POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [21.01.2025, 12:57:34] • Świnoujście

Nowy przystanek na ul. Pomorskiej

Nowy przystanek na ul. Pomorskiej

fot. Komunikacja Autobusowa

Komunikacja Autobusowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że na prośbę pasażerów od 20 stycznia 2025 r. w ciągu ul. Pomorskiej został uruchomiony nowy przystanek autobusowy.

Na przystanku zatrzymywać będą się autobusy linii 77 i 7T. Przystanek ma charakter tymczasowy, związany z remontem ul. Sąsiedzkiej.

Nowy przystanek na ul. Pomorskiej

fot. Komunikacja Autobusowa

Aleksander Dmowski
specjalista ds. organizacji i rozwoju transportu


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Środa [22.01.2025, 12:45:37] • [IP: 5.173.174.*]

Sądząc z tego zdjęcia to raczej Ponura niż Pomorska.

Gość • Środa [22.01.2025, 11:44:54] • [IP: 78.10.206.**]

Po co tam przystanek na tej wsi dla jednej sparaliżowanej osoby przykutej do łóżka przystanek?

Gość • Środa [22.01.2025, 11:06:50] • [IP: 37.31.130.**]

Opłaty za dom nie zawierają kosztów biurokracji w spółdzielniach i wspólnotach. Lepiej się budować ale nie na terenach zalewowych. Dopiero za Międzyzdrojami, daleko od gazoportu.

Gość • Środa [22.01.2025, 01:58:16] • [IP: 37.31.154.**]

18:23• [IP: 91.94.21.**] ja na nią nie głosowałem, podobnie jak wielu moich znajomych, a w pewnej konkretnej sprawie publicznej jej się przeciwstawiłem, o czym ona wie.

Gość • Wtorek [21.01.2025, 18:23:07] • [IP: 91.94.21.**]

Do, 13:47:07. A wiesz dlaczego? Bo władze miasta pompują ceny dla deweloperów. Wystawiają działki za stawki wyższe niż na wolnym rynku, a na wolnym rynku tych działek i tak nikt nie kupuje. Wystarczy popatrzeć na plan miejscowy ile jest działek pod budownictwo jednorodzinne a także innych działalności które można zmienić. Tylko jak by to było jakby można kupić działkę za 200000 tysięcy i wybudować domek 70 metrów za drugie 200? Tak nie można bo mieszkania od deweloperów muszą drożeć. Proszę się zainteresować kim jest otoczenie naszej prezydent. Ludzie mają płacić krocie za mieszkania i cieszyć się festynami. A najlepsze jest to, że sami to sobie wybraliście. Pytanie kiedy się obudzicie i czy w ogóle. Wystarczy. Że zaczniecie pisać o tym na forach tu czy na Facebooku.

Gość • Wtorek [21.01.2025, 14:58:53] • [IP: 108.41.39.***]

piekne laty droga prosto trzeci swiat

Gość • Wtorek [21.01.2025, 13:47:07] • [IP: 37.31.154.**]

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego w takich komunikatach nie używa się nazw dzielnic, których różnicowanie jest ważne zwłaszcza w Ś-ciu w odniesieniu do tak naprawdę WSI oddalonych od miasta, a takim jest Łunowo, o które tu chodzi, Przytór i Karsibór oraz Ognica. Napisanie" w Łunowie na ulicy Pomorskiej" od razu orientuje, gdzie to jest. I przy okazji, by nie było posądzeń: chcialbym mieszkać w jednej z tych wsi, są spokojne, z dala od stad Niemców czy innych stad, które pasą się na Mac Donaldsie, doją Biedronkę czy unoszą się z zakupami Netto po wydaniu brutto. Są piękne, bez molochów przyprawiajacych o wymioty własnych wnętrzności (dlatego trzeba ogladac Radissona Blue po omacku). Niestety, by kupić działkę wielkosci boiska do siatkówki z domkiem ok.2-pokojowym o wymiarach ok.5 m na 4, trzeba wydać 600 tysięcy, sprawdzone, taka jest oferta w jednej z tych wsi.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej w Świnoujściu, upamiętniającej kapelanów Wojska Polskiego zamordowanych w zbrodni katyńskiej Wydarzenie odbędzie się 05 maja 2025r., o godz. 10:00 w kościele pw. bł. ks. kmdr por. Władysława Miegonia przy ul. Piłsudskiego 43 w Świnoujściu. Tablica poświęcona jest kapelanom różnych wyznań i religii zamordowanym w zbrodni katyńskiej. Na tablicy figurują nazwiska wszystkich dotychczas ustalonych z imienia i nazwiska kapelanów, którzy zostali zamordowani w zbrodni katyńskiej. Tablica jest pierwszą tablicą nad Bałtykiem i pierwszą umieszczoną w kościele należącym do dekanatu Marynarki Wojennej. Z inicjatywy Stowarzyszenia Pamięć Kapelanów Katyńskich takich tablic powstało już 41, nie tylko w Polsce ale również w Stanach Zjednoczonych oraz Londynie. Projekt tablicy wykonany przez pracowników IPN OBUWiM Szczecin, koszty wykonania tablicy ze środków IPN Szczecin. W uroczystości wezmą udział m.in. wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Mateusz Szpytma i dyrektor szczecińskiego Oddziału IPN Krzysztof Męciński ■