POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.02.2020, 20:37:18] • Świnoujście

Pół miliona na nagrody dla urzędników

Pół miliona na nagrody dla urzędników

fot. iswinoujscie.pl

Temat nagród wypłacanych przez prezydenta urzędnikom wzbudził duże zainteresowanie mieszkańców Świnoujścia. Na wniosek mieszkańców zwróciliśmy się do Biura Informacji i Konsultacji Społecznych z pytaniem ile te nagrody kosztowały nas mieszkańców.

Otrzymaliśmy odpowiedź, że nagrody urzędnicze za 2019 rok wyniosły w sumie 550. 950,00 zł. brutto.

Przypomnijmy, że wypłacono je decyzją prezydenta miasta 235 urzędnikom, którzy otrzymali nagrody w wysokości od 500 zł do 7.000 zł. brutto. Nagrody roczne otrzymali również zastępcy prezydenta miasta P. Sujka oraz B. Michalska, którzy otrzymali je w wysokości 9.000 zł. brutto.

Nagrody wypłacono ze środków budżetowych "zaoszczędzonych" na zwolnieniach chorobowych urzędników. Koszty wynagrodzeń i składników od nich naliczanych wraz ze składkami od świadczeń oraz nagród urzędu miasta jakie znaleźliśmy w budżecie miasta na 2019 r były zaplanowane w wysokości 18.331,454 zł.
Na 2020 rok zaplanowano już kwotę 19.778,132 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 138, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 138

Gość • Czwartek [06.02.2020, 16:08:02] • [IP: 176.221.122.**]

27 września 2019 r. Sąd Rejonowy w Kołobrzegu na posiedzeniu bez udziału stron w postępowaniu nakazowym uznał obwinionego winnym wykroczenia polegającego na kradzieży 4 lipca jednego cukierka - śliwki w czekoladzie - o wartości 40 groszy. Skazał go na miesiąc ograniczenia wolności z obowiązkiem nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin. Ten wyrok Wawrzyniak zaskarżył, dlatego w czwartek odbyła się rozprawa z udziałem stron.

SPONSOR UM. • Czwartek [06.02.2020, 15:23:21] • [IP: 178.238.249.***]

ktoś tu podał liczbę 235 urzędników miejskich, w czasach telefonów stacjonarnych, komórkowych internetu itp.A ilu ich było w 1989r ktoś wie? to śię nazywa postęp i dbanie o obywatela, czyli własne koryto.TYLKO 2 KADENCJE I WYPAD.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 15:11:32] • [IP: 185.210.36.***]

ZA CO pytam ZA CO

Gość • Czwartek [06.02.2020, 14:29:55] • [IP: 176.221.123.**]

Proponuje klimatyczny i płatne parkingi dla mieszkańców Świnoujścia a nagrody dla" urzędników" będą bardziej obfite.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 14:25:59] • [IP: 83.137.6.***]

IP: 83.20.230.** " im się należało pół miliona to ludzie na oczy nie widzieli chyba że prezes w kopercie dla księdza. TO PEWNO TERAZ WPŁACĄ NA CARITAS? Wstyd podnieść stawki podatków na max i obdzielać się nagrodami NAGRODA ROCZNA JUŻ NIE WYSTARCZA? JAK ROBI PRACE POZA OBOWIĄZKAMI TO OTRZYMUJE ZA TO WYNAGRODZENIE JAK NIE TO IŚĆ DO PISOWSKIEGO SĄDU ON ROZSTRZYGNIE. NAGRODY DODATKOWE PRZYZNAJE SIĘ ZA WYBITNIE RZETELNĄ WYKONYWANIE OBOWIĄZKÓW A NIE DODATKOWA PRACĘ PIELENIA TRAWNIKÓW ZA KASĘ. PONAD TO WSZYSTKO TO JA PIER... W DZIEŃ I W NOCY ALE ZA TO DOSTANĘ 500+ JAK ZAPRACUJĘ.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 13:53:08] • [IP: 194.99.104.***]

Widzę pewną analogię – rozpasanie pisu jest niejako pozwoleniem rozpasania w świnoujskim magistracie. Cenię Bareję – nie ma pańskiego płaszcza, i co mi pan zrobi?!

Gość • Czwartek [06.02.2020, 13:48:45] • [IP: 83.137.6.***]

I JAK TU NIE DAĆ KASY TYLU PACHOŁKÓW I TYLE PŁACĄCYCH NAJWIĘKSZĄ STAWKĘ PODATKÓW. ONI ZA KASĘ TO I CMOKNĄ W DUPĘ.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 13:46:55] • [IP: 2.108.164.*]

Nagrody dostali, a na sracze zimą nie ma kasy...

Gość • Czwartek [06.02.2020, 13:34:00] • [IP: 37.47.128.**]

Przychodzi taka staruszka do mojego sklepu i prosi o rabat, a ja odpowiadam, że jak dam jej rabat to pomniejszę podatki a przez to i premie dla Władców miasta Świnoujście.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 13:22:17] • [IP: 185.210.39.***]

ŻAL D...E ŚCISKA AŻ MIŁO POCZYTAĆ :)

Gość • Czwartek [06.02.2020, 13:14:48] • [IP: 83.20.230.**]

Jeśli ktoś dobrze pracuje, to co w tym dziwnego, że dostaje nagrodę? Zwłaszcza, jeśli ktoś jest na zwolnieniu lekarskim? Po co sobaczyć bez powodu? Co w tym dziwnego, że ktoś dostaje coś za to, co robi ponad to, co ma w obowiązkach?

Gość • Czwartek [06.02.2020, 13:02:48] • [IP: 178.238.249.***]

Aż się prosi by prokuratura zainteresowała się bliżej tym towarzystwem.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 12:55:21] • [IP: 31.11.128.**]

Zeby soe na kuniec nie okazalo ze kasa miasta jest pusta i ni ma czego przedac aby choc grosz do kasy wpadl. A janusz zwieje o i tyle

Gość • Czwartek [06.02.2020, 12:50:24] • [IP: 87.78.224.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [06.02.2020, 12:46:41] • [IP: 31.0.47.**]

Tak wasz prezydent robi was w du.e i nic mu nie możecie zrobić gamonie, chcieliście bandę oszustów i ich macie więc nie narzekanie że jest źle w tym mieście macie co chcieliście.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 12:45:16] • [IP: 90.216.74.**]

Juz wiem dlaczego mieszkam za granica. . Tyle pieniedzy, a tyle jeszcze rzeczy do zrobienia. .kto na to da ?? No chyba ze oni wszyscy z tych swoich premi. . Widze ze dobry interes na zarobek se niektorzy znalezli. . Nie mogli znalezc pracy bo tluki i przyrost miesni to se poszli na stolek do miasta. .hahahaha

Gość • Czwartek [06.02.2020, 12:39:28] • [IP: 176.221.122.**]

lica nieskażone, szczere, wzór cnót, sami idealiści - elity

Gość • Czwartek [06.02.2020, 12:29:55] • [IP: 83.11.153.***]

DOSTALI NAGRODY ZA TO ŻE NAS RĄBIĄ Z PODWYŻKAMI, GŁOSUJCIE DALEJ NA TYCH KARIEROWICZÓW

Gość • Czwartek [06.02.2020, 12:03:43] • [IP: 5.172.233.***]

Pobobno jest 235 urzędników w naszym mieście i pada pytanie dlaczego - prosta jest odpowiedź, wszysko się rozpływa, papierki nawet miedzy biurami nie są przekazywane, wszystko po to że petenci odpuscieli i kapła premia, ciekawe ilu urzędników ma odciski na nogach od wzajemnego deptania, pilnują tylko fotelików ponieważ drugich takich nie dostaną, za nic się nie odpiwiada a kasa jak się patrzy.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 11:47:31] • [IP: 109.70.100.**]

Nie płacić nic tym urzędniczym k⧻rwą, a jakim się przyj⧻ie podatkowy cieć, to mu mordę cegłą rozkwasić i każdemu urzędniczemu cieciowi, który wyciągnie złodziejską brudną łapę po nasze pieniądze.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 11:34:08] • [IP: 178.238.253.***]

Ale nie rozumiem. Nagrody? Za co?? Trzeba chyba zostac urzednikiem i zarabiac latwy hajs

Gość • Czwartek [06.02.2020, 11:32:17] • [IP: 78.153.204.*]

Karetki ratunkowej nadal nie ma, ale na zdjęciu wszyscy szczęśliwi.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 11:28:45] • [IP: 167.114.118.*]

"Gumol" i świta.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 11:19:53] • [IP: 94.254.232.***]

Oj się Duda weżmie za was...

Gość • Czwartek [06.02.2020, 11:17:44] • [IP: 178.238.249.***]

Pracuja na etatach, dostaja pansje, i to niezle, pija kawki, malo se interesuja petentami, za co te nagrody?

Oglądasz 26-50 z 138
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■