POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.12.2022, 20:03:24] • Świnoujście

Choinka już na Placu Wolności. Drzewko stoi i czeka na ozdoby

Choinka już na Placu Wolności. Drzewko stoi i czeka na ozdoby

fot. iswinoujscie.pl

Aby można było mówić o najważniejszym symbolu świąt musimy jeszcze poczekać na przystrojenie drzewka.

2 grudnia choinka „wyrosła” na centralnym placu. Od tej pory przypominać będzie o zbliżającym się czasie świętowania Bożego Narodzenia. Czekamy na przystrojenie drzewka. Mamy nadzieję, że w tym przypadku nie będzie tak jak ze świąteczną „kryzysową iluminacją….

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Niedziela [04.12.2022, 15:25:41] • [IP: 89.151.36.**]

ość • Niedziela [04.12.2022, 09:17:08] • [IP: 176.221.123.***] Pisz prawdę. Normalni ludzie nie dziękują za postawienie truchła drzewa na beton-placu... (szkoda drzewa. Ono powinno tam rosnąć...)

Gość • Niedziela [04.12.2022, 14:33:41] • [IP: 37.47.177.**]

Wstyd dla władzy! Na turniej tenisa ziemnego z okazji 11 tego Listopada to kasa się znalazła! Bida aż piszczy!

Gość • Niedziela [04.12.2022, 13:20:19] • [IP: 46.205.128.**]

Smutne ze miasto nie sprostalo zadaniu i nie zadbalo o przystrojeniu miasta w tak ważnym wydarzeniu jak SWIETA BOZEGO NARODZENIA

Gość • Niedziela [04.12.2022, 11:40:50] • [IP: 78.10.228.**]

Całe Świnoujście czeka, aż miasto przystroi drzewko. A może wspólnie to zrobić? Może miasto zaprosi mieszkańców na strojenie choinki. Oczywiście będzie wtedy czuwało nad bezpieczeństwem i estetyką. A potem wspólnie zapalimy lampki i odsłonimy szopkę A nie świecące bambosz i karocę królewny śnieżki. Bo to Boże Narodzenie, a nie festiwal Disneya

Gość • Niedziela [04.12.2022, 09:17:08] • [IP: 176.221.123.***]

Serdeczne podziękowania dla Kochanej Redakcji za sfotografowanie Drzewka Pokoju i Radości na tle najpiękniejszego fragmentu placu Wolności, a może nawet całego naszego ślicznego miasta !!

Gość • Niedziela [04.12.2022, 08:09:28] • [IP: 89.151.33.**]

Jak dla mnie może nie świecić pół miasta na święta. Wolę, żeby te pieniądze poszły np na żłobek czy przedszkole.

Gość • Sobota [03.12.2022, 21:28:21] • [IP: 78.10.228.**]

Ad Gość • Sobota [03.12.2022, 12:54:29] • [IP: 109.42.112.***] kompleks lorda Farquaad'a?

Gość • Sobota [03.12.2022, 20:05:24] • [IP: 178.238.249.**]

Jarmarczne ozdoby nie są niezbędne. Drzewko jest bardzo ładne, ono wystarczy jako symbol zbliżających się świąt i zarazem jako ozdoba.

Gość • Sobota [03.12.2022, 17:37:33] • [IP: 5.173.177.***]

Może ktoś wie kiedy zabudują plac będący aktualnie tłem dla choinki?

Gość • Sobota [03.12.2022, 16:14:03] • [IP: 37.47.189.***]

SKROMNIUTKO WSTYD WLODARZE

Gość • Sobota [03.12.2022, 15:20:16] • [IP: 88.93.216.**]

Powiesic. Parowki. I. Kaszanke. Smacznego. A pod. Choinke Wonder. Mineralvann. 😀

Gość • Sobota [03.12.2022, 15:11:10] • [IP: 185.210.36.***]

, 12:50:52] • [IP: 37.30.104.**] juz to widzę, jak choinka, ktora powinna być foremna, bez uszczupleń gałęzi przetrwa na tym placu... Może i przetrwa, ale pień i tylko wyższe gałęzie.

Gość • Sobota [03.12.2022, 15:08:07] • [IP: 185.210.36.***]

13:36. ..129.***- wyłącz już kabaret TVN, bo od samego słuchania tej czarnej propagandy umrzesz z głodu.

Gość • Sobota [03.12.2022, 14:21:30] • [IP: 37.30.104.**]

Wycinanie pięknych drzew co roku i stawianie ich na zmarnowanie na betonowym placu to jest dopiero szopka!

Gość • Sobota [03.12.2022, 14:17:51] • [IP: 37.248.161.***]

SLD jest stokroć lepsze od Platformy

Gość • Sobota [03.12.2022, 13:50:21] • [IP: 178.238.250.**]

A to mieszkańcy mają ją ubrać?

Gość • Sobota [03.12.2022, 13:36:18] • [IP: 37.47.129.***]

I z czego się cieszycie ? Że ludzie przymierają głodem ? Że opieka społeczna to fikcja, że tysiące Polków odbiera sobie życie z biedy ? Święta...

Gość • Sobota [03.12.2022, 12:54:29] • [IP: 109.42.112.***]

Na pewno się nie doczeka a dlaczego taka mała ??🎄🤣😂

Gość • Sobota [03.12.2022, 12:50:52] • [IP: 37.30.104.**]

Znowu wycięto niepotrzebnie piękne drzewo zamiast posadzić na tym placu parę na stałe!

Gość • Sobota [03.12.2022, 11:56:58] • [IP: 37.248.209.***]

Choinka dramat i mała, co rok coraz gorzej:///

Gość • Sobota [03.12.2022, 11:40:55] • [IP: 37.248.212.**]

Szczecin ma Jarmark Świąteczny, a My nawet tego raz do roku nie mamy ! Dziura, nic się nie dzieje. Choinke to kazdy sobie w domu postawi i mu będzie przypominać o Świętach.

Gość • Sobota [03.12.2022, 11:38:27] • [IP: 46.205.140.**]

10:35 - szopka to ostatni bastion, którego lewica nie odda, czyli scislej ujmując, braku szopki nie odda. Brak szopki koi napięte nerwy podswiadomosci lewicy. Szopka to żłóbek, czyli pierwsza kołyska Jezusa, jak można to pokazywac, skoro za prawo człowieka uznało się wyrzucanie, palenie kołysek, gdyż podobno ma sie pełna władze nad czlowiekiem, którego powołuje się do życia, można go przyjąć ale i można go DELETE - tak naucza Lempart z pełnymi robaczywych słów ustami, a Lempart została POparta przez Donalda oraz" Jurka" Złotego Melona.

Gość • Sobota [03.12.2022, 10:36:08] • [IP: 78.10.228.**]

Nieco przystroić tę choinkę, dodać szopkę i wystarczy.

Gość • Sobota [03.12.2022, 08:30:19] • [IP: 31.60.23.**]

02.12.2022, 20:35:05] • [IP: 46.205.128.***oj grubo się mylisz nieudaczniku życiowy, tyle pieniędzy co ja oddaje do miasta to ty przez 10lat tego nie zarobisz, więc nie pisz głupot