POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.08.2023, 13:07:57] • Świnoujście

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej za nami

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej za nami

fot. OSiR Wyspiarz

Osiem par rywalizowało w III Wakacyjnym Turnieju Siatkówki Plażowej.

Po rozegraniu meczów w dwóch grupach, wyłoniono cztery najlepsze duety tego dnia.

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej za nami

fot. OSiR Wyspiarz

Półfinały:
Jagielski/Zborowski – Kaczorowska/Kaczorowski - 21:17
Sierpiński/Gulczyński– Zduńczyk/Król – 21:18
W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się pary Mariusz Zduńczyk/Tomasz Król (Świnoujście) oraz mikst Małgorzata i Paweł Kaczorowscy (Kłęby). Minimalnie lepsi okazali się Gosia i Paweł, doświadczeni zawodnicy mający na koncie występy w najwyższych klasach rozgrywkowych w kraju, zwyciężyli w małym finale 21:18.

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej za nami

fot. OSiR Wyspiarz

W finale turnieju po raz kolejny zagrała para Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński.

Ich przeciwnikami byli Emil Jagielski i Przemysław Zborowski. Tym razem Oskar i Igor nie pozwolili wyrwać sobie zwycięstwa i triumfowali w niedzielnych zawodach.

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej za nami

fot. OSiR Wyspiarz

PODIUM TURNIEJU
1. Igor Gulczyński/Oskar Sierpiński.
2. Emil Jagielski/Przemysław Zborowski
3. Małgorzata Kaczorowska/Paweł Kaczorowski

Ostatni, Finałowy Turniej tych wakacji odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia o godz. 11.00.

III Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej za nami

fot. OSiR Wyspiarz

Zgłoszenia pod nr tel. 516167274. W turnieju weźmie udział 12 par, w pierwszej kolejności pary które gromadziły punkty w dotychczasowych edycjach. O udziale pozostałych drużyn zadecyduje kolejność zgłoszeń.

OSiR ,,Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■