POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [25.02.2021, 08:04:59] • Polska

Szczotka DuActiva od Viledy z włosiem w ponad 90% z butelek PET. Trwała i najlepsza pod kątem wymiatania

Szczotka DuActiva od Viledy z włosiem w ponad 90% z butelek PET. Trwała i najlepsza pod kątem wymiatania

fot. Organizator

Koniec z brudem zalegającym w trudno dostępnych miejscach w domu. Dokładne wymiatanie narożników nie sprawi już żadnych problemów. Wszystko za sprawą szczotki DuActiva marki Vileda. A dodatkowo wybierając szczotkę Viledy wspierasz gospodarkę w obiegu zamkniętym, w której produkty z tworzyw sztucznych nigdy nie stają się odpadem. Włosie szczotki składa się w ponad 90% z przetworzonych plastikowych butelek.

Szczotka DuActiva marki Vileda to prawdziwa rewolucja w sprzątaniu. Z jej pomocą jeszcze dokładnie i wygodnie wyczyścisz każdy zakamarek z zalegającego w nim kurzu i brudu. W szczotce wykorzystano dwa rodzaje materiałów: skuteczne włókna, które w 90% składają się z przetworzonego PET, oraz elektrostatyczną gąbkę.

Czerwone włosie dzięki rozwarstwieniu na końcach jeszcze precyzyjniej wymiata nawet najdrobniejsze zabrudzenia gromadzące się w narożnikach. Z kolei specjalna gąbka o właściwościach elektrostatycznych skutecznie zatrzymuje brud, włosy i sierść, nie wzbijając kurzu i drobnego pyłu podczas zamiatania, co jest szczególnie istotne w domu alergików. Dodatkowo dzięki mechanizmowi „Easy to clean” można ją łatwo zdjąć i wyczyścić. Innowacyjna budowa szczotki i kija sprawia, że łatwo nią manewrować podczas sprzątania, co pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Ponadto gumowe wykończenie nasady chroni ściany i meble przed obijaniem.

Każdego roku w swoim zakładzie w Roncello pod Mediolanem, Vileda przetwarza płatki z ok. 97 milionów jednorazowych butelek PET i zamienia je na składową szczotek do zamiatania. Około 90% produktów marki jest trwałych i pomaga minimalizować odpady, zapewniając jednocześnie doskonałą wydajność. W ostatnich latach producent zwiększył do ponad 40%,  wykorzystanie plastiku, pochodzącego z recyklingu w stałych produktach z tworzyw sztucznych. Właściciel marki Vileda – Freudenberg Home and Cleaning Solutions (FHCS), od 2020 roku ​​jest sygnatariuszem globalnego zobowiązania Fundacji Ellen MacArthur w zakresie nowej gospodarki tworzywami sztucznymi.

Cena: 39,90 zł
Producent: Vileda

Anna Rogoźnicka
Senior PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■