POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.11.2022, 08:42:58] • Świnoujście

Świnoujskie spotkanie przy zupie

Świnoujskie spotkanie przy zupie

fot. Organizator

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na "Świnoujskie spotkanie przy zupie", które odbędzie się w najbliższą sobotę 26.11.2022 o godzinie 13:00 na placu przed Urzędem Miasta.

Chcemy aby inicjatywa łączyła mieszkańców Świnoujścia tych którzy potrzebują wsparcia z tymi, którzy chcą i mogą zaoferować swoją pomoc.


Organizatorzy


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Sobota [26.11.2022, 16:07:37] • [IP: 176.221.123.***]

[17:37] nawet nie wypada 1 zł dziennie ! Jako rekompensatę za podniemcze ceny ?

Gość • Sobota [26.11.2022, 09:35:57] • [IP: 176.221.123.***]

NIE SZKODA CZASU I GŁUPICH IRONICZNYCH KOMENTARZY DO ARTYKUŁU " ŚWINOUJSKIE SPOTKANIE PRZY ZUPIE" ?? SPÓJRZCIE NA SIEBIE I SWOJE RODZINY CZY JESTEŚCIE" "IDEALNI"" ??

Gość • Piątek [25.11.2022, 22:45:14] • [IP: 88.218.252.**]

najpierw dajcie panu niech zje sam jak bedzie zyl to probujcie

Gość • Piątek [25.11.2022, 18:46:00] • [IP: 89.151.34.***]

Dlaczego pod Urzędem miasta? Przyjdzie Żmurek zrobią zdjęcie i wyjdzie jakich to mamy dobrych rządzących, a on grosza na tę zupę nie da. Mamy plac Słowiański i centrum miasta, byłoby dużo lepiej.

Gość • Piątek [25.11.2022, 17:37:25] • [IP: 178.238.251.***]

Jak urząd olewa.? Daje (wspomaga - seniorom po 300zl, a czy wszystkie inne miasta tak dbają o seniorów?

Gość • Piątek [25.11.2022, 17:28:27] • [IP: 88.156.232.***]

Porażająca symbolika, rączka rączkę myje, miska korzyści aż paruje, a hasło bardzo łatwo zamienia się na Spotkanie przy D... upie. ;-) Czyli przydupasów Koalicji Obywatelskiej, tych to obrońców biednych, którzy wołali od zawsze, że pinindzy ni ma i nie będzie, gdzie jak podnosili emerytury, to Polacy dostawali 2 zł rocznie. Jakich idiotów oni teraz tam chcą znaleźć?!

Gość • Piątek [25.11.2022, 17:05:26] • [IP: 178.238.249.***]

Nie lepiej to spotkanie zrobić na ul. Boh.Września? Więcej osób by przyszło.

Pazdzioch • Piątek [25.11.2022, 16:52:05] • [IP: 83.20.236.**]

Pewnie chcą zatruć, zawsze mniej emeryturek do płacenia

Gość • Piątek [25.11.2022, 16:23:35] • [IP: 94.254.235.***]

Raz do roku zupai z głodu nie umrze

Gość • Piątek [25.11.2022, 15:34:01] • [IP: 37.47.142.***]

W Świnoujściu umiera z głodu rodzina. Wie o tym prezydent, rada miasta, MOPR. Wszyscy uchylają się od pomocy, czekając aż rodzina ta umrze. Gratulacje panie prezydencie. Barbarzyństwo to mało powiedziane.

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:38:22] • [IP: 88.218.253.***]

A gdzie MENU ?

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:25:55] • [IP: 176.221.123.***]

Spotkanie w czarnej dupie czyli w Świnoujściu.

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:22:29] • [IP: 5.173.112.***]

10, 00, 07 Działalność Wydziału Komunalnego z U.M.przejęła sp-ka Lokum

Gość • Piątek [25.11.2022, 14:15:49] • [IP: 176.221.123.***]

Czynsze podnoszą, bo budynki zadłużone. Właściciele wykupili za złotówkę swe mieszkania, wynajęli je, a sami wybyli w świat. I teraz ci, co zostali w kraju, musza się składać na tych, co nie płacą.

Swinoujscianie • Piątek [25.11.2022, 13:38:26] • [IP: 176.221.123.***]

Z tymi czynszami za mieszkania x 3 to chyba jakas przesada i chamstwo, ten dyrektorek Slowianina to chyba z innej planety przylecial, chlopie co Ty robisz z tymi czynszami ?? czy zdaje sobie Pan ile emeryci dostaja Emerytury ?? a ile nagrod sobie wsadzacie do kieszeni od biednych ludzi za tak ohydne podwyzki czynszow, prosimy o sprostowanie i zjechanie z cen w dol, Swinoujscianie

Gość • Piątek [25.11.2022, 12:51:04] • [IP: 185.239.174.**]

a Lewy strzeli jagby co gola włałcicielą barcelony ? wpisujcie sie nadole

Gość • Piątek [25.11.2022, 12:11:43] • [IP: 178.238.246.**]

W naszym mieście powinien powstać stały punkt pomocy w pomieszczeniu zamkniętym, dla ludzi potrzebujących, napewno znaleźli by się sponsorzy, mamy sporo hoteli, restauracji, , aby ludzie mogli dożywiać się choć jednym ciepłym posiłkiem, aby mogli usiąść przy stole! W ciepłym pomieszczeniu!🤔🍜🥪

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:57:56] • [IP: 37.47.160.***]

a jaka bedzie zupka? Jak rosol to przyjde

Mirabelka • Piątek [25.11.2022, 11:48:23] • [IP: 37.8.231.**]

Przy wyborach damy im zupę szczawiową na do widzenia.

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:35:56] • [IP: 93.214.181.***]

Drodzy komentatorzy to nie organizuje Urząd Miasta tylko ludzie dobrym sercu

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:08:28] • [IP: 88.218.253.**]

Do Gość • Piątek [25.11.2022, 09:25:01] • [IP: 94.254.236.**] Spotkanie przy Zupie nie organizuje Urząd Miasta, ani nawet go nie finansuje. Cała inicjatywa jest robiona prywatnie przez wolontariuszy z naszego miasta oraz ludzi dobrego serca m.in restauratorów i hotelarzy, a również zwykłych mieszkańców.

Gość • Piątek [25.11.2022, 11:03:55] • [IP: 213.155.174.***]

Najpierw dowalić ceny mieszkań x3 aby wywalić ludzi na ulice, a potem zupką poczęstować. Budujcie dalej apartamentowce dla milionerów hieny jedne!

Gość • Piątek [25.11.2022, 10:36:27] • [IP: 37.248.155.***]

Zaczyna się kampania wyborcza, marną zupą mnie nie kupią, przyjdę jak obecna władza spłaci zadłużenie, na razie proponuję zlikwidowanie długu do 1 tys, na osobę, zamrożenia podwyżek i premii do odwołania, lanie wody wyszło z mody,

Gość • Piątek [25.11.2022, 10:28:12] • [IP: 23.128.248.**]

Zawijaj się z tymi szlabanami z przed urzędu pazerny, parchaty żydzie, bo zobaczysz...!

Gość • Piątek [25.11.2022, 10:22:21] • [IP: 46.205.140.*]

To chyba nie urząd organizuje.

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W nocy prognozowany jest silny, zachodni wiatr o średniej prędkości do 30-40 km/h, w porywach do 65-75 km/h ■ Pogoda w Polsce kształtowana będzie przez rozległy układ niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Z północnego-zachodu napływać będzie nieco chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego o równowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■