POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.11.2023, 09:53:09] • Międzyzdroje

OSP Międzyzdroje zakupiła nowy sprzęt. Wsparcia finansowego udzielił Gaz-System

OSP Międzyzdroje zakupiła nowy sprzęt. Wsparcia finansowego udzielił Gaz-System

fot. OSP Międzyzdroje

Dzięki wsparciu finansowemu od GAZ-SYSTEM (operatora gazociągów w Polsce) Ochotnicza Straż Pożarna w Międzyzdrojach zakupiła następujący sprzęt: 2 komplety aparatów powietrznych wraz z maskami, 2x zapasowe butle powietrzne oraz ładowarkę samochodową na 6 radiostacji.

Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 23 000,00 zł, w tym 19000,00 zł przekazał darczyńca GAZ- SYSTEM, a pozostałą sumę stanowiły środki własne OSP Międzyzdroje (4000,00 zł).

Ochotnicza Straż Pożarna w Międzyzdrojach pragnie serdecznie podziękować Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą w Warszawie za udzielone wsparcie finansowe, które zostało przeznaczone na zakup w/w sprzętu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyzdrojach. Zakupiony sprzęt pozwoli w znaczny sposób podnieść gotowość bojową jednostki i zapewni bezpieczeństwo ratowników podczas zdarzeń, w tym również tych mogących wystąpić na terenie gazoportu.

W imieniu Zarządu OSP Międzyzdroje serdecznie dziękujemy!!!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■