POGODA

Reklama


Wydarzenia

www.balticportal.pl • Wtorek [03.02.2009, 20:26:55] • Region

Polański nakręci film na Uznamie?

Polański nakręci film na Uznamie?

fot. Sławomir Ryfczyński

Roman Polański rozważa nakręcenie części scen swojego najnowszego thrillera politycznego „The Ghost” na polsko-niemieckiej wyspie nad Bałtykiem – donosi niemiecka agencja informacyjna dpa. Firma stojąca za produkcją filmu skierowała od urzędu Usedom-Nord pytanie o możliwość zorganizowania planu filmowego na plaży oraz na jednej z ulic.

O planowanych zdjęciach napisała również największa niemiecka bulwarówka „Bild”. Przedstawiciele Studia Babelsberg, do którego należy m.in. firma producencka Elfte Babelsberg Film GmbH, nie potwierdzają tych informacji.

Obok odtwórcy roli Bonda Pierce`a Brosnana w thrillerze wystąpić mają Ewan McGregor i Kim Cattral. Scenerią większej części akcji będzie Berlin oraz studia nagraniowe Babelsberg. Część ujęć nakręconych ma być prawdopodobnie także na wyspie Sylt. Na razie nie wiadomo czy w scenach, które filmowane mają być na Uznamie, weźmie udział któraś z gwiazd.
Scenariusz nowego filmu Polańskiego oparty został na powieści Roberta Harrisa pod tym samym tytułem. Książka opowiada historię pisarza, któremu po śmierci premiera Wielkiej Brytanii powierzone zostaje zadanie napisania jego biografii.


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

Gość • Niedziela [05.04.2009, 21:04:27] • [IP: 217.97.199.**]

no i kreci film^^

Gość • Piątek [06.02.2009, 09:52:28] • [IP: 92.42.118.***]

Spoko - wcale się nie pogniewałam... czasami pisze się trochę za dużo - takie życie. Miłego dnia i do zobaczenia w innym temacie :)

Mount R • Piątek [06.02.2009, 09:46:16] • [IP: 80.245.189.***]

no to nara!i przepraszam za tą pół-Dodę

Gość • Piątek [06.02.2009, 09:29:19] • [IP: 92.42.118.***]

Ja chcę się kłócić?! Skąd ci to przyszło do głowy? Trochę sobie naubliżaliśmy ale kłótnią bym tego nie nazwała. Teraz to i tak wszystko jest w strefie spadkowej ;) Ja się nigdzie nie przenoszę :)

Mount R • Piątek [06.02.2009, 09:15:54] • [IP: 80.245.189.***]

jak Chcesz się dalej kłocic to musimy się przenieśc na inny artykuł bo ten jest w strefie spadkowej

Gość • Piątek [06.02.2009, 08:18:18] • [IP: 92.42.118.***]

No to pięknie! A tak się staram :(( (to straszne, tak dostać kosza... zepsułeś mi cały dzień :(

Mount R • Piątek [06.02.2009, 08:00:45] • [IP: 80.245.189.***]

Nie zalecaj się! I tak nic z tego nie będzie.Pół-Dodo.

Gość • Piątek [06.02.2009, 07:26:14] • [IP: 92.42.118.***]

dobrany masz nick :) jesteś szczytem wszystkiego infantylny szczypiorku. Jedno ci w głowie zboczeńcu, nawet nie potrafisz odczytać znaczenia prostych słow... ale tak to jest jak do wyniku IQ dodaje się rachunek za internet :)))

Mount R • Piątek [06.02.2009, 03:50:34] • [IP: 80.245.189.***]

...i jeszcze ten kretyński śmiech-"hah aha haha..."

Mount R • Piątek [06.02.2009, 03:45:29] • [IP: 80.245.189.***]

Sam się z nią kochaj.Nie jest w moim typie.Taka pół-Doda.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 23:14:39] • [IP: 83.21.194.***]

Rodacy! Pax! Kochajcie się.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 16:10:04] • [IP: 92.42.118.***]

hahahahaha no i proszę - obraz polskiego idioty

Mount R • Czwartek [05.02.2009, 16:09:12] • [IP: 80.245.189.***]

idź dziewczynko pograj" gumę"albo pobaw się dzyndzlem, i już więcej dupy nie zawracaj

Gość • Czwartek [05.02.2009, 16:06:29] • [IP: 92.42.118.***]

w tym kontekście powinno być łebek - inteligencie

Mount R • Czwartek [05.02.2009, 16:00:41] • [IP: 80.245.189.***]

trzeba miec naprawdę pusty łepek i przeraźliwie miałką osobowośc by znajdowac przyjemnośc w potajemnym(in cognito)obsrywaniu tych za którymi się nie nadąza.

Gość • Czwartek [05.02.2009, 15:50:59] • [IP: 92.42.118.***]

jest głupsza od jeża, i taka sama chamka jak ty hahahaha

Mount R • Czwartek [05.02.2009, 15:12:26] • [IP: 80.245.189.***]

Doda nie jest głupia, ma żenujący styl to coś tak jak ty-ha ha ha...

Gość • Czwartek [05.02.2009, 15:09:25] • [IP: 92.42.118.***]

a głupia doda ma o wiele wyższy od twojego hahahahahaha

Mount R • Czwartek [05.02.2009, 12:05:02] • [IP: 80.245.189.***]

robiłem sobie test IQ-raz mi wyszło 116, a raz 124 a Tobie Romku?Brak poczucia humoru powinien byc ścigany obligatoryjnie przez prawo.

Romek • Czwartek [05.02.2009, 00:17:36] • [IP: 77.114.208.***]

Tak tylko potrafią komentować zwykłe bezmózgowia. Ludzie niedowartościowani, zestresowani o niskiej samoocenie. Myślą, że w ten sposób dodadzą sobie parę punktów IQ. Nie tędy droga! Do szkoły, do kina, do lektur drodzy internauci! I zacznijcie w końcu myśleć - TO NIC NIE BOLI!!

Gość • Środa [04.02.2009, 21:16:19] • [IP: 77.254.45.**]

widac ze trzyma sie jak najdalej od swinojadu... najwyzej dojdzie do zinnowitz...

paszczak • Środa [04.02.2009, 19:49:05] • [IP: 92.42.113.***]

jak będzie casting to idę hehe

Gość • Środa [04.02.2009, 18:25:35] • [IP: 217.97.199.*]

a USA nie może krecić filmów. .bo tam czekają na niego federalni jak postawi nogę na lotnisku..za gwałt na nieletniej...to oni go za wsiarz i do Sin-Sing..a w jego zycirosie..chłopcy tez się zdazali!!

Gość • Środa [04.02.2009, 18:21:33] • [IP: 217.97.199.*]

facet przekroczył juz barierę wieku..ostatnio ma słabe notowania..mnie jego filmy nie leżą..według mnie mały zakopleksiony facet a filmy dziwne!!ale jak mowię. .rzecz gustu!!

Gość • Środa [04.02.2009, 18:10:43] • [IP: 88.156.235.***]

Wierze, że gdyby nakręcił tutaj kilka scen mistrz Polański. Niżej komentujący zabijali by się w sprzedawaniu źdźbła trway po której chodził. Nagle wszyscy są tacy porządni. Tylko dlaczego pierdzą w te same krzesło od wielu lat. Trudno jest się zmierzyć nam małym z wielką Legendą, za jego życia?

Oglądasz 1-25 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■