POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.11.2021, 13:33:45] • Świnoujście

Ile świnoujskich szkół przeszło na tryb zdalny?

Na dzień 15 listopada żadna ze świnoujskich szkół nie przeszła na tryb zdalny. To dobra informacja, tym bardziej, że epidemia koronawirusa wyraźnie przyspiesza. Tylko w środę, 17 listopada w Polsce stwierdzono ponad 24 tysięcy przypadków zakażeń koronawirusem.

W trakcie 4 fali pandemii tryb zdalny jednak nie ominął świnoujskich szkół. informowaliśmy o tym w październiku, wtedy trybem zdalnym objętych było kilka klas w dwóch podstawówkach.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Niedziela [28.11.2021, 23:04:08] • [IP: 79.110.192.***]

Gość • Środa [24.11.2021, 05:57:13] • [IP: 188.146.160.**]

Baju, baju...

Gość • Poniedziałek [22.11.2021, 20:07:40] • [IP: 188.146.161.**]

18:00- zapoznaj się z definicją epidemii. No i masz szczęscie, że nie masz kogoś z bliskiej rodziny w zawodzie lekarza w szpitalach - znam nawet łzy lekarza z mojej rodziny, gdy tracił pacjentów na swoim oddziale, którzy by żyli, gdyby nie covid.

Gość • Poniedziałek [22.11.2021, 17:54:44] • [IP: 178.238.247.**]

195.95.4…. TakTAKPrawda

Gość • Poniedziałek [22.11.2021, 13:00:15] • [IP: 176.221.124.***]

nieaktualne te informacje i to bardzo. Od 17go są klasy na zdalnym w Cezicie. Sprawdzajcie dokładnie informacje

Gość • Niedziela [21.11.2021, 22:52:57] • [IP: 88.218.253.***]

ponad 24 tysięcy - powinno byś ponad 24 tysiące !

Gość • Niedziela [21.11.2021, 18:00:26] • [IP: 192.95.4.***]

Epidemia? Nie używajcie słów, których nie znacie znaczenia. Nie ma żadnej epidemii i nie było, a przyśpieszają, to Wam głupie mózgi. Epidemia, to Was zrobiła i zapomniała zniszczyć.

Gość • Niedziela [21.11.2021, 17:50:30] • [IP: 37.8.230.***]

Wszystko zależy od ludzi, a oni raczej lekceważą sobie wszystko.Za duża populacja i natura chyba rozpoczęła oczyszczane planety z tych szkodników.

Gość • Niedziela [21.11.2021, 14:27:51] • [IP: 89.151.38.***]

Chwilowo.

Oglądasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Od ponad tygodnia na Zalewie Szczecińskim w pobliżu Świnoujścia stoi statek. Rosyjski SMP NOVODVINSK przewożący złom utknął na mieliźnie i wciąż znajduje się w tym samym miejscu. Temat zainteresował jednego z mieszkańców. - Nurtuje mnie od jakiegoś czasu temat rosyjskiego statku na mieliźnie na Zalewie Szczecińskim. Statek dalej stoi w tym samym miejscu. Jak wygląda ta sprawa na ten moment? Czy wiadomo coś nowego? Kiedy możliwe będzie jego odholowanie? - pyta mieszkaniec ■