POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.08.2021, 12:50:11] • Świnoujście

Bójka i rozpylony gaz pieprzowy przy letnim barze

W nocy, przy letnim barze doszło do awantury - była bójka, ktoś zaatakował kobietę gazem pieprzowym. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie.

Około godziny 2.00 w nocy 25 lipca 2021 r. przy barze Hamaki miała miejsce szarpanina. Ktoś użył gazu pieprzowego, przez co przebywający tam klienci mieli problem z oczami. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. Jedna osoba wymagała pomocy ratowników medycznych - została zabrana do karetki, gdzie spędziła około godziny aż poprawiło się jej samopoczucie.

- Zgłoszenie dotyczyło kobiety w wieku 40 lat, która miała zostać zaatakowana gazem pieprzowym. Pacjentka była przytomna, w stanie stabilnym, pozostała w miejscu zdarzenia- informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Schoolwysyn • Poniedziałek [02.08.2021, 14:00:23] • [IP: 5.173.149.**]

Czy ten bar jacyś Japończycy prowadzą?

Gość • Poniedziałek [02.08.2021, 10:22:03] • [IP: 62.69.203.**]

Na godzinę unieruchomiona karetka przez jakas tępą dzidę?

Gość • Niedziela [01.08.2021, 19:45:28] • [IP: 5.173.149.**]

Czy to się odbywało na terenie tych wypasionych promenadach za melony?

Gość • Niedziela [01.08.2021, 17:59:07] • [IP: 213.205.242.***]

Ładna speluna. .. Obsługa atakuje nożem. .. Bójki. .. Gaz pieprzowy cudownie

Gość • Niedziela [01.08.2021, 14:56:39] • [IP: 88.218.253.***]

Cóż za piekło kobiet w tym mieście:P

Gość • Niedziela [01.08.2021, 13:33:18] • [IP: 192.95.4.***]

Ja też spryskuje zakazane mordy gazem, bo szkoda sobie gównem brudzić ręce.

Oglądasz 1-6 z 6
■ 13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina. Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko Świnoujścia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że bakteria została wykryta tydzień temu u ponad 30 - letniego mieszkańca Międzyzdrojów. Mężczyzna odczuwał bardzo silny ból nogi, która bardzo spuchła w okolicach uda. Wezwał pogotowie ratunkowe. W momencie zgłoszenia, w Międzyzdrojach nie było wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany został ambulans ze Świnoujścia. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do świnoujskiego szpitala. Tam szybko okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. Mięsożerna bakteria dosłownie "zjadała" mięśnie nogi mężczyzny. Po wykonaniu dokładnych badań okazało się, że w nodze nie ma mięśni, a jedynie płyn. Pacjent musiał zostać jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafił na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Już jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła informacja, że ta sama bakteria spowodowała śmierć u obywatelki Niemiec. Do zakażenia doszło podczas kąpieli w morzu. Bakteria dostała się do organizmu kobiety przez otwartą ranę. Bakteria rozwija się bardzo szybko, natychmiast trzeba działać i podać antybiotyki. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd tak groźna bakteria wzięła się u mieszkańca Międzyzdrojów. ■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■