POGODA

Reklama


Wydarzenia

My Music GROUP • Sobota [24.11.2018, 08:33:01] • Polska

Wyjątkowe wydawnictwo & The City powraca!

Wyjątkowe wydawnictwo & The City powraca!

fot. My Music GROUP

Wyjątkowa seria „& The City. Platinum Edition” to prawdziwa uczta dla melomana! Po ubiegłorocznym sukcesie i tysiącach sprzedanych egzemplarzy przedstawiamy kolejną odsłonę kultowej już serii „&The City”. „Best Christmas & The City” oraz „Rocknroll & The City” to niebywała okazja, żeby posłuchać największych przebojów muzyki świątecznej i rocknrollowej w jednym miejscu.

Albumy można nabyć w salonach sieci sklepów Empik i są one jednymi z najczęściej kupowanych płyt w całej Polsce!

Dwa tygodnie temu ukazała się pierwsza płyta - Jazz & The City. Teraz czas na kolejne dwa wydawnictwa, które dopełnią kolekcję - Best Christmas & The City oraz Rocknroll & The City.

Na płycie „Best Christmas & The City” można spotkać mnóstwo znanych i uwielbianych utworów świątecznych, które przeszły do historii jako klasyka tego gatunku. Na płytach pojawiają się takie utwory jak: "Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!" Franka Sinatry, "Jingle Bells" Billyego Vaughna oraz "Zat You Santa Claus" Louisa Armstronga, które podbiły serca milionów ludzi i co roku budują w domach na całym świecie świąteczny nastrój.

Na płycie „Rocknroll & The City” pojawiają się wyjątkowe połączenia wszystkich największych utworów! Na płytach pojawiają się: „Cant Help Falling In Love” Elvisa Presleya, „Twist And Shout” The Isley Brothers oraz „Lets Dance” Chrisa Montez. Dla osób, które uwielbiają prawdziwy, stary rocknroll to pozycja obowiązkowa!

W odróżnieniu do poprzedniego cyklu „& The City”, wyselekcjonowane utwory zostały umieszczone na czterech płytach! Charakteru dodaje niebanalne opakowanie i prosty, a zarazem elegancki design albumu. Znakami rozpoznawczymi wydawnictwa są: najlepsi wykonawcy, najpopularniejsze utwory i najznamienitsze kompozycje.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■