POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.09.2020, 19:01:55] • Świnoujście

Przypadkowi mieszkańcy uratowali wiszącego na drzewie mężczyznę

Przypadkowi mieszkańcy uratowali wiszącego na drzewie mężczyznę

fot. iswinoujscie.pl

Mieszkaniec jechał z córką ulicą Karsiborską do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i zauważył wiszącego mężczyznę.

Przed godziną 17.00 Mieszkaniec jechał samochodem do schroniska dla zwierząt spostrzegł wisielca. Powiadomił służby. Po chwili dołączył do niego nadjeżdżający motocyklista. Razem rozpoczęli reanimację.

Przypadkowi mieszkańcy uratowali wiszącego na drzewie mężczyznę

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechali strażacy, pogotowie i policja. Na ulicy Karsiborskiej wylądował helikopter LPR.

Przypadkowi mieszkańcy uratowali wiszącego na drzewie mężczyznę

fot. Sławomir Ryfczyński

Reanimację przejęli strażacy, potem mężczyzna został przeniesiony do karetki. Uratowanego 40 latka przewieziono do szpitala w Świnoujściu, w karetce pojechali również lekarz i ratownicy medyczni z LPR -u.

Przypadkowi mieszkańcy uratowali wiszącego na drzewie mężczyznę

fot. Sławomir Ryfczyński

- Zgłoszenie dotyczyło 44-letniego mężczyzny, który został znaleziony wiszący na drzewie (prawdopodobnie była to próba samobójcza). Mężczyzna został zdjęty przez świadka zdarzenia, który też rozpoczął reanimację. Akcję reanimacyjną kontynuowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego z karetki i zespół LPR. Udało się przywrócić akcję serca u pacjenta. Został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala przez zespół LPR - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Czwartek [24.09.2020, 11:47:12]

komentarzy: 97, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 97

Gość • Czwartek [24.09.2020, 11:22:57] • [IP: 37.47.181.***]

Pisowska Polska kraina miodem i mlekiem płynąca

Gość • Czwartek [24.09.2020, 10:29:55] • [IP: 185.210.39.**]

O rany, brawa dla cywilnych ratowników, nie wiem, czy bym się na to zdobyła... piękna postawa!

Gość • Czwartek [24.09.2020, 10:21:07] • [IP: 178.238.249.**]

Często załamany człowiek nie chce odejść a próbą samobójczą woła o pomoc. To do tych co nie doceniają innych ale chętnie ich oceniają.

Gość • Czwartek [24.09.2020, 10:01:04] • [IP: 176.221.123.***]

Swinoujscie posiada Lądowisko dla Helikopterów które zabezpiecza Wojskowa Straż Pozarna a widzimy że Piloci chcą siebie i innych pozabijac kto na to zezwala

Gość • Czwartek [24.09.2020, 09:35:48] • [IP: 37.47.176.***]

Dziwne miejsce wybrał przy głównej ścieżce, pewnie czekał jak ktoś będzie jechał albo szedł i dopiero zaczął się wieszać.

Gość • Czwartek [24.09.2020, 09:16:33] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Środa [23.09.2020, 22:22:46] • [IP: 89.151.39.**] Kto normalny pisze takie komentarze? DEBIL

Gość • Czwartek [24.09.2020, 09:15:50] • [IP: 178.238.246.***]

Tak z ciekawosci- czy ten Pan był moze ubezpieczony ? bo w szpitalach ostatnio coś w ciula lecą bedzie muisial se w kolejce pewnie postac albo znajdzie inne wyjscie z sytuacji ;DDD hahah NFZ J...Ć

Gość • Czwartek [24.09.2020, 09:12:48] • [IP: 109.241.63.**]

3/4 wpisow to idioci...jak to reprezentuje ogolnie miasto to wstyd i hańba

Gość • Czwartek [24.09.2020, 08:46:29] • [IP: 188.147.33.***]

22:20 kolejne po gminnym" karolu" Marksie wykorzystanie dramatycznego tematu dla swoich manii - wyciągnął przy okazji tej smutnej sytuacji swój dyżurny i maniacki socjalno-ekonomiczny temacik, by walnąć nim nas.Mimo że nic nie wie, nie zna sprawy. Ale biegunkę myśli wypuszcza.

Gość • Czwartek [24.09.2020, 08:12:53] • [IP: 176.221.123.**]

NO NIESTETY LUDZIE SĄ JUŻ SŁABI PSYCHICZNIE BO TO CO SIĘ DZIEJE DO OKOŁA NAS CIĘZKO JUZ WYTRZYMAĆ PAN MUSIAŁ BYĆ JUZ NAPRAWDĘ ZDESPEROWANY

Gość • Czwartek [24.09.2020, 07:44:51] • [IP: 176.221.122.**]

Idźcie do banku po chwilowke!! Nagle z chwilówki zrobi się problem życiowy, a żyd się cieszy. Tępić lichwę z urzędu .Nie ma tłumaczenia że u mowa podpisana, Jeśli jest lichwiarską to z urzędu nic nie warta.

Gość • Czwartek [24.09.2020, 07:39:12] • [IP: 188.146.166.**]

Szacunek dla pana z córką , obraz pozostanie

Gość • Czwartek [24.09.2020, 07:18:24] • [IP: 31.0.86.**]

Pewnie miał fermę norek...

Gość • Czwartek [24.09.2020, 06:38:16] • [IP: 176.221.122.***]

Przypadkowi mieszkańcy?? może raczej przypadkowi przechodnie

Gość • Czwartek [24.09.2020, 05:47:01] • [IP: 188.147.33.***]

00:06. ..250.*** Oto mowa typowo komunistyczna - ci, którzy zarabiają (i dają innym pracę) to" bogacze". Oni są" źli", a dobrzy mają być" pracownicy. Skąd dochodzi takie biadolenie, świetnie znane z czasów komunistycznej, peerelowskiej opresji? Ze śmietnika historii. Ze sfer elitarnych dziś dochodzi nieco inny, bo neomarksistowski bełkot zwący się LGBT, bardziej niebezpieczny, bo sięgający dziedzin kluczowych jak płeć i rodzina.

Gość • Czwartek [24.09.2020, 03:28:16] • [IP: 31.0.44.***]

Pan z córka medal za ofiarność i odwagę.

Anka • Czwartek [24.09.2020, 01:53:38] • [IP: 188.146.169.***]

5.173.153.*** Do.Ciebie idioto. Karma wraca. Ty jakis niedorobiony jestes. Przypomnij sobie ten komentarz jak Ty bedziesz lecial Ikarze. Niezbadane sa wyroki.boskie. A panu co probowal odebrac sobie zycie zycze zdrowia.

Gość • Czwartek [24.09.2020, 01:29:10] • [IP: 5.173.138.***]

Pani ratownik z respiratorem 💋💋💋

Gość • Czwartek [24.09.2020, 00:18:33] • [IP: 77.115.249.***]

do PIS nie nienawiść tylko obrzydzenie.

Karol • Czwartek [24.09.2020, 00:06:22] • [IP: 80.211.250.***]

Zwieksza sie przepasc pomiedzy bogaczami, ktorzy tak rzadza aby nie pozwolic sie innym rozwinac. Wspolczsny rodzaj niewolnictwa. Jak Polak nie chce to Ukrainiec bedzie tyral i mieszkal w barakach i piwnicach? Dlaczego? Bo nieciekawie ma w kraju. Jak sie skoncza Ukraincy, to beda Bialorusini. A bogacze beda dalej sie bogacic. Rzad zrobil glupote, ze dawal pieniadze pracodawcom, bo wielu jest nieuczciwych. Powinien dac pieniadze pracownikom.

Gość • Środa [23.09.2020, 23:35:29] • [IP: 5.173.147.**]

Podziwiam tego pana z córką który zauważył wisieć i udzielił pomocy. Ja bym umarła na zawał.

Gość • Środa [23.09.2020, 23:25:42] • [IP: 37.47.142.**]

Mechanizm polega na tym aby większości ludzi nie miała zdolności kredytowej. Jak wypłata rośnie to automatycznie ceny mieszkań rosną i tym samym rata kredytowa. Młodzi ludzie żalą się, że zbierają na mieszkanie ale cena im ucieka ciągle. A kupują mieszkania cwaniaczki, którzy ich nie potrzebują tylko kupują pod wynajem. To podbija ceny i rośnie tak zwana bańka spekulacyjna. Deweloperzy się obławiają obrzydliwie, tak samo spekulanci, a szary człowiek musi od nich wynajmować po drakońskich cenach albo się wyprowadzać. Brak perspektyw prowadzi niektórych do samobójstwa. Wszystko przez chciwość innych, którzy blokują możliwość aby ktoś inny miał swój kąt na ziemi. Przykre. Co ciekawe niektórzy z tych krwiopijców udają wielce bogobojnych.

Gość • Środa [23.09.2020, 23:22:34] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Środa [23.09.2020, 22:01:36] • [IP: 89.151.38.**] głupku patentowy

Gość • Środa [23.09.2020, 23:22:23] • [IP: 185.210.36.***]

DESPERADOS =nie dziwię się, czasami odechciewa się żyć i tak życie kończy się śmiercią

Gość • Środa [23.09.2020, 23:14:17] • [IP: 37.8.215.**]

Biedny zagubiony człowiek. Życzę powrotu do zdrowia i lepszego jutra. ... I oby już nikt nie targał się na własne życie. ..

Oglądasz 26-50 z 97
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■