POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [17.09.2020, 19:55:55] • Świnoujście

W samo południe pijany mężczyzna leżał w centrum miasta

W samo południe pijany mężczyzna leżał w centrum miasta

fot. Marianna Śleboda

W czwartek około godziny 12.00 na Placu Wolności uwagę przyciągał widok leżącego na chodniku mężczyzny.Ktoś wezwał pogotowie. Na miejscu ratownicy medyczni stwierdzili, że leżący jest pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do szpitala.

- Zgłoszenie dotyczyło ok. 40-letniego mężczyzny, który leżał na chodniku. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został przetransportowany do szpitala- informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

W samo południe pijany mężczyzna leżał w centrum miasta

fot. Marianna Śleboda

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-35 z 35

JUST ACT 447 • Czwartek [17.09.2020, 21:03:38] • [IP: 176.221.122.**]

A CO ONE W TYM SZPITALU BEDĄ GO LECZYĆ ŻUBREM, CZY ŻUBRÓWKĄ ? CO ONE TAM STAWIAJĄ, KTOŚ WIE?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 21:01:37] • [IP: 83.1.102.***]

Chłopisko naoglądało się telewizji, chciało się odkazić i siłą rozpędu doprowadziło się do stanu zbydlęcenia. Czy to jakieś wielkie przestępstwo żeby się o tym rozpisywać?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:55:53] • [IP: 212.165.108.***]

A wywieźć menela na Karsiborską, dupę porządnie spałować żeby sobie zapamiętał.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:49:52] • [IP: 62.69.251.***]

Życzyłbym sobie, żeby w szpitalu pijanym mężczyzną zajmował się (kąpał, podcierał itd.) dzban, który wezwał pogotowie

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:49:12] • [IP: 94.46.167.**]

Beneficjent 500+. Przykurcz z Żoliborza swą walką o władzę skrzywdził wiele dzieci. Pieniądze te, zamiast na kredki, poszły na przelew. Precz z pislamem, precz z kaczyzmem.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:36:07] • [IP: 31.0.86.**]

Mam przez to rozumieć (wynika z artykułu), że szpital został przemianowany na izbę wytrzeźwień?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:34:08] • [IP: 31.0.177.***]

KOMBATANT DOBREJ ZMIANY ODKAZIŁ SIĘ PRZED WIRUSEM A CI MU GO PRZYWLEKLI A FUJ NIE ŁADNIE.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:32:30] • [IP: 31.0.177.***]

KOMBATANT DOBREJ ZMIANY LEŻAŁ GRZECZNIE I PUSZCZAŁ BĄKI A CI MU ZAKŁÓCILI DRZEMKĘ POOBIEDNIĄ.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:29:49] • [IP: 31.11.131.***]

Pijanego wiozą do szpitala - to jest chore.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 20:25:18] • [IP: 31.11.129.**]

Ale nowość! Na tym placu to jest na porządku dziennym! Wszędzie pełno tego menelstwa. Przerabiałem to we własnym życiu. Nic do takich ludzi nie dociera żadne błaganie ani prośby. Chce sobie tak zyć menel to niech sobie żyje taki menel. I jeszcze jakie aktorstwo potrafią zroboć i zagrać jacy to oni pokrzywdzeni. Szczerze współczuje naszym służbą

Oglądasz 26-35 z 35
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■