POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [11.06.2019, 14:42:48] • Świnoujście

Mistrzostwa Młodzików w taekwondo

Mistrzostwa Młodzików w taekwondo

fot. Organizator

W Bornym Sulinowie 7-8 czerwca 2019 rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim. Udział w tych zawodach wzięli młodzicy w wieku 10-11 lat z woj zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Zgłoszonych było ponad 160 adeptów taekwondo z ponad 40 klubów Rozegrane zostały trzy konkurencje: poomse (układy formalne), dwubój sprawnościowy (kopnięcie w wyskoku oraz wielokrotne kopnięcie w czasie 10 sek.) i walka sportowa (kyorugi).

Świnoujście reprezentowała grupa czternastoosobowa. Najpierw rozegrano poomse i tutaj najbliżej medalu był Kuba Ambroszczyk , któremu zabrakło 0,1 punktu. Dużo lepiej wypadli zawodnicy ULKSW Pomorze w sprawnościówkach:
srebrne medale zdobyli Aleksander Partyka, Maja Kowalewska. Klaudia Bukowska , a brąz Jakub Kozłowski.

Mistrzostwa Młodzików w taekwondo

fot. Organizator

W walkach złote medale powędrowały do Kuby Ambroszczyka i Aleksa Partyki, srebro wywalczył Wiktor Warmbier, a brąz Klaudia Bukowska.
Bez medalu powrócili Jakub Lipnicki, Nikola Tarczyluk, Kryspin Nowotnik, Kacper Sobiech, Wiktoria Krasowska- Nowak, Nina Wróblewska , Gabriel Okonowski i Matusz Kuryś.

Mistrzostwa Młodzików w taekwondo

fot. Organizator

Pomorze Świnoujście zdobyło 22 pkt, co dało nam III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Mistrzostwa Młodzików w taekwondo

fot. Organizator

S.B.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■