POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.08.2020, 09:54:02] • Świnoujście

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

fot. Robert Ignaciuk

14 sierpnia do Amfiteatru im. Marka Grechuty zawitała legenda polskiej sceny rockowej – Lady Pank.

Koncert cieszył się sporym zainteresowaniem, krzesełka były zapełnione, oczywiście wszystko zgodnie z nałożonymi wymogami i zaleceniami.

Twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona” szybko rozgrzali publiczność.

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

fot. Robert Ignaciuk

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyruszył w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Lady Pank wystąpił w świnoujskim amfiteatrze

fot. Robert Ignaciuk

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

Lady Pank połączył siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku i jak widać była to bardzo dobra decyzja.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-32 z 32

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:41:27] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • [15.08.2020, 10:21:35] • [IP: 5.173.137.*] ale z ciebie idiota... masakra

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:38:45] • [IP: 176.221.123.***]

ja nie wiem czy mam gorączke czy tylko kac ale już mam panike

P77 • Sobota [15.08.2020, 10:36:00] • [IP: 176.221.123.**]

Byliśmy😀👍... koncert super!

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:21:35] • [IP: 5.173.137.*]

Pozdrawiam wszystkich co byli pod sceną, odległości nie zachowane bo po co. Za tydzień komunikat sanepidu: osoby będące na koncercie proszone są o kontakt z najbliższą placówka sanepidu. Koncert SUPER

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:21:32] • [IP: 37.8.231.***]

Panasewicz zużył się już do końca i ledwo co, zagłuszany gitarami i perkusją wyciąga teksty przebojów wykonywanych ponad 30 lat temu. Ale najważniejsze, że podstarzali plejboje, potrafią jeszcze wyciągnąć dobrą kasę od nielicznej już publiczności za swoje zakurzone przeboje. Stare wino jest zapewne dobre, nie można przyrównać tego stwierdzenia do obecnych wykonań granych kiedyś przebojów przez Lady Pank. Aha, mam nadzieję, że po koncercie zespół nie zdewastował pomieszczeń amfiteatru?

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:14:54] • [IP: 78.10.206.**]

Super koncert, słuchałem przy otwartym oknie w wieżowcu na Matejki. Nawet publikę było słychać.:)

Gość • Sobota [15.08.2020, 10:01:58] • [IP: 31.11.129.***]

Byłem. Warto.👍

Oglądasz 26-32 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■