POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [28.11.2022, 20:58:05] • Świnoujście

Przychodnia MEDICA MED kończy działalność na Warszowie

Przychodnia MEDICA MED kończy działalność na Warszowie

fot. iswinoujscie.pl

Pacjenci przychodni lekarskiej NZOZ Medica Med, znajdującej się na prawobrzeżu, będą mogli skorzystać z jej usług tylko do końca roku.

W oknie budynku, w którym jest przychodnia, została umieszczona kartka z informacją. Według niej punkt Medica Med będzie świadczył opiekę lekarską tylko do końca grudnia 2022r.

Przychodnia MEDICA MED kończy działalność na Warszowie

fot. iswinoujscie.pl

W tej sprawie piszą do nas mieszkańcy Warszowa, aby powiadomić wszystkich należących do tej przychodni.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 18:29:12] • [IP: 45.141.1.***]

Z jednej strony może i lepiej, przynajmniej nie będzie tu tej doktor Kuszewskiej, która jest niczym wiedźma a nie lekarz... Nigdy nie pomaga pacjentom i jest bardzo opryskliwa i apatyczna... Siedziała tam za karę i tylko ludzi denerwowała... Zamiast pomóc to odsyłała ludzi byle gdzie. A jak człowiek mówi jej, że po danym urazie nie jest w stanie wykonywać pracy to zamiast pomóc to stwierdza, żeby sobie człowiek pracę zmienił... Skandal i nic więcej.

Gość • Sobota [03.12.2022, 17:19:45] • [IP: 176.221.123.***]

Ja osobiście dziękuję p.dr B.Kuszewskiej za opiekę lekarską DZIĘKUJĘ!!

Gość • Środa [30.11.2022, 17:21:36] • [IP: 185.210.39.**]

Ja zawsze myślałam że to jest schron a nie przychodnia

Gość • Środa [30.11.2022, 11:34:54] • [IP: 89.174.73.**]

W Międzyzdrojach przyjmują deklaracje. Przychodnia nad Biedronką.

Gość • Środa [30.11.2022, 10:36:32] • [IP: 176.221.123.***]

"Dla ludzi są przychodnie (bo tam się przychodzi), dla zwierząt są lecznice (bo tam się leczy)".

Gość • Środa [30.11.2022, 10:10:51] • [IP: 37.47.130.**]

Zle, ze nie bedzie przychodni. Wierze ze porzadna ekipa lekarzy wydzierzawi ten budynek. Nigdy nie korzystałam z usług tej przychodni, jedynie stomatolog. Byłam swiatkiem jak pielegniarka bladyna traktuje pacyjentow o zgrozo!! buta.

Gość • Środa [30.11.2022, 05:44:58] • [IP: 185.210.39.***]

Prawdziwy byłby tylko Judym. Reszta to namiastki😀

Gość • Wtorek [29.11.2022, 22:55:30] • [IP: 62.69.252.*]

No i dobrze, bo w tej przychodni były zwłaszcza dr, Kuszewska tak nie miła wstrętna baba że i tak długo się zasiedziała no i ta pielęgniarka blądyna na sam widok odechciało się wszystkiego. Może znajdzie się prawdziwy lekarz który zajmie się tą przychodnią, czego życzę z całego serca.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 20:46:56] • [IP: 37.47.144.**]

Niech miasto zwolni emerytów wojskowych co zajmują etaty w urzędzie i innych jednostkach miejskich i te pieniądze przeznaczą na lekarzy i przychodnię na Warszowie i Karsiborzu !

Gość • Wtorek [29.11.2022, 19:21:02] • [IP: 2.106.93.**]

Do Przytoru niech jeżdżą

Gość • Wtorek [29.11.2022, 19:14:00] • [IP: 83.20.244.***]

Najpierw wybieracie a potem narzekacie i kto tu jest gorą

Gość • Wtorek [29.11.2022, 18:46:44] • [IP: 109.42.115.**]

15:33:33 same sobie wystawiacie pochwały, na które nie zasługujecie. Żegnam ozięble.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 17:24:33] • [IP: 46.205.136.**]

15:27 • 37.248.159.**ha, ha, nie rozśmieszaj, pacjenci mogą używac takiego tytułu, ale gdyby sam lekarz na swojej pieczątce czy tabliczce na drzwiach lub na stronie www zatytulował sam siebie" dr", dopuscilby się wykroczenia. Prawnicy, gdyby przeczytali wpis z 13:37, powiedzieliby o wyłączeniu odpowiedzialności prawnej ze względu na kontratyp zwyczaju.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 15:33:33] • [IP: 176.221.122.***]

A ja dziękuję Paniom Lekarkom i całemu zespołowi medycznemu za bardzo miłą i życzliwą pomoc. Zawsze, gdy potrzebowałam pomocy otrzymywałam takową. Dziękuję serdecznie!!

Gość • Wtorek [29.11.2022, 15:30:58] • [IP: 37.47.154.***]

Tam powinni lekarzy zmienic zwlaszcza Kuszewska i blondyne z recepcji ktora jest nie mila i rejestruje pacjentow z musu

Gość • Wtorek [29.11.2022, 15:27:06] • [IP: 37.248.159.**]

Apropo, Niczyporuk nie jest doktorem tylko lekarzem

Gość • Wtorek [29.11.2022, 13:37:16] • [IP: 46.231.58.**]

To gdzie teraz będzie przyjmować pani dr Niczyporuk?

Gość • Wtorek [29.11.2022, 13:07:46] • [IP: 45.88.96.**]

To oanaccza, że Ci którzy korzystali z tej Spółki w Międzyzdrojach też nie będą mieli lekarza? Słyszałem, że Partnermed na Gryfa przy Biedronce przyjmuje deklaracje.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 11:29:14] • [IP: 109.42.113.***]

Wreszcie. Lepiej żadna, jak taka porażka.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 11:14:50] • [IP: 213.155.174.***]

W Polsce od lat rządzą ci sami ludzie. Jest jednak nadzieja. POLSKA JEST JEDNA RAFAŁA PIECHA. Prezydent Siemianowic Śląskich i jego ruch jest nadzieją dla Polski.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 10:47:43] • [IP: 37.248.157.***]

Podobno przychodnia będzie istnieć tylko pod inną nazwą i będą inni lekarze

Gość • Wtorek [29.11.2022, 10:25:40] • [IP: 37.248.224.**]

TAK SIĘ URABIA CIEMNY LUD. WETERYNARZ WAM POMORZE, ALE Z LEWOBRZEŻA. DZIECI BĘDZIECIE RODZIĆ JAK KROWY, LECZENI JAK KONIE I OSŁY -NAJWIDOCZNIEJ TO WAM ODPOWIADA. TO TERAZ DO TACOMATU I MODLIĆ SIĘ W KOŚCIELE O SZYBKĄ WYCIECZKĘ DO NIEBA -BILET W JEDNĄ STRONĘ I KRZYŻYK NA DROGĘ.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 10:11:12] • [IP: 176.221.123.***]

Dla baranów jest jasne że to Kaczyński zamknął tą niby lecznicę

Gość • Wtorek [29.11.2022, 09:57:19] • [IP: 5.172.238.***]

W Karsiborze od lat nie mamy lekarza. Pani prezes szpitala obiecywała chociaż pielęgniarkę i na ty się skończyło.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 09:57:03] • [IP: 139.218.36.***]

Jak ci biedni starzy oraz inne schorowani ludzie poradza sobie bez przychodni?? Przeciez wielu nie jest w stanie i wielu nie stac jezdzic na wyspe Uznam Masakra jakas

Oglądasz 1-25 z 57
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zrównoważonej mobilności miejskiej do roku 2030. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zabrania głosu 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzięki konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalająca na postawienie roboczych hipotez dotyczących celów strategicznych, do późniejszej weryfikacji w ramach badań i ekspertyz ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■