POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.08.2020, 11:59:19] • zachodniopomorskie

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:

Pow. koszaliński + Koszalin – 6 osoby (2 starsze kobiety i mężczyzna, 2 kobiety w średnim wieku, dziecko)
Pow. kołobrzeski – 4 osoby (2 kobiety i 2 mężczyzn w średnim wieku)
Pow. pyrzycki – 1 osoba (kobieta w średnim wieku)
Pow. drawski – 1osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Pow. policki – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Szczecin – 1 osoba (młoda kobieta)
Pow. sławieński – 2 osoby (2 dzieci)

Jednocześnie informujemy, że ze statystyki woj. zachodniopomorskiego ze względu na fałszywie dodatni wynik usuwamy 2 przypadki tj. dziecko ze Szczecina zgłaszane 15.08.2020r. i kobieta w średnim wieku ze Szczecina zgłaszana 07.08.2020r.

Ponadto wczorajszy przypadek młodej kobiety z pow. drawskiego zostaje przekazany do województwa kujawsko-pomorskiego i zostaje ujęty w statystykach tego województwa.

Ponadto z przykrością informujemy o dwóch zgonach tj.

Mężczyzna l. 74 z pow. wałeckiego, hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie

Mężczyzna l. 82 z pow. wałeckiego, hospitalizowany w SPWSZ w Szczecinie

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1009/25 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■ Pragniemy poinformować o utrudnieniach w tunelu z powodu realizacji prac gwarancyjnych na wniosek Generalnego Wykonawcy: 20/21.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni; 27/28.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni. Podczas ruchu wahadłowego prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w gotowości. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco ■ Na wyspie Wolin potwierdzono przypadki afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików. Jak informuje Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kamieniu Pomorskim, dodatnie wyniki badań stwierdzono już u kilku zwierząt znalezionych na podmokłych terenach w gminie Wolin ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o planowanej przerwie w dostawie wody, która nastąpi w poniedziałek 12 marca 2026 roku, w godzinach 08:00–11:00. Utrudnienia będą związane z usuwaniem awarii zasuw wodociągowych przy ulicy Wojska Polskiego (osiedle Platan). Przerwa w dostawie wody obejmie budynki położone: - przy ulicy Wojska Polskiego - numery: 2, 4, 6, 8, 10, 12; - przy ulicy Chełmońskiego - numery: 2, 4, 6. ■