POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.11.2023, 16:01:48] • Szczecin

Podsumowanie działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

Podsumowanie działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

fot. Organizator

2365 kontroli, 8392 udzielone porady, 2367 przyjętych skarg - to tegoroczne – oczywiście jeszcze niepełne - statystyki Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie.

16 listopada Okręgowy Inspektorat Pracy podsumował swoją działalność, przede wszystkim w obszarze prewencyjno-promocyjnym. Uroczystość odbyła się w szczecińskim Pałacu Młodzieży.

Podsumowanie działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

fot. Organizator

Podczas gali uhonorowano:

Program „Przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu w miejscu pracy”
1. BIELUN & BIELUN SP. Z O.O. (Szczecin)
2. KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO KDRC PRZEMYSŁAW ROSICKI SP.K. (Szczecin)
3. KDRC SP. Z O.O. (Szczecin)
4. BOŃKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Ustowo)
5. CONCENTRIX INTERNATIONAL SP. Z O.O. (Szczecin)
6. PAŁAC MŁODZIEŻY-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI
(Szczecin)

*******
Program „Efektywne zarządzanie ryzykiem zawodowym” (Istotnym elementem programu są szkolenia przeznaczone dla pracodawców, podczas których omawiane są zasady szacowania ryzyka zawodowego. Pracodawcy, którzy przystąpią do programu, oprócz praktycznej wiedzy, otrzymują merytoryczną pomoc  inspektorów pracy przy wdrażaniu zarządzania bezpieczeństwem i eliminowaniu nieprawidłowości. Potwierdzeniem właściwie przeprowadzonych działań naprawczych w firmie jest pomyślne przejście kontroli sprawdzającej)

1. WERIN SP. Z O.O. (Szczecin)
2. TRAFOSTACJA SZTUKI W SZCZECINIE
3. SPAWREM SP. Z O.O. (Szczecin)
4. CENTRUM BADAŃ KRYMINALISTYCZNYCH MODUS SPECTRUM SP. Z O.O. (Szczecin)
5. BIELUN & BIELUN SP. Z O.O. (Szczecin)
6. TEMCA POLSKA SP. Z O.O. (Szczecin)
7. ENSINGER COMPOSITES MACHINING SP. Z O.O. (Dobra)
8. M-INTERNET MAKOWSKI DAMIAN (Pyrzyce)
9. LOGISPAK SP. Z O.O. SP.K. (Białogard)
10. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BIS" KAZIMIERZ USOWICZ (Białogard)
11. DANKOM DANIEL BŁAŻKIEWICZ (Lisie Polce)
12. SPÓŁDZIELNIA TRANSPORTU WIEJSKIEGO (Białogard)

******************
Program „Zdobądź Dyplom PIP” (jest przeznaczony dla pracodawców prowadzących zakłady produkcyjne, budowlane, handlowe i usługowe, zatrudniających do 20 pracowników. Od dwóch lat wspierany jest przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP).
1. PPHU JOLANTA BONKOWSKA-MISIAK (Łobez)
2. MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. HENRYKA JORDANA W BIAŁOGARDZIE
3. ALEMAX BARBARA FLOREK (Żelimucha, powiat białogardzki)
4. „O'KEY” STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE ANETA SZUBER (Szczecin)
5. STUDIO FRYZJERSKIE „ESPRI” AGNIESZKA MATUSZEWSKA (Szczecin)
6. BEST SUB EUROPE OFFICE SP. Z O.O. (Lipiany)
7. STUDIO „INSPIRE” ŁUKASZ ZYCH (Barlinek)
8. MANUFAKTURA LAWENDA ANNA CZUPRYŃSKA (Szczecin)
9. FIORIGIFTS SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Szczecinie.
10. YARRO INTERNATIONAL Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ze SZCZECINA
11. DRUCKER ADAM STEC (Ustowo)

****************
Konkurs „Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy” (Poprawa bezpieczeństwa pracy w zakładach to główne zadanie społecznych inspektorów).
Laureat konkursu regionalnego
ZBIGNIEW KOTOWSKI GRUPA AZOTY S.A. ZAKŁADY CHEMICZNE POLICE

***************************
Konkurs „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej” (ma za cel promowanie tych pracodawców, którzy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników, a także przestrzegają przepisów prawa pracy oraz dotyczących legalności zatrudnienia).
CUSTOMIZATION GROUP POLAND SP. Z O.O. (dawniej PRINTDREAM SP. Z O.O.), Szczecin

*******************************
Konkurs „Buduj bezpiecznie” (Powszechnie wiadomo, że budownictwo jest jedną z tych branż, w których do wypadków dochodzi najczęściej. Każda inicjatywa, która przynosi pozytywne zmiany, najpierw przede wszystkim w świadomości budowlańców jest na wagę złota. Promowanie pracodawców – wykonawców robót budowlanych, zapewniających wysokie standardy bhp w procesie realizacji obiektów budowlanych to idea konkursu „Buduj bezpiecznie”)

Wyróżnieni:
- POLAQUA SP. Z O.O. WÓLKA KOZODAWSKA
- PRIME CONSTRUCTION SP. Z O.O. SP. K. SZCZECIN
- PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
„EBUD” – PRZEMYSŁÓWKA SP. Z O.O. BYDGOSZCZ

III miejsce: PPC PIOTR PODZIELNY SZCZECIN
II miejsce: ERBUD S.A. WARSZAWA
I miejsce: PORR S.A. WARSZAWA

Ewelina Kolanowska-Wrońska
Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie

Podsumowanie działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

fot. Organizator

Podsumowanie działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

fot. Organizator

Podsumowanie działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

fot. Organizator

Podsumowanie działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie

fot. Organizator


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■