iswinoujscie.pl • Poniedzia³ek [13.07.2020, 10:57:51] • ¦winouj¶cie
Frekwencja i wyniki 2. tury wyborów w naszym mie¶cie

fot. iswinoujscie.pl
Na terenie ¦winouj¶cia by³o 27 obwodowych komisji wyborczych, w których oddano 24 144 g³osów. Zdecydowanym zwyciêzc± jest u nas Rafa³ Trzaskowski - g³osowa³o na niego 65,92% wyborców.
Rafa³ Trzaskowski otrzyma³ 15915 g³osów, co czyni go zwyciêzc± na terenie ¦winouj¶cia. Drugi kandydat, Andrzej Duda, nie zosta³by prezydentem, gdyby braæ pod uwagê ilo¶æ g³osuj±cych na niego w naszym mie¶cie. Jego kandydaturê popar³o 8229 wyborców, czyli tylko 34,08%.
¼ród³o: www.iswinoujscie.pl
Serdeczne gratulacje Panie Prezydencie ! Poni¿any, opluwany, oskar¿any, a jednak dzi¶ jest zwyciêzc±! Polska wygra³a przegrali kosiarze umys³ów z TVN24 i GW. Polska - Niemcy 1:0. :-)
Ponoæ ciemnota nie boli, tylko kosztuje. TV publiczna powinna byæ rozliczona za szkalowanie ludzi. Bezkarno¶æ w pisie to norma. Sam prezes nie zap³aci³ za dokumentacjê dwóch wie¿. Dla mnie to ten cz³owiek, za taki czyn ju¿ nie istnieje." 0"...
Jp2 ty mo¿esz ¿onê, córkê a nawet syna wstawiæ na któr±¶ z parafii, zer¿n± ich lepiej jak w niemieckim burdelu. Nastêpnie zdaj paszport i wyjazd do San Eskobar.
BRAWO PAN PREZYDENT DUDA! A je¶li komu¶ nie podoba siê wybór wiêkszo¶ci Polaków, niech zmieni kraj na o¶cienny. Ja siê cieszê, ¿e mamy w perspektywie rozwój Polski, a nie trzaskanie fantazji. I przychylam siê do s³ów Kingi Dudy, wszyscy jeste¶my tacy sami, tylko niektórymi oczami widzi siê przez pryzmat kasty. Ale inteligencja polega na tym, aby podaæ rêkê przegranym, a nie drwiæ i gardzaæ lud¼mi, dzieliæ na pó³ Polskê.
Elektorat Bosaka oddawa³ programowo g³osy niewa¿ne. Proszê podaæ, ile by³o g³osów niewa¿nych !!
Lubiê tê ciszê przegranych. Duda gór±.
Dobrze ¿e w ¦winouj¶cie s± ludzie którzy nie dali siê przekupiæ 500+ i tunelem.
Fajnie by by³o gdyby te 35% pojecha³o w pis-dud na wschód. Mieliby tam swoje marsze, miesiêcznice, disco polo itd.
Bo ¦winouj¶cie to miasto ludzi inteligentnych, pracowitych i przyjaznych. U nas pisowska ciemnota, lenie i prymitywne pisowskie nieudaczniki to mniejszo¶æ. Wiadomo ¿e przeciêtny pisowski wyborca to albo stary moher, albo leñ i nieudacznik który wyci±ga rêkê po kasê bo sam nie ubrudzi sobie r±czek prac±.
Akurat dziwiê siê naszym mieszkañcom. To PO przenios³o budowê tunelu do Gdañska. A dziêki PiS mam gazoport i miliony rocznie da kasy miasta.
Trzask! I siê nie uda³o... Lubiê t± ciszê przegranych...
No i jaka ta frekwencja ? A tak poza tym to znów prowincja ze wschodu wybra³a nam przysz³o¶æ. Smutne...
Nie ujawniajcie wyników bo zabior± nam tunel.
No có¿ jest to jakie¶ pocieszenie !! W mie¶cie gdzie siê urodzi³em i ¿yjê ponad 70 lat Spo³eczeñstwo jest proeuropejskie i w wiêkszo¶ci demokratyczne !! To cieszy !! Martwiê siê bezpardonowym i prostackim atakiem przedstawicieli w³adzy na pana Trzaskowskiego!! Pierwszy przypadek w WOLNEJ POLSCE !! Pewnie nie zdaj± sobie sprawy jak trudno budowaæ dobrobyt gospodarczy i potêgê polityczn±, gdy ma siê przeciw sobie ponad 80 % Spo³eczeñstwa /oko³o 50% wyborców Trzaskowskiego + ponad 30% obojêtnych obywateli !! /. Komuni¶ci mieli podobn± sytuacjê i jednak nie utrzymali w³adzy, a kraj doprowadzili do nêdzy!! Czy bêdzie podobnie ?? Oby nie !! No có¿, mimo powa¿nych obaw, ¿yczê powodzenia !!
ci co glosowali na RT to takie same sprzedawczyki jak i on wle¼li by¶cie Niemcom w dupê
Optymistyczne. Z ka¿dymi wyborami wiêcej g³osow na Prawicê.
Przykre to ale prawdziwe jako¶ z tymi wykszta³conymi inaczej bêdziemy musieli jako¶ ¿yæ. TRUDNO.
5 lat bez konstytucji. Gratulacje.
Gratulacje dla Pana Andrzeja ! I Love PiS ! A Ci co nienawidz± Polski niech jad± na szparagi do Niemca !
Brawo ¦winouj¶cie !
A wiêc mamy 35% dziadostwa i nieudaczników w naszym mie¶cie.
Jest taka scena w" Pasji" Gibsona, ¿e gdy na krzy¿u umar³ Chrystus, szatan ukazany w filmie jako taki bezp³ciowy a mo¿e androgyniczny typ (gra go zreszt± kobieta) w¶ciekle wyje po¶ród powiewu silnego wiatru, który mu str±ca... perukê. To w³a¶nie siê sta³o 12 lipca w Polsce. Têczowemu ptaszkowi odpad³y piórka, pikowa³ ku ziemi i zast±pi³ go ORZE£ BIA£Y.
Te wybory to jedna wielka farsa.Pozdrawiam
W ¦winouj¶ciu spo³eczeñstwo jest tak ciemne, ¿e dalej g³osuje na opcjê niemieck±.Dajecie siê dymac zachodowi bez myd³a.Rownie dobrze mo¿ecie wstawiæ swoje ¿ony, córki do burdelu niemieckich dostaniecie wiêcej srebrników.Wstyd!! Wy jeste¶cie Polakami?? Zdaæ paszporty i wypad z tego kraju na Madagaskar.
No to siê piêkny burdel sie zacznie, ju¿ jednego sprzedawczyka w uni mamy a teraz nastêpny dojdzie, wstydzê siê byæ z tego miasta.