu, z wideo do „Òzińe Sen" zgromadziła 422 tys. wyświetleń w miesiąc. Angélina z Francji z klipem „Jamais Sans Toi" zdobyła 394 tys. wyświetleń w miesiąc. Darina Karsnovetska z Ukrainy z teledyskiem „Say Love" ma 283 tys. wyświetleń w miesiąc.

23 listopada rusza internetowe głosowanie, w którym będzie można wesprzeć Roksanę. Na oficjalnym kanale Eurowizji Junior na YouTube pojawiła się instrukcja, w jaki sposób oddać głos.

Finał Eurowizji Junior odbędzie się już 25 listopada w Mińsku.
Zachęcamy do obejrzenia teledysku oraz trzymania kciuków za Roksanę!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ UWAGA KIEROWCY! Od dzisiaj (1 czerwca) kierowcy naszego miasta muszą płacić za parkowanie na dotychczasowych bezpłatnych parkingach miejskich! ■ Nowe ceny biletów na linii 10 do Międzyzdrojów oraz nowe rodzaje biletów na liniach miejskich Uprzejmie informujemy, że z dniem 01 czerwca 2023 r. zmianie ulegną ceny biletów na linii 10 oraz zostaną wprowadzone nowe rodzaje biletów na liniach miejskich ■ Kto powinien zostać prezydentem Świnoujścia? Wybory samorządowe odbędą się w kwietniu 2024 r. Kto weźmie wtedy udział w wyścigu o wyspiarski tron dzisiaj jeszcze oficjalnie nie wiadomo ■ Ponad 3 miliony złotych rocznie miasto wydaje na utrzymanie zieleni ■ A jednak „kłamczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwiązana ■ 78 lat temu zakończyła się II wojna światowa. Największy i najbardziej krwawy konflikt w historii zebrał swoje żniwo także w Polsce. Wszystkim poległym w czasie walk w latach 1939 - 1945 oddano hołd w trakcie poniedziałkowych uroczystości. ■ 28 kwietnia otwarto węzeł przesiadkowy na Warszowie, niestety z rocznym opóźnieniem. Inwestycja miała zakończyć się w pierwszej połowie 2022 roku. Całkowity koszt, budowy parkingu i przebudowa dworca autobusowego to 14 mln zł, z czego niemal 10,5 mln to uzyskane przez Miasto dofinansowanie ze środków zewnętrznych, a konkretnie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego ■