POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.02.2020, 20:37:18] • Świnoujście

Pół miliona na nagrody dla urzędników

Pół miliona na nagrody dla urzędników

fot. iswinoujscie.pl

Temat nagród wypłacanych przez prezydenta urzędnikom wzbudził duże zainteresowanie mieszkańców Świnoujścia. Na wniosek mieszkańców zwróciliśmy się do Biura Informacji i Konsultacji Społecznych z pytaniem ile te nagrody kosztowały nas mieszkańców.

Otrzymaliśmy odpowiedź, że nagrody urzędnicze za 2019 rok wyniosły w sumie 550. 950,00 zł. brutto.

Przypomnijmy, że wypłacono je decyzją prezydenta miasta 235 urzędnikom, którzy otrzymali nagrody w wysokości od 500 zł do 7.000 zł. brutto. Nagrody roczne otrzymali również zastępcy prezydenta miasta P. Sujka oraz B. Michalska, którzy otrzymali je w wysokości 9.000 zł. brutto.

Nagrody wypłacono ze środków budżetowych "zaoszczędzonych" na zwolnieniach chorobowych urzędników. Koszty wynagrodzeń i składników od nich naliczanych wraz ze składkami od świadczeń oraz nagród urzędu miasta jakie znaleźliśmy w budżecie miasta na 2019 r były zaplanowane w wysokości 18.331,454 zł.
Na 2020 rok zaplanowano już kwotę 19.778,132 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 138, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 138

Gość • Czwartek [06.02.2020, 08:29:55] • [IP: 31.0.42.**]

Wydział Komunikacji w Świnoujściu wyraz nieudolności i niekompetencji tylko jak Pani Elly na zwolnieniu wydział sobie nie radzi kompletnie kolejki od 5 rano i klienci odsylani już po godz 10 wychodzi Pani i twierdzi że do końca dnia nie obsłuży już więcej jak 8 osób tylko opisać to w mediach masakra

Pazdzioch • Czwartek [06.02.2020, 08:24:28] • [IP: 83.20.250.**]

9 tyś nagroda za co? Za kolezenstwo ?

Gość • Czwartek [06.02.2020, 08:22:43] • [IP: 178.238.247.***]

Ten staruszek stracił poczucie rzeczywistości.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 08:22:25] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Czwartek [06.02.2020, 02:03:36] • [IP: 89.151.33.**] Jesli ktos w niego wierzy..dla innych to tylko puste slowo, slogan.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 08:20:17] • [IP: 46.169.100.*]

Co to jest KONIAK? Koniak jest to napój alkoholowy ciężko pracujących robotników, pity ustami ich przedstawicieli !!Gest prezydenta daje podatnikowi do zrozumienia : A co to za premia te liche 9 tyś na łeb..>>.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 08:00:34] • [IP: 176.221.123.**]

...a może by tak coś dla odmiany dla mieszkańców...np. w sezonie dodatkowa karetka. ...a może by tak rehabilitacja dostępna tylko dla mieszkańców...szanowny panie Żmurkiewicz...pan i pana współpracownicy takich potrzeb nie macie...ale przeciętny Kowalski tego miasta. ...tak...

Gość • Czwartek [06.02.2020, 07:59:31] • [IP: 176.221.123.***]

SZKODA SLÓW

Gość • Czwartek [06.02.2020, 07:56:02] • [IP: 176.221.123.**]

Chociaż wiadomo, czyja kancelarię adwokacką omijać szerokim łukiem.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 07:49:32] • [IP: 5.173.144.***]

Kasta !!

Gość • Czwartek [06.02.2020, 07:36:32] • [IP: 31.11.128.**]

Chojny Janusz ?. No pewnieeeee !!.Tak zdaje sie mowic mina szastacza publicznych pieniedzy z fotografi.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 07:21:16] • [IP: 5.172.233.**]

Szanowny panie, proszę nie uzywać slów burdel na kólkach, ponieważ w burdelu rządzi mamuśka i jest zawsze porzadek, proponuję bajzel którego nie morzna nawet posprzątać.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 07:14:46] • [IP: 176.221.123.***]

ciekawe za co

Gość • Czwartek [06.02.2020, 07:11:54] • [IP: 79.191.59.***]

"zaoszczędzonych" na zwolnieniach chorobowych urzędników" takiej głupoty jeszcze nie czytałem!!

Gość • Czwartek [06.02.2020, 06:53:25] • [IP: 5.173.152.***]

To nie są urzędnicy. Redakcja źle dobrane zdjęcie.

Gość • Czwartek [06.02.2020, 06:28:39] • [IP: 176.221.122.**]

Ale ta domon, ma zryty beret! Lecz się dziewczyno bezbożna! Eustachy tkaczonek

Gość • Czwartek [06.02.2020, 06:02:07] • [IP: 178.235.147.**]

tak ma być, dobrą pracę trzeba nagradzać, a ty malkontencie jedziesz na zasiłkach i jeszcze krytykujesz ale do kogo ja to mówię i tak tego nie zrozumiesz

Gość • Czwartek [06.02.2020, 05:57:02] • [IP: 176.221.122.***]

Jak nie swoje to rozdaje pffff...

Gość • Czwartek [06.02.2020, 03:42:46] • [IP: 46.76.72.**]

Urząd powinien być czynny do 17.00, kiedy załatwić sprawy jak pracuję mam urlop brać?? A oni odfajkują kawkę i nagrody, chamstwo!!

Gość • Czwartek [06.02.2020, 02:03:36] • [IP: 89.151.33.**]

Tak. Ma nad sobą Boga. - Sabina Domoń.

mati • Czwartek [06.02.2020, 00:21:12] • [IP: 176.221.122.***]

Bo przecież im się należało. ...

Gość • Środa [05.02.2020, 23:54:48] • [IP: 188.146.182.***]

* premie sobie przyznaja a petentów w urzędzie traktują jak intruzów na zalatwienie najprostszej sprawy czeka sie tygodniami.

Gość • Środa [05.02.2020, 23:53:35] • [IP: 176.221.123.**]

a pracownik Żeglugi z uratowanie życia dostał 500 pln to chyba kpina na kółkach czy jak...

Izabel • Środa [05.02.2020, 23:53:32] • [IP: 178.238.246.***]

Czy on jest w tym mieście bezkarny. ? Kogo ma nad sobą ? Boga ?

Gość • Środa [05.02.2020, 23:53:31] • [IP: 77.16.57.***]

Specjalista do spraw morskich..

Gość • Środa [05.02.2020, 23:43:42] • [IP: 84.210.148.**]

Ja się pytam za co, za kawki herbatki w czasie pracy. To jest dyskapitalizm nikt już nad tym nie panuje !

Oglądasz 76-100 z 138
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■