POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [05.06.2022, 09:16:12] • Świnoujście

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

To już tradycja, że dzieci królują na parkrunie, który odbywa się w terminie najbliższym Dnia Dziecka. Dzisiejszy parkrun dedykowany był najmłodszym uczestnikom sobotnich spotkań.

Dzieci nie tylko biegały, ale też uwijały się jako wolontariusze. Gabryś spróbował swoich sił w dopingowaniu biegaczy i chodziarzy przez tubę. Rower bezpieczeństwa, którego podjął się tym razem Sławek wspierała dzielnie Zuzia. Natomiast Małgosia i Marcelina zadbały o nawodnienie i węglowodany sportowców. Na Najmłodszych na mecie czekały medale przygotowane przez Monikę i Arkadiusza oraz niespodzianki od Urzędu Miasta Świnoujście, Uzdrowiska Świnoujście oraz Hotelu Trzy Wyspy.

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

243. parkrun to rekordy życiowe dla 4 osób, natomiast 4 osoby zadebiutowały. Na parkrun zawitali goście z Bogatyni, Poznania, Berlina, Londynu a także Dietenbach parkrun, Freiburg. Szczegółowe wyniki dostępne tutaj:
www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Dzisiejszy parkrun wspierało 16 wolontariuszy za co bardzo dziękujemy.

Zapraszamy w następną sobotę o godz 9.00.

Dzień Dziecka na 243. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszam na posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miasta Świnoujście zaplanowanej na dzień 17.04.2024 r. (środa) o godz. 12.00 w sali 315 Miejskiego Domu Kultury, na którym zaprezentowana zostanie koncepcja rozbudowy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu Sp. z o.o. ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■