POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia³ek [13.07.2020, 10:57:51] • ¦winouj¶cie

Frekwencja i wyniki 2. tury wyborów w naszym mie¶cie

Frekwencja i wyniki 2. tury wyborów w naszym mie¶cie

fot. iswinoujscie.pl

Na terenie ¦winouj¶cia by³o 27 obwodowych komisji wyborczych, w których oddano 24 144 g³osów. Zdecydowanym zwyciêzc± jest u nas Rafa³ Trzaskowski - g³osowa³o na niego 65,92% wyborców.

Rafa³ Trzaskowski otrzyma³ 15915 g³osów, co czyni go zwyciêzc± na terenie ¦winouj¶cia. Drugi kandydat, Andrzej Duda, nie zosta³by prezydentem, gdyby braæ pod uwagê ilo¶æ g³osuj±cych na niego w naszym mie¶cie. Jego kandydaturê popar³o 8229 wyborców, czyli tylko 34,08%.

¼ród³o: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 51-75 z 76

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:32:07] • [IP: 176.221.122.***]

Serdeczne gratulacje Panie Prezydencie ! Poni¿any, opluwany, oskar¿any, a jednak dzi¶ jest zwyciêzc±! Polska wygra³a przegrali kosiarze umys³ów z TVN24 i GW. Polska - Niemcy 1:0. :-)

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:32:03] • [IP: 188.146.182.**]

Ponoæ ciemnota nie boli, tylko kosztuje. TV publiczna powinna byæ rozliczona za szkalowanie ludzi. Bezkarno¶æ w pisie to norma. Sam prezes nie zap³aci³ za dokumentacjê dwóch wie¿. Dla mnie to ten cz³owiek, za taki czyn ju¿ nie istnieje." 0"...

Jp3 • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:28:35] • [IP: 5.173.158.***]

Jp2 ty mo¿esz ¿onê, córkê a nawet syna wstawiæ na któr±¶ z parafii, zer¿n± ich lepiej jak w niemieckim burdelu. Nastêpnie zdaj paszport i wyjazd do San Eskobar.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:28:18] • [IP: 176.221.123.***]

BRAWO PAN PREZYDENT DUDA! A je¶li komu¶ nie podoba siê wybór wiêkszo¶ci Polaków, niech zmieni kraj na o¶cienny. Ja siê cieszê, ¿e mamy w perspektywie rozwój Polski, a nie trzaskanie fantazji. I przychylam siê do s³ów Kingi Dudy, wszyscy jeste¶my tacy sami, tylko niektórymi oczami widzi siê przez pryzmat kasty. Ale inteligencja polega na tym, aby podaæ rêkê przegranym, a nie drwiæ i gardzaæ lud¼mi, dzieliæ na pó³ Polskê.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:23:50] • [IP: 176.221.123.***]

Elektorat Bosaka oddawa³ programowo g³osy niewa¿ne. Proszê podaæ, ile by³o g³osów niewa¿nych !!

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:23:28] • [IP: 176.221.123.*]

Lubiê tê ciszê przegranych. Duda gór±.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:19:45] • [IP: 37.47.152.***]

Dobrze ¿e w ¦winouj¶cie s± ludzie którzy nie dali siê przekupiæ 500+ i tunelem.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:14:51] • [IP: 94.254.224.**]

Fajnie by by³o gdyby te 35% pojecha³o w pis-dud na wschód. Mieliby tam swoje marsze, miesiêcznice, disco polo itd.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:12:29] • [IP: 176.221.122.***]

Bo ¦winouj¶cie to miasto ludzi inteligentnych, pracowitych i przyjaznych. U nas pisowska ciemnota, lenie i prymitywne pisowskie nieudaczniki to mniejszo¶æ. Wiadomo ¿e przeciêtny pisowski wyborca to albo stary moher, albo leñ i nieudacznik który wyci±ga rêkê po kasê bo sam nie ubrudzi sobie r±czek prac±.

Karolina • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:11:46] • [IP: 94.254.226.***]

Akurat dziwiê siê naszym mieszkañcom. To PO przenios³o budowê tunelu do Gdañska. A dziêki PiS mam gazoport i miliony rocznie da kasy miasta.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 12:06:58] • [IP: 178.235.147.**]

Trzask! I siê nie uda³o... Lubiê t± ciszê przegranych...

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:56:45] • [IP: 37.47.180.***]

No i jaka ta frekwencja ? A tak poza tym to znów prowincja ze wschodu wybra³a nam przysz³o¶æ. Smutne...

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:55:43] • [IP: 194.103.112.**]

Nie ujawniajcie wyników bo zabior± nam tunel.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:47:44] • [IP: 89.151.36.***]

No có¿ jest to jakie¶ pocieszenie !! W mie¶cie gdzie siê urodzi³em i ¿yjê ponad 70 lat Spo³eczeñstwo jest proeuropejskie i w wiêkszo¶ci demokratyczne !! To cieszy !! Martwiê siê bezpardonowym i prostackim atakiem przedstawicieli w³adzy na pana Trzaskowskiego!! Pierwszy przypadek w WOLNEJ POLSCE !! Pewnie nie zdaj± sobie sprawy jak trudno budowaæ dobrobyt gospodarczy i potêgê polityczn±, gdy ma siê przeciw sobie ponad 80 % Spo³eczeñstwa /oko³o 50% wyborców Trzaskowskiego + ponad 30% obojêtnych obywateli !! /. Komuni¶ci mieli podobn± sytuacjê i jednak nie utrzymali w³adzy, a kraj doprowadzili do nêdzy!! Czy bêdzie podobnie ?? Oby nie !! No có¿, mimo powa¿nych obaw, ¿yczê powodzenia !!

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:45:44] • [IP: 89.151.39.**]

ci co glosowali na RT to takie same sprzedawczyki jak i on wle¼li by¶cie Niemcom w dupê

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:40:29] • [IP: 176.221.123.***]

Optymistyczne. Z ka¿dymi wyborami wiêcej g³osow na Prawicê.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:35:44] • [IP: 178.238.249.***]

Przykre to ale prawdziwe jako¶ z tymi wykszta³conymi inaczej bêdziemy musieli jako¶ ¿yæ. TRUDNO.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:32:48] • [IP: 188.146.182.**]

5 lat bez konstytucji. Gratulacje.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:27:43] • [IP: 89.151.38.***]

Gratulacje dla Pana Andrzeja ! I Love PiS ! A Ci co nienawidz± Polski niech jad± na szparagi do Niemca !

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:26:22] • [IP: 178.238.245.**]

Brawo ¦winouj¶cie !

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:25:27] • [IP: 176.221.123.**]

A wiêc mamy 35% dziadostwa i nieudaczników w naszym mie¶cie.

Amen! • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:24:03] • [IP: 188.147.49.**]

Jest taka scena w" Pasji" Gibsona, ¿e gdy na krzy¿u umar³ Chrystus, szatan ukazany w filmie jako taki bezp³ciowy a mo¿e androgyniczny typ (gra go zreszt± kobieta) w¶ciekle wyje po¶ród powiewu silnego wiatru, który mu str±ca... perukê. To w³a¶nie siê sta³o 12 lipca w Polsce. Têczowemu ptaszkowi odpad³y piórka, pikowa³ ku ziemi i zast±pi³ go ORZE£ BIA£Y.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:19:40] • [IP: 89.10.162.***]

Te wybory to jedna wielka farsa.Pozdrawiam

Jp2 • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:13:33] • [IP: 176.221.122.**]

W ¦winouj¶ciu spo³eczeñstwo jest tak ciemne, ¿e dalej g³osuje na opcjê niemieck±.Dajecie siê dymac zachodowi bez myd³a.Rownie dobrze mo¿ecie wstawiæ swoje ¿ony, córki do burdelu niemieckich dostaniecie wiêcej srebrników.Wstyd!! Wy jeste¶cie Polakami?? Zdaæ paszporty i wypad z tego kraju na Madagaskar.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.07.2020, 11:06:22] • [IP: 31.11.130.***]

No to siê piêkny burdel sie zacznie, ju¿ jednego sprzedawczyka w uni mamy a teraz nastêpny dojdzie, wstydzê siê byæ z tego miasta.

Ogl±dasz 51-75 z 76
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadci±ga fala upa³ów. W g³êbi kraju termometry mog± pokazaæ nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone s± warto¶ci zbli¿one do 40°C. Na wybrze¿u bêdzie nieco ch³odniej, jednak równie¿ gor±co - w ¦winouj¶ciu, Miêdzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mog± przekroczyæ 30°C, natomiast w g³êbi powiatu kamieñskiego, miêdzy innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mog± siêgaæ 32-34°C. W czasie upa³ów nale¿y regularnie piæ wodê, unikaæ d³ugiego przebywania na s³oñcu oraz pamiêtaæ o dzieciach, seniorach i zwierzêtach, którym trzeba zapewniæ cieñ i sta³y dostêp do ¶wie¿ej wody ■