POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.05.2021, 16:58:35] • Świnoujście

Mieszkaniec: Trwa remont Nabrzeża Portowców

Mieszkaniec: Trwa remont Nabrzeża Portowców

fot. Czytelnik

Na czujność naszych Czytelników możemy zawsze liczyć. Tym razem jeden z mieszkańców dostrzegł prace prowadzone przy Nabrzeżu Portowców. Jak się okazuje są one związane z trwającym tam właśnie remontem. Co dokładnie jest naprawiane? Dowiecie się z wypowiedzi Moniki Woźniak - Lewandowskiej z Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to zakończenie prac planowane jest na połowę czerwca br.

- Na nabrzeżu trwają prace konserwacyjno-utrzymaniowe. Naprawiane są odbojnice, będzie naprawiana skarpa, która osunęła się w wyniku sztormów, itp. Prace potrwają do połowy czerwca br. Są uzależnione od ruchu statków na nabrzeżu - informuje Specjalista ds. komunikacji i PR, Dział Marketingu i Komunikacji Monika Woźniak - Lewandowska z Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [27.05.2021, 22:42:51] • [IP: 46.215.39.***]

Toż to przecież sensacja XXI wieku.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 18:35:23] • [IP: 212.165.108.***]

Sztorm w porcie przy nabrzeżu Portowcow. Pani Lewandowska boj sie.paniBoga takie bzdury opowiadac.

Gość • Czwartek [27.05.2021, 17:04:57] • [IP: 78.10.206.**]

Bój się Boga! —Czego, to człowiek z głodu nie wymyśli...? ̦̦̦̦̦

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 🚴‍♀️🚴‍♂️ XXV MASA KRYTYCZNA – już jutro! 🌊 6 czerwca 2026 r., Świnoujście po raz kolejny ruszy na dwóch kółkach! Przed nami jubileuszowa XXV Masa Krytyczna – wspólny, rekreacyjny przejazd ulicami miasta pełen dobrej energii. ⏰ Start przejazdu: godz. 13:00 📍 Miejsce startu: parking przy skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i Żeromskiego 🏁 Meta: polana piknikowa przy ul. Jachtowej 🚴 Długość trasy: ok. 4 km Trasa przejazdu poprowadzi ulicami: Żeromskiego, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Chrobrego, Uzdrowiskową, Parkową oraz Jachtową ■