POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.11.2023, 20:34:14] • Świnoujście

Mieszkaniec: Oświetlenie jak szachownica...

Mieszkaniec: Oświetlenie jak szachownica...

fot. Mieszkaniec

Lampy, mające rozświetlać po zmroku okolice dworca PKS, nie do końca spełniają swoją funkcję. Wprawdzie nie panują tam całkowite ciemności, ale nie wszystkie latarnie świecą. Możliwe, że jest to zamierzone i wynika z oszczędności, jednak dziwi w przypadku miejsca niedawno zmodernizowanego i oddanego do użytku. W tej sprawie napisał do naszej redakcji Mieszkaniec.

- Oświetlenie na dworcu przesiadkowym PKS działało przy odbiorze, na dzień dzisiejszy jest jak na szachownicy, chyba że w ramach oszczędności, nie wszystkie lampy działają, a szkoda.

Mieszkaniec: Oświetlenie jak szachownica...

fot. Mieszkaniec

"Najciemniej pod latarnią"? - to wszystko możliwe...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 20:43:27] • [IP: 185.210.39.**]

Czepiacie się. To co było wcześniej to jeden syfa teraz przynajmniej można zaparkować.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 17:28:19] • [IP: 37.248.211.***]

Dziadek pewnie chodzi w przeciwsłonecznych okularach. Zjeb jakiś 😄😄😄

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 14:52:38] • [IP: 37.47.140.***]

[20.11.2023, 09:49:11] • Dla mnie i dla Ciebie nie jest, ale dla innych może jest to astronomiczna kwota. Patrz na innych nie na siebie. A jeśli chodzi o 'weź się do roboty" to oświadczam że solidnie pracuję i mam się dobrze.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 11:43:06] • [IP: 46.112.0.***]

W poprzedniej informacji zachwalacie Wolin i wolińska więżę- to zapraszam spacerkiem po zmroku po Wolinie... Ciemno i dymno

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 11:14:28] • [IP: 176.221.122.**]

Dzięki temu, że w nocy jest tak widno jak w dzień, mamy smog, pyły, szadze, trucizny i w konsekwencji, , efekt cieplarniany, ,. A MOŻE BY TAK WRÓCIĆ DOMINIONYCH CZASÓW I KŁAŚC SIĘ RAZEM Z KURAMI. ..

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 10:44:08] • [IP: 95.91.212.***]

Piereszy raz widzé dworzec w Swinoujsciu : ale jestem pod wrażeniem (ład i pożądek to się chwali !! Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:49:11] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:26:43] • [IP: 37.47.140.***] To sie wez do roboty. 200zl/miesiac za prad to nie jest jakas astronomiczna kwota

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:26:43] • [IP: 37.47.140.***]

Szanowny mieszkańcu, gdy od stycznia 2024r uwolnią ceny energii, żadnych tarcz osłonowych już nie będzie, to nie tylko dworce będą oświetlane w" szachownicę". W ramach" zielonego ładu" w domach przy świeczkach ludzie będą funkcjonować, bo na opłaty ich nie będzie stać. Po co więc rozkminiać oświetlenie jakiegoś dworca, bez sensu.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:15:49] • [IP: 89.151.32.***]

Człowieku nudzisz się w domu to pomóż sprzątać miasto a nie wypisujesz bzdury

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:01:19] • [IP: 192.42.116.***]

Był fajny duży plac, ale oczywiście i to musiała tłuk" betoniara" z debilem" gumolepem" spierdolić.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 06:47:39] • [IP: 46.205.215.**]

Do 5.173.3 - nie bój się. Tobie nic nie grozi. Ofermy batalionowe nie idą do wojska. Nawet przy klawiaturze jesteś miernotą i robisz błędy.

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 01:43:54] • [IP: 178.238.251.***]

a dlaczego o godzinie 21.30 pozamykane dworce PKS IPKP wczoraj padał deszcz i pasażerowie mokli bo wszystko było pozamykane. I jeszcze jedna sprawa wczoraj o 21.25 ludzie biegli z pociągu do promu a prom odbił o 21.30 wg rozkłady nie poczekał na ludzi którzy dosłownie biegli żeby wejść no i oczywiście ok 40 osób czekało pół godziny na następny prom w tym przypadku nic się nie zmieniło

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 01:10:30] • [IP: 62.69.229.**]

Łojejku! Ruch jak na marszałkowskiej! W zasadzie można by było jeszcze trochę ograniczyć oświetlenie. Zdjęcia zrobione chyba z bazy rybackiej. Sami nie mają oświetlenia, to chcą żerować na miejskim.

Gość • Niedziela [19.11.2023, 23:58:34] • [IP: 176.221.123.***]

Upsss, te zdjęcia pokazują zaśnieżenie??

Gość • Niedziela [19.11.2023, 23:52:03] • [IP: 5.173.3.***]

W komunistycznej polsce służba wojskowa trwała 2 lata a w katolickiej Polsce wojsko jest obowiązkowe.

Gość • Niedziela [19.11.2023, 22:01:18] • [IP: 5.173.3.***]

W komunistycznej polsce służba wojskowa trwała 2 lata. Teraz jest katolicka polska a służba wojskowa jest obowiązkowa

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:57:51] • [IP: 37.248.163.**]

No to zaraz miasto zamknie basen rybacki za te zdjęcia haha

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:50:01] • [IP: 176.221.123.**]

skoro i tak tam nic się nie dzieje, bo promy pływają prawie puste, to po co mają wszystkie latarnie świecić? tak samo po co wydawali tyle kasy i budowali parking przy dworcu skoro stoi pusty przez tunel?

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:44:15] • [IP: 5.173.174.**]

PRZECIESZ JASNO JEST NIE POTRZEBA WIECEJ SWIATEL MARUDZICIE JAK ZWYKLE

Gość • Niedziela [19.11.2023, 21:20:12] • [IP: 83.26.246.***]

Mieszkaniec...zapal sobie światło na cały dzień i noc i nie gaś... Inaczej powiesz jak dostaniesz rachunek:)

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■