POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [24.08.2019, 18:06:34] • Świnoujście

Osiedle Platan chwile świetności ma już za sobą?

Osiedle Platan chwile świetności ma już za sobą?

fot. Czytelnik

Tereny przylegające do osiedla Platan są w złym stanie, między blokami leżą niesprzątane śmieci, usychają ostatki zieleni, niszczeją lub całkiem znikają kosze na śmieci.

- Przesyłam zdjęcie zrobione na osiedlu Platan...czy nikomu to nie przeszkadza? A kiedyś było tu naprawdę ładnie, nawet zabawki dla dzieci były - pisze pani Anna.

A przecież częścią osiedla ktoś zarządza.

Ten teren należy do firmy Pomerania. Po rozmowie z dziennikarzem właściciel chętnie ten teren odda za grosze. Jak na razie nikt nie jest zainteresowany.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 68

Gość • Niedziela [25.08.2019, 10:10:39] • [IP: 46.76.108.**]

Śmieci w workach stawiają pod blokiem zamiast do koszy w bloku, mewy z samego rana rozrywaja worki o roznosza smieci, wynajmujacy nie daja kluczy do pomieszczeń , lub przyjezdni maja to w dupie i tak wyjada a po sobie zostawia syf.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 10:00:30] • [IP: 37.47.148.**]

Platan czyli getto to na tą chwilę największa patologia Świnoujścia mieszka tam największy element naszego miasta.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 09:15:15] • [IP: 37.47.132.***]

Brudasy, śmierdzi itd.do ukarania !

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:51:58] • [IP: 2.108.164.*]

Do: 2gi japonczyk. Dojrzały i odpowiedzialny człowiek sam ponosi odpowiedzialność za swoje postępowanie. Nie zrzuca winy za popełniane błędy na rodziców.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:30:59] • [IP: 31.11.128.**]

Widzialam to. Stal worek na odpady budowlane, a obok rzucono worki ze smieciami i mewy mialy uczte. Lenistwo mieszkancow ze do wyniosa do smietnikow tylko worek na trawnik

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:18:06] • [IP: 185.13.106.***]

NOWOBOGACZY I FRANKOWICZE - PATOLOGIA SPŁACAJĄ KREDYTY ZA 500+!!

Gość • Niedziela [25.08.2019, 08:09:57] • [IP: 5.173.144.***]

A kiedy byl ten okres swietnosci?

2gi_japonczyk • Niedziela [25.08.2019, 06:53:19] • [IP: 62.69.251.***]

"jakim narodem jesteśmy" - narodem to my jesteśmy OK jak kazdy inny, tylko polskojezyczna wspólnota rozbojnicza, która przyszła ze wschodu w 1944 roku robi roz...l nie tylko w ZSW

Gość • Niedziela [25.08.2019, 03:19:04] • [IP: 31.0.85.**]

Sam widziałem jak taka uskrzydlona dziwka siedzi na śmietniku i jak automat nurkuje i wyrzuca obok przy czym drze japę jakby dochodziła.

Gość • Niedziela [25.08.2019, 00:41:12] • [IP: 176.221.122.***]

Remondis nie stawia stawiają właściciele i mają 300kg odpadów gratis na rok podczas remontu

Gość • Niedziela [25.08.2019, 00:34:31] • [IP: 176.221.123.***]

wynajmowanie mieszkań bez płacenia podatków tak się kończy.

Gość • Sobota [24.08.2019, 23:33:58] • [IP: 77.88.191.**]

Mewy znowu buszowały w smieciach :]

Gość • Sobota [24.08.2019, 23:18:25] • [IP: 94.254.224.***]

Remondis tam postawił worek na gruz. Niech teraz posprzątają.

Gość • Sobota [24.08.2019, 23:15:26] • [IP: 178.238.253.***]

Nikomu się nie chceta hulaj dusza piekła nie ma

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:50:55] • [IP: 95.40.224.***]

Cmentarzy też nie sprzątają, a płaci się za miejsca w Przytorze trawy rosną, trzeba samemu kosić i wygrabiać, a firma za opiekę nad cmentarzem bierze kasę z naszych podatków.

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:47:43] • [IP: 176.221.122.***]

Wspólnota zarządza terenem do której należy więc zły adres

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:44:39] • [IP: 176.221.122.***]

Takie dziadostwo się zjeżdża do Świnoujścia. Zawsze się znajdzie jakiś patol. Nie tylko w Świnoujściu.

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:37:49] • [IP: 188.146.53.***]

Brak”ANIOŁÓW”cieć zrobiłby ze wszystkimi porządek

Gość • Sobota [24.08.2019, 22:25:42] • [IP: 83.11.69.**]

Tym terenem zarządza miasto Świnoujście. Zarządy Wspólnot nie mają nic do gadania i nie muszą sprzątać.

Gość • Sobota [24.08.2019, 21:28:16] • [IP: 2.108.164.*]

To świadczy o tym jakim narodem jesteśmy. Tyle w temacie.

Gość • Sobota [24.08.2019, 21:22:55] • [IP: 5.173.144.***]

to to jest nic dzis spacerowalem promenada zdrowia na samym poczadku promenady trzech gosci i jedna dama rymsztok wylewal siez ust kazdego z nich, stali przy rowerkach nachlani rzucali miesem na lewo i prawo ktos staral sie grzecznie zwrocic uwage soory ale to jest klimat swinoujscia bez skutecznie ktosz tlumu moze na straz miejska wowczas ja wkraczam do akcji i informuje iz w swinoujsciu straz zajmuje sie czym innum niz w waszych miastach no i sie skonczylo a dama abysmy kur...a sie odpi...li to sa uroki swinoujscia i tak samo bylo wczoraj ten sam zespol

Gość • Sobota [24.08.2019, 21:15:10] • [IP: 37.47.157.***]

Prawda jest taka że firma zarządzającą tymi wspólnotami, bierze pieniądze za darmo.

Gość • Sobota [24.08.2019, 21:00:00] • [IP: 176.221.122.***]

Teren należy do Pomerania development tudzież hydrobudowa. Niepotrzebne skreslic

Gość • Sobota [24.08.2019, 20:58:48] • [IP: 93.94.191.**]

patologia

Gość • Sobota [24.08.2019, 20:43:48] • [IP: 176.221.122.**]

wielcy byznesmeni developerzy pewnie wzięli kase i znikneli:) tyle warte jest branie kredytów i zadluzanie sie by cwaniaczki żyły jak królowie:)

Oglądasz 26-50 z 68
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■