POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [24.08.2019, 14:42:08] • Świnoujście

Czytelnik: Wiocha pl, czyli „Kurort Świnoujście”!

Czytelnik: Wiocha pl, czyli „Kurort Świnoujście”!

fot. Czytelnik

Nasze miasto, piękniejące z dnia na dzień, jest pełne niespodzianek. Nowe gmachy pną się do góry, wyrasta egzotyczna roślinność, tylko miejscami jakby nie wszystko "grało". Czytelnik, który napisał do redakcji, przewiduje nawet, że Świnoujście trafi na portal wiocha.pl. Dlaczego?

"Dyndające nad ulicą w centrum miasta szmaty i "barchany" rozwieszone przez pół osiedla - taki widok zmuszeni są oglądać mieszkańcy i turyści, a wszystko to niedaleko naszego magistratu. który to, od czasu do czasu zamieszcza newsy, jak to nasze miasto wypiękniało?!

Czytelnik: Wiocha pl, czyli „Kurort Świnoujście”!

fot. Czytelnik

Właściciele tych dyndających na sznurach atrakcji za nic mają wchodzącą w życie "uchwałę krajobrazową ", jak również nic chyba nie mają wspólnego z ochroną zieleni okaleczając drzewo do którego przytwierdzone są sznury?

Tylko czekać, kiedy Świnoujście wyląduje na Wiocha pl.i zajmie tam eksponowane miejsce, bo jak widać nikomu taki żenujący widok nie przeszkadza!?"- pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 122, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 122

Gość • Niedziela [25.08.2019, 10:49:34] • [IP: 92.42.112.***]

Aspołeczne typy, nie mają gdzie suszyć? na swoim tarasie wielkości boiska do kosza, , na swoim tarasie kwiatki, rabatki i imprezki na leżaczku bujanym a okolicznym sąsiadom pranie i gacie pod okna serwują, już chyba tej wiochy wystarczy?!

1392 • Niedziela [25.08.2019, 10:11:45] • [IP: 94.254.232.***]

Czy to pranie naprawdę komuś przeszkadza ? Włochy, Chorwacja, Cypr... tam nikt nie robi problemu.. Ale u nas same pany

Płyń, Armado! • Niedziela [25.08.2019, 10:09:57] • [IP: 164.127.31.**]

Mam apel do właścicieli tej bielizny: trzymajcie ten sztandar, dzierżcie go z dumą i poczuciem misji, albowiem musimy pokazać nasze zwyczajne istnienie Niemcom, temu całemu kelnerskiemu układowi w mieście (wyrażanemu w np. protekcjonalnym zdziwieniu Niemców, iż nie znamy ich języka; wyrażanemu w uniżeniu przed nimi w każdym miejscu, nawet w całej strukturze powstającego właśnie Miasta Apartamentów). Świnoujścianie, wyjmujcie bieliznę, naciągajcie sznury jak liny wojennego okrętu - korzystajcie z polskiego wiatru od morza, którego nazwą opatrzył swą książkę o walce z naporem niemczyzny Żeromski!Chlupoce piwo w zębach Germanów, zwalają się ciężko obce odchody w łapczywych rurach kanalizacji, a ty Polaku trwaj w cieniu żagli bieliźnianych, a nawet wypnij się jesienią na zachodnią stronę KALESONAMI. Na Zachodzie Germanin Konchita Kiełbasa dmucha w puste kielichy biustonosza i perwersyjnie zapuszcza brodę - a my prujemy toń Unii Europejskiej okrętami domów, żaglami miseczek dopiero co zdjętych z piersi Matek Polek

Gość • Niedziela [25.08.2019, 09:44:55] • [IP: 88.218.255.**]

Co niektórzy niewiedza co to z achy wskoczyć w świata pachnąca pościel. ... widać ze prowadzący tej strony niemoze nic sam wymyślić skoro takie dno puszcza porażka wstyd mi

Gość • Niedziela [25.08.2019, 09:44:27] • [IP: 37.7.100.**]

Każda poszwa ma inny czas używalności. Gdzie takie kupić?

Gość • Niedziela [25.08.2019, 09:26:22] • [IP: 92.42.112.***]

Bardzo dobrze, wytykać i pokazywać takie wieśnirstwo.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 09:24:35] • [IP: 5.173.144.***]

Dziwne, że jeszcze nikt z nimi nie zrobił porządku, z prywatnej posesji zapędzili się na tereny spółdzielni, rządzuciele na osiedlu, trzypiętrowa kamienica, balkon jak boisko piłkarskie a gacie wystawiają ludziom pod okna WIOCHA. PL

atak wiochy • Niedziela [25.08.2019, 09:19:09] • [IP: 62.69.251.***]

Aż się prosi napisać na tym" WOLNE POKOJE"

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:48:10] • [IP: 5.173.136.***]

Sygnalista j...y

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:47:57] • [IP: 2.108.164.*]

Wolę taki widok niż Betonplac i promenadę nibyzdrowia.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:43:45] • [IP: 92.42.113.***]

Kazdy wiesza na balkonie bo nie ma podworka.Chyba wszyscy wiedza ze pranie suszone na powietrzu jest lepsze niz to trzymane w domu na suszarce. Jak bysmy mieli kawalek podworka tez bysmy na nim wieszali pranie. Jesli ktos ma mozliwosc tak wieszac to czemu nie? A ktos kto czepia sie takich rzeczy moim zdaniem po pierwsze sie nudzi po drugie ma chyba za wysokie mniemanie a zarazem niewiedze

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:34:57] • [IP: 31.11.128.**]

Ano wiocha. Niektore bloki maja uchwaly ze pranie tylko do lini balustrad. I to jest ok.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:27:24] • [IP: 89.205.129.**]

Klimat jak na Sycylii

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:11:51] • [IP: 37.7.100.**]

Jak sznur do drzewa przymocowali? też taki chcę. Może dzwig wynajęli.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 07:25:24] • [IP: 31.0.43.***]

W tyle to mamy gdzieś trzeba suszyć kurort kurortem ale weźcie pod uwagę że my tu też mieszkamy nie tylko turyści

Gość • Niedziela [25.08.2019, 04:54:50] • [IP: 50.64.84.**]

myslalem ze to flaga koalicji kUkiz /PSL...

Gość • Niedziela [25.08.2019, 00:03:44] • [IP: 176.221.123.***]

zakompleksiony nieudacznik a nie czytelnik widac nieszczesliwy zyciowo ze mu takie rzeczy przeszkadzaja

Schoolwysyn • Sobota [24.08.2019, 23:45:07] • [IP: 37.248.210.***]

Rozsądna opinia. Szacuneczek a co, reklama ma wisieć?!  Sobota [24.08.2019, 15:20:07]  [IP: 164.127.31.**]

Gość • Sobota [24.08.2019, 23:01:10] • [IP: 176.221.123.***]

Czytelniku proponuję zmienić zawód.Sygnalista to coś dlla takich jak ty.

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:25:46] • [IP: 5.172.232.***]

No żeś ta w du byli i g widzieli, całe, Włochy tak obwieszone, podobnie Hiszpania a w Portugalii to w Lizbonie cała dzielnica nic tylko, pranie, ciuchy, buty itp i jakoś żaden glopio mądry turysta nie wymądrza się, że też akurat u nas na wsi taki menel się trafił!

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:23:31] • [IP: 80.245.189.***]

we Włoszech, Hiszpanii i to ozdoba a tu czyste pranie to problem.

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:18:45] • [IP: 185.210.39.**]

Flagi z napisem: Buraki :))

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:07:53] • [IP: 178.235.146.***]

Gość • Sobota [24.08.2019, 21:28:15] • [IP: 37.30.17.***] Twoje pranie to też szmaty i gacie.Patrz na swoje podwórko spoleczniaku.Gdzie tam widzisz ulicę, jest to zwykła dojazdówka.A co robią właściciele to cię gó interesuje.

Gość • Sobota [24.08.2019, 21:29:26] • [IP: 2.108.164.*]

Ładniejszy widok niż na Betonplac.

Gość • Sobota [24.08.2019, 21:28:15] • [IP: 37.30.17.***]

Ci co wiedzą najlepiej, nie macie pojęcia o czym piszecie!! Wam to może nie przeszkadza ale ludziom którzy tutaj mieszkają i muszą patrzeć na te szmaty, gacie i inne już przeszkadza. Żeby nie mieli gdzie suszyć, mają całą kamienicę, taras, turystów przyjmują, a pranie nie wisi na prywatnym terenie tylko nad ulicą!!

Oglądasz 26-50 z 122
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■