POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [04.11.2022, 08:17:44] • Szczecin

Giełda Płyt Winylowych w Atrium Molo

Giełda Płyt Winylowych w Atrium Molo

fot. Organizator

Po raz kolejny szczecińska galeria na dwa dni zamieni się w raj dla melomanów! W dniach 4-5 listopada w  Atrium Molo odbędzie się wyjątkowe święto dla wszystkich fanów brzmienia z czarnego krążka. Do centrum handlowego zjedzie wielu wystawców z całej Polski oferujących swoje największe skarby – płyty winylowe.

Zapomniane, zdawałoby się, lata temu płyty gramofonowe, biorą od pewnego czasu przebojem to, co przed rokiem 1990 należało niepodzielnie do nich: kolekcjonerskie półki, witryny sklepów oraz – co najważniejsze – serca melomanów. Postęp technologiczny nie zdołał przyćmić muzyki z płyt, która odtwarzana spod igły brzmi pełniej i prawdziwiej.

Listopadowa Giełda Płyt Winylowych to kolejna edycja tego wydarzenia w Atrium Molo. Każde spotkanie przyciąga coraz większą liczbę osób w różnym wieku. W pierwszy listopadowy weekend wszyscy goście będą mogli powiększyć swoje zbiory o  winylowe, prawdziwe skarby. Różnorodność wystawców gwarantuje, że każdy odnajdzie swój ulubiony gatunek muzyki – pop, rock, ballady, muzykę filmową, alternatywną czy klasyczną, i wiele innych. Giełda płytowa to także okazja do wymienienia się zbiorami, zakupu unikatowych krążków, ale także do poznania szerokiego grona osób o takich samych zainteresowaniach.

–– Już po raz kolejny sprzedawcy, kolekcjonerzy, prawdziwi pasjonaci płyt winylowych zawitają do  Atrium Molo. Nasze spotkania z każdą edycją cieszą się coraz większym powodzeniem. Co roku przybywa wystawców, widzimy także, że wśród mieszkańców giełda staje się coraz bardziej popularna. Z pewnością dlatego, że muzyka spod igły brzmi niepowtarzalnie, ma swój wyjątkowy urok i nic nie jest w stanie jej dorównać. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic do wspólnego celebrowania dobrej muzyki – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Giełda Płyt Winylowych w Atrium Molo odbędzie się w dniach 4-5 listopada br. w godzinach 10.00-20.00. Stanowiska wystawców będą rozstawione przy TK Maxx. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie: www.atrium-molo.pl oraz na profilu Facebook Atrium Molo.

Monika Górka
PR MANAGER


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■