POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [01.07.2023, 21:41:10] • Świnoujście

Smak operetki - koncert pełen humoru w ramach Dni Morza 2023

Smak operetki - koncert pełen humoru w ramach Dni Morza 2023

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na letni wieczór w lipcu do amfiteatru w Świnoujściu, gdzie czekać będzie prawdziwa uczta dźwięków - koncert "Smak operetki" z ukochanymi szlagierami. Wzbogacony repertuar koncertu przeniesie nas w świat najpiękniejszych arii operowych, dowcipnych fragmentów operetek oraz wirtuozerskich popisów orkiestry. Nie zabraknie również porywających i energetycznych piosenek z najsłynniejszych musicali.

To będzie lekki, odprężający wieczór, nasycony nutą dobrego humoru, idealny dla wszystkich poszukujących pozytywnej energii, doskonale wpisujący się w wakacyjny nastrój i atmosferę nadmorskiego miasta. W tej niezapomnianej podróży do czarującego świata muzyki towarzyszyć nam będą soliści oraz Orkiestra Opery na Zamku pod dyrekcją maestro Vladimira Kiradijeva. Galę poprowadzi Dariusz Hibler, który przyprawi wykonywane utwory o anegdoty i ciekawostki. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To będzie wspaniały początek lata! Zapraszamy!

Wystąpią soliści Opery na Zamku:

Ewa Olszewska
Lucyna Boguszewska
Janusz Lewandowski
Tomasz Łuczak
Łukasz Ratajczak
Paweł Wolski

Oraz Orkiestra Opery na Zamku pod dyrekcją maestro Vladimira Kiradijeva.

Prowadzenie: Dariusz Hibler

Amfiteatr im. Marka Grechuty, ul. Chopina 30, 02.07.2023, godz. 20:00. Wstęp na podstawie bezpłatnych zaproszeń, do odebrania: w kasie MDK, pon. - pt. w godz. 8:00 - 14:00 oraz w Galerii Art, wt. - sob. 12:00 - 18:00 (budynek przy ulicy Wojska Polskiego 1/1).

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■