POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [01.07.2020, 08:44:01] • Świnoujście

Przypadkowy świadek reanimował mężczyznę leżącego na ulicy

Przypadkowy świadek reanimował mężczyznę leżącego na ulicy

fot. iswinoujscie.pl

W sobotę 27.06. przed godziną 15.00 przy sklepie Biedronka przy ulicy 11 Listopada miała miejsce reanimacja udzielana przez przypadkową osobę. Potem przyjechał zespół ratownictwa medycznego.

Kierujący samochodem zatrzymał się na widok leżącego przy Biedronce. Mężczyzna nie dawał oznak życia, więc kierowca przystąpił do reanimacji. Użył swojej samochodowej apteczki i udzielał pierwszej pomocy do czasu przyjazdu karetki.

Przypadkowy świadek reanimował mężczyznę leżącego na ulicy

fot. iswinoujscie.pl

- Interwencja przy sklepie Biedronka dotyczyła 38-letniego mężczyzny, u którego doszło do ataku padaczki. Pacjent doznał urazu głowy. Został zabezpieczony przez zespół ratownictwa medycznego i przewieziony do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Czwartek [02.07.2020, 01:17:33] • [IP: 176.221.122.***]

Piękna postawa kierowcy

Gość • Środa [01.07.2020, 20:02:13] • [IP: 70.31.53.**]

Brawo dla Pana kierowcy jest Pan wspanialym czlowiekiem.

Gość • Środa [01.07.2020, 17:02:11] • [IP: 37.248.213.***]

Nic nie trzyma się kupy. Redakcja piszę o reanimacji a rzecznik pogotowia o padaczce? A dla Pana udzielającego pomocy szacunek.

Gość • Środa [01.07.2020, 16:31:10] • [IP: 176.221.122.**]

Wspaniały przykład dla wszystkich, którzy spotkają się z taką sytuacją.BRAWO!!GRATULUJEMY wzorowej postawy!!

Gość • Środa [01.07.2020, 15:26:09] • [IP: 31.11.128.**]

jest pan wielki.

Gość • Środa [01.07.2020, 13:48:31] • [IP: 192.33.240.**]

Brawo!

Gość • Środa [01.07.2020, 12:22:12] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo 👏👏👏👏

Gość • Środa [01.07.2020, 11:43:44] • [IP: 89.151.32.***]

Super postawa brawo dla pana

Gość • Środa [01.07.2020, 10:53:02] • [IP: 188.146.183.**]

Szacunek

Gość • Środa [01.07.2020, 10:30:56] • [IP: 37.30.19.**]

8:53 W Centrum Uznam czuc spirytusem, a w szpitalu nie? Pomyliłeś to w Centrum z poidełkiem (dla ludzi, miasto pozwalając na kilkaset punktów sprzedaży alkoholu z pewnością poszło krok dalej, w końcu postęp to postęp).

Gość • Środa [01.07.2020, 10:28:25] • [IP: 176.221.123.**]

karetka dla normalnego obywatela? przecież to powinna straż przyjechać, bo karetki są dla meneli!

Gość • Środa [01.07.2020, 10:08:35] • [IP: 93.205.225.***]

Brawo kierowca :):)

Gość • Środa [01.07.2020, 10:06:04] • [IP: 164.127.70.***]

A inni by rozumowali tak:" ...Biedronka... leżący facet... to musi być bezdomny {zakwalifikowany przez wielu piszących na tutejszych forach w duchu nazistowskim jako:} podczłowiek... aaa, nie warto, sam sobie winien, schlał się, jest covid, co będę się narażał..." Mimo że nie znoszę ostentacyjnego stylu Owsiaka kwalifikującego dobroczynność jako kapitał, pokazującego kamerami, kto dał najwięcej, to jednak ciekaw jestem, kim był ten indywidualny ratownik - tak ogólnie, z zawodu, czy to kiedyś jeszcze robił. Gdyby redakcja tak poszukała go, ale - bez zdjęć, nagłaśniania w stylu Owsiaka ("Niech nie wie wasza lewa ręka, co czyni prawa"- zdanie z Ewangelii mówiące o pokorze, skromności, wartości bezinteresownego dobra).

Gość • Środa [01.07.2020, 09:50:17] • [IP: 185.210.39.**]

BRAWO DLA KIEROWCY SAMOCHODU!JEST PAN SUPER!W tych czasach obojętności i znieczulicy okazał PAN serce i odwagę aby pomóc drugiemu człowiekowi!Nie bał się PAN Covid, HIV i in.bo jest PAN WIELKIM CZŁOWIEKIEM!Takich właśnie małych bohaterów potrzeba, aby móc uwierzýć, że nie wszyscy dbają tylko o czubek własnego nosa!Dziękuję PANU, przywraca PAN wiarę w człowieka!!

Ela • Środa [01.07.2020, 09:49:16] • [IP: 178.238.246.***]

Gratulacje dla pana który nie pozostał obojętny i pomógł osobie poszkodowanej !

Gość • Środa [01.07.2020, 09:47:53] • [IP: 89.151.38.***]

Brawo dla Pana kierowcy.Piękna postawa.Sa jeszcze wrażliwi ludzie.

Gość • Środa [01.07.2020, 09:37:42] • [IP: 31.0.71.**]

BRAWO!! Dzięki takim osobom wraca wiara w ludzi.

Gość • Środa [01.07.2020, 09:32:39] • [IP: 176.221.113.**]

Koronawirus wykancza ludzi ale biznes ważniejszy? Ludzie opamiętajcie się! Polak mądry po szkodzie.

Gość • Środa [01.07.2020, 08:53:10] • [IP: 31.0.177.**]

BRAWO ZA REAKCJE PRZECHODNIA. PANIE ZE SZPITALA MIEJSKIEGO TE PŁYNY PRZY WEJŚCIU DO SZPITALA SŁUŻĄ DO DEZYNFEKCJI RĄK -UŻYWACIE 1 DŁUGOPISU PRZY WYPISYWANIU ANKIET I BEZ DEZYNFEKCJI RĄK. TO POCO TE PŁYNY TAM STOJĄ I BARDZO MIŁA PANI TO NADZORUJĄCA? TESTOWAŁEM TEN PŁYN NAWET NIE CZUĆ SPIRYTUSEM SZKODA TEN W CENTRUM UZNAM CZYSTY SPIRT.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■