POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.09.2020, 08:14:56] • Świnoujście

Mieszkaniec: Nowe śmietniczki na ulicach Świnoujścia

Mieszkaniec: Nowe śmietniczki na ulicach Świnoujścia

fot. Mieszkaniec

Od dłuższego czasu odczuwalny był brak lub zbyt mała ilość koszy na śmieci na terenie miasta. Wygląda na to, że śmietników będzie przybywało. Zauważa to jeden z mieszkańców.

- Zaczęto montować nowe śmietniczki na ulicach Świnoujścia, wczoraj pierwszą śmietniczkę z wyeksponowanym herbem Świnoujścia zamontowano przy Placu Słowiańskim.

Mieszkaniec: Nowe śmietniczki na ulicach Świnoujścia

fot. Mieszkaniec

Śmietniczki są bardzo solidne (żeliwne) i ciężkie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Czwartek [24.09.2020, 22:58:47] • [IP: 88.218.255.***]

a na kościuszki dalej ani jednego

Gość • Czwartek [24.09.2020, 05:53:05] • [IP: 83.21.114.***]

Od deptaka na Bohaterów Września do kapitanatu nie ma nic, no chyba że pod blokami, ale jak ktoś tam nie mieszka to po stronie bloków nie przechodzi tylko chodnikiem po przeciwnej stronie ulicy.

Gość • Środa [23.09.2020, 22:40:43] • [IP: 178.238.245.***]

Jaki pomysł. Śmietniczka z herbem i napisem Świnoujście. Iście dobre miejsce dla herbu miasta.

Gość • Środa [23.09.2020, 22:13:31] • [IP: 31.60.7.***]

Czekamy na śmietniki koło przystanków w drodze autobusowej na Ognicę.

Gość • Środa [23.09.2020, 20:35:33] • [IP: 176.221.123.**]

Wymieńcie betonowy śmietnik koło żłobka na Wyspiańskiego, który pamięta Gierka.Stale przepełniony, mewy rozwłóczą śmieci po chodniku, menele grzebią za puszkami po piwie. Jest potrzebny nowy, bo taka" wizytówka" niemal w centrum miasta, toi wstyd. To by było na tyle.

Gość • Środa [23.09.2020, 18:27:54] • [IP: 176.221.122.***]

Większość ludzi będzie myślała że to ozdoby będą stać koło śmietnika szukając go!! Już widziałem coś takiego baba stoi obok śmietniczki i mówi pan miejscowy nigdzie nie ma śmietnika

Gość • Środa [23.09.2020, 16:18:10] • [IP: 46.169.68.**]

To iswinoujscie robi za biuro informacji urzędu

Gość • Środa [23.09.2020, 15:34:03] • [IP: 31.0.123.***]

Nieważne jak wyglądają, warzne aby na czas były opróżniane.

Gość • Środa [23.09.2020, 15:25:22] • [IP: 178.238.245.**]

Bardzo dobrze. Tylko szkoda że patologia je zapewne zniszczy

Gość • Środa [23.09.2020, 14:53:50] • [IP: 185.210.39.***]

Boże w tym mieście oszczędza się na wszystkim dosłownie a prezydent pozwala na zamówienie wypasionych śmietników?

Gość • Środa [23.09.2020, 14:14:21] • [IP: 188.146.183.**]

Na Warszowie też brakuje koszy! Albo dołożycie nowe i więcej albo nie będę sprzątał po psie, bo z odchodami nie bede łaził całą wioche!!

Gość • Środa [23.09.2020, 12:53:26] • [IP: 37.248.224.***]

ŚMIETNIKI TO RARYTAS JAK GDZIEŚ SĄ.

Gość • Środa [23.09.2020, 12:46:02] • [IP: 37.248.224.***]

NASRAĆ SIĘ DO NICH NIE DA PRZEZ KOMBATANTOM DOBREJ ZMIANY. PRZECIEŻ WSZĘDZIE ŚMIETNIKI POZNIKAŁY Z ULIC.

JUST ACT 447 • Środa [23.09.2020, 12:42:10] • [IP: 176.221.122.**]

DŁUGO NIE POSTOI TA ŚMIECIARA. ZARA JAKIEŚ CWELE PLAC Z POJEMNIKA NA ODPADY ZŁUPIĄ.

Gość niedzielny • Środa [23.09.2020, 12:10:45] • [IP: 176.221.122.***]

Śmietniczki na psie kupy by za tą kasę lepiej zamontowali...

Gość • Środa [23.09.2020, 12:04:46] • [IP: 37.8.231.***]

A moze przy okazji jakies lawki, warto pomyslec przy okazji niewszyscy wtym miescie to maratonczycy.

Gość • Środa [23.09.2020, 11:38:37] • [IP: 83.5.168.***]

Żeliwne mówicie, to już kociołka nie muszę kupować!!

Gość • Środa [23.09.2020, 11:22:31] • [IP: 5.173.154.**]

dobrze powiedziane wygladają na solidne...co na to miejscowe lumpy i oszołomy...ile czasu zajmie im dewastacja...

Gość • Środa [23.09.2020, 11:04:30] • [IP: 5.173.147.**]

Aż mu dali nowe ubranie robocze do sesji zdjęciowej 😂😂😂

Gość • Środa [23.09.2020, 10:55:23] • [IP: 89.151.32.***]

No to brudasy już będą mogli wynosić śmieci

Gość • Środa [23.09.2020, 10:50:09] • [IP: 37.248.167.**]

Poprosimy o takie śmietniczki uliczne do Przytoru i Łunowa. Sprawa bardzo poważna, u nas nie ma i jest kłopot.

Gość • Środa [23.09.2020, 10:47:46] • [IP: 37.8.230.**]

Dobry pomysł, a nawet konieczność, wyglądają estetycznie Brakuje wzdłuż Wojska Polskiego do granicy, tam jest mnóstwo spacerowiczów i brak koszy, tylko jeden przy wiacie z ławeczką to za mało!

Gość • Środa [23.09.2020, 10:38:54] • [IP: 46.215.162.**]

To OK !

Gość • Środa [23.09.2020, 10:35:34] • [IP: 185.210.36.***]

Witam od paru lat stoi tylko jeden kosz na śmieci przy przystanku autobusów naprzeciwko domków kempingowych, jest tam parking długi a obok na chodniku jak i do lasu wrzucane sa śmieci i nic sie z tym nie robi.Przynajmniej ze dwa by się przydały aby nie były rozrzucane śmieci.Pozdrawiam i proszę zainwestowac w kosze bo az sie prosi.

Gość • Środa [23.09.2020, 10:01:16] • [IP: 31.11.131.***]

Pracownik też zauważa (jak widać), ale by tego dokonać musi wpierw śmietniczkę otworzyć kluczykiem (jak do sejfu). Ponadto taka śmietniczka to bardzo odpowiednie miejsce na herb miasta. A toalety? Też ozdobione są herbem? Ta śmietniczka, to pewnie bardzo cenne dzieło. Idąc na całość należałoby wytłoczyć nazwisko projektantki i producenta, by określić stopień zażyłości z królikiem. Ustawa bezkarnościowa tymczasem upadła, ale kto wie czy nie powróci i to szybko.

Oglądasz 1-25 z 39
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■