POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.06.2021, 12:36:58] • Świnoujście

Warsztaty artystyczne w terenie MDK Filii nr 1 w Przytorze i w Karsiborzu

Warsztaty artystyczne  w terenie  MDK Filii nr 1 w Przytorze i w Karsiborzu

fot. Organizator

Wakacje rozpoczynamy jak na Wyspiarzy przystało w tematyce morskiej, warsztaty artystyczne w terenie MDK Filii nr 1 w Przytorze i w Karsiborzu poprowadzi Bożena Mozolewska artysta plastyk, pasjonatka malarstwa, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego i Akademii Sztuki w Szczecinie, była stypendystka w Mutthesius Kunsthochschule.

Z okazji Dni Morza spotkanie dla wszystkich uczestników z trenerem żeglarstwa na przystani UKS "Keja" godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy wstęp wolny.

MDK Filia nr 1w Przytorze


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 🚴‍♀️🚴‍♂️ XXV MASA KRYTYCZNA – już jutro! 🌊 6 czerwca 2026 r., Świnoujście po raz kolejny ruszy na dwóch kółkach! Przed nami jubileuszowa XXV Masa Krytyczna – wspólny, rekreacyjny przejazd ulicami miasta pełen dobrej energii. ⏰ Start przejazdu: godz. 13:00 📍 Miejsce startu: parking przy skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i Żeromskiego 🏁 Meta: polana piknikowa przy ul. Jachtowej 🚴 Długość trasy: ok. 4 km Trasa przejazdu poprowadzi ulicami: Żeromskiego, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Chrobrego, Uzdrowiskową, Parkową oraz Jachtową ■