POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.05.2020, 11:46:26] • Świnoujście

Z okazji Dnia Matki Soliści Studium wokalnego UTW w Świnoujściu zaśpiewają online!

Z okazji Dnia Matki Soliści Studium wokalnego UTW w Świnoujściu zaśpiewają online!

fot. Organizator

Co roku, z okazji pięknego święta-Dnia matki występowali z okolicznościowym koncertem na deskach Sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury. W tym roku korona wirus pokrzyżował te plany. Ale piosenki w ich wykonaniu, z dedykacją dla mam zabrzmią w Internecie!

Nie na darmo Uniwersytet Trzeciego Wieku w swojej ofercie ma m.in. zajęcia komputerowe! Dzięki połączeniu ich zamiłowania do pięknego śpiewu z informatyką, już w najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję wysłuchać piosenek z koncertu, który odbyłby się na tradycyjnej scenie gdyby nie obostrzenia związane z rozwojem pandemii. Internetowy koncert pt „Dziękuję Ci Mamo" odnajdziemy na facebookowym profilu UTW Świnoujście już w najbliższą niedzielę, 24 maja od godziny 16.00

W repertuarze koncertu znajdą się najpiękniejsze piosenki napisane dla mam. Każdy solista nagrał samodzielnie w swoim domu piosenkę o tematyce związanej z tym pięknym świętem. Ponieważ wykonawcy nie mogli w tym roku wystąpić na tradycyjnej scenie zapraszają wszystkich do swoich domów dla mam zaśpiewają : Barbara Wierzbicka, Halina Nowak , Maria Romanowska, Leonarda Paczkowska, Marta Kozłowska, Jan Adamski i Józef Mol pod dyrekcją Barbary Okoń.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Sobota [23.05.2020, 01:01:25] • [IP: 94.254.237.***]

Ciągle te mohery...

Gość • Sobota [23.05.2020, 00:14:21] • [IP: 176.221.123.***]

emeryten party haha

Gość • Piątek [22.05.2020, 21:10:54] • [IP: 178.238.247.**]

Jak zwykle świetny pomysł. Brawa Pani Basia i cały zespół. Na pewno będę z rodziną przed komputerem !!

Gość • Piątek [22.05.2020, 18:20:39] • [IP: 172.17.195.**]

Chce uslyszec Mariana jak spiewa. .. pozdrawiam wszystkim mamusiom najlepszgo I duzo zdrowka

Gość • Piątek [22.05.2020, 15:56:52] • [IP: 94.254.236.***]

Super! Powodzenia

Gość • Piątek [22.05.2020, 15:23:58] • [IP: 188.147.36.**]

Śpiewania i grania online teraz jest zatrzęsienie, patrzyło się na to z 2 powodòw: bo to wyraz czyichś dobrych uczuć, bo to było coś nowego w kwietniu. Teraz nuży to i brzmi 20 razy gorzej niż zwykła CD, 30 razy niż live. Dobroć zawsze wymaga ukłonu, ale teraz lepiej zająć się kimś obok, wyizolowanym bo wszyscy się siebie boją, nawet lekarze i ludzie odwlekają wizyty u lekarzy, przez co pogarszają swój stan lub umierają jak odwlekający wizytę u lekarza Adamiak z bolącym go brzuchem, lider zesp.Rezerwat - umarł od tego, a to był zwykły wyrostek.

Gość • Piątek [22.05.2020, 14:40:34] • [IP: 176.221.123.***]

BARDZO DZIĘKUJE wspaniały pomysł.

Gość • Piątek [22.05.2020, 13:41:25] • [IP: 37.8.231.*]

Wow super to czekamy

Malkontent malkntentów. • Piątek [22.05.2020, 12:14:05] • [IP: 176.221.123.***]

ALE dlaczego nie 26 maja?

Gość • Piątek [22.05.2020, 11:55:57] • [IP: 167.114.118.*]

Dlaczego w tym mieście nie dzieje się wtedy, kiedy powinno być? Dzień Dziecka w innym dniu niż jest, dzień Matki, też nie w porę... Wszystko od dupy strony. Mam wrażenie, ze wszystkie uroczytości organizowane są pod grafik Betoniarki.

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■