POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.03.2025, 18:16:01] • Świnoujście

Strażacy z OSP Przytór będą mieli garaż na nowy wóz

Strażacy z OSP Przytór będą mieli garaż na nowy wóz

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Strażacy ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przytorze wkrótce będą mogli korzystać z nowego garażu. Dotychczasowy był za mały i nie mieścił się w nim nowy samochód ratowniczo-gaśniczy Volvo. Spośród złożonych ofert wybrano propozycję firmy PRO GROUP SP. Z O.O. ze Szczecina, która zaproponowała wykonanie garażu za kwotę 582 198,47 zł brutto.

Podpisanie umowy z wykonawcą nastąpiło 5 marca 2025 roku, a w imieniu Miasta Świnoujście dokument sygnował zastępca prezydenta Arkadiusz Mazepa.

Projekt przewiduje budowę garażu o konstrukcji stalowej, który będzie obiektem parterowym i niepodpiwniczonym. W celu zapewnienia trwałości oraz odpowiednich warunków przechowywania wozu strażackiego, ściany osłonowe i stropodach zostaną wykonane z płyt warstwowych. Budynek zostanie posadowiony na płycie fundamentowej, co zapewni trwałość przez długie lata.

OSP Przytór w ubiegłym roku wzbogaciła się o nowy wóz ratowniczo-gaśniczy marki Volvo z napędem 4x4. Dotychczasowy garaż okazał się jednak zbyt mały, aby pomieścić nowy samochód, co stało się głównym powodem podjęcia decyzji o budowie nowego obiektu.

UM


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Czwartek [06.03.2025, 22:18:17] • [IP: 5.173.196.**]

A przypomnijcie sobie za jaką kwotę komuchy postawiły barak na plaży zwany bazą ratowników.Uśmiechnięta niepolska, buchachchaaa.

Gość • Czwartek [06.03.2025, 21:17:44] • [IP: 176.221.125.***]

No cóż można powiedzieć że to tylko 600 000 złotych za blaszany garaż i oby tak dalej

Gość • Czwartek [06.03.2025, 21:10:08] • [IP: 37.248.173.**]

PO owocach ich poznacie, myślicie że zdolni by byli wybudować tunel gazoport, może wybudują port kontenerowy jak nie ogarniają komunikacji między lewobrzeżem a prawobrzeżem

Gość • Czwartek [06.03.2025, 16:54:35] • [IP: 176.241.76.**]

Agatowska co ty na to. Może zgłosisz sprawę bo śmierdzi. Pros, ę podać kiedy blas, ak zostanie wykonany.do Prokuratury Generalnej.

Gość • Czwartek [06.03.2025, 15:03:31] • [IP: 37.109.163.**]

Gratuluje

Gość • Czwartek [06.03.2025, 14:32:23] • [IP: 2.201.20.***]

Czy bodnarowcy zajęli się już tą łapówką tą pralnią brudnych pieniędzy?

Gość • Czwartek [06.03.2025, 13:52:11] • [IP: 176.221.125.***]

Ten to zero kultury Kogo mamy w UM

Gość • Czwartek [06.03.2025, 13:31:58] • [IP: 31.0.62.***]

To blaszak batmana dlatego taka cena obok postawić replikę toalety Trzaskowskiego

Gość • Czwartek [06.03.2025, 13:22:53] • [IP: 176.221.125.***]

Sąsiad z krzywej Gbor i cham Zero dzien dobry Masakra Zero kultury wielki pań zastepca

Gość • Czwartek [06.03.2025, 13:15:57] • [IP: 92.118.164.**]

Garaż droższy od samochodu i do tego blaszak, to jakaś paranoja.

Gość • Czwartek [06.03.2025, 11:44:47] • [IP: 176.221.124.***]

Za garaż, blaszany? kwota 582 198, 47 zł brutto?

Gość • Czwartek [06.03.2025, 10:53:23] • [IP: 83.20.137.***]

Jaka szczegółowa wycena!

Gość • Czwartek [06.03.2025, 09:39:59] • [IP: 185.210.36.**]

Moda męska rodem z wora z bazaru z używanymi ciuchami. Fryzury spod miski.

Gość • Czwartek [06.03.2025, 09:31:53] • [IP: 84.44.206.**]

Ale sensacja?? Jak na zadupiu.

Gość • Czwartek [06.03.2025, 08:54:36] • [IP: 37.248.221.***]

Chryste Panie, garaż blaszany za 600 tys. Ktoś nieźle odjechał...takie wałki tylko w urzędzie

Gość • Czwartek [06.03.2025, 06:58:43] • [IP: 88.218.253.***]

Za tą cenę to chyba garaż razem z wozem strażackim ?

Gość • Czwartek [06.03.2025, 00:33:18] • [IP: 77.65.88.***]

Brawo! po roku rządów nowa ekipa ma swój sukces. już nie tylko wiata przystankowa powstała, ale teraz będzie postawiony jeden garaż!! jak w takim tempie będą szły inwestycje miejskie to tylko pogratulować pracowitości p.prezydentce i jej zastępcom

Gość • Środa [05.03.2025, 23:47:38] • [IP: 62.69.252.***]

Ponad pół miliona za garaż. Kto podaje rękę złodziejom??

Gość • Środa [05.03.2025, 20:39:50] • [IP: 89.64.111.***]

Oja pół bańki za garaż, fiu fiu.

Gość • Środa [05.03.2025, 20:26:33] • [IP: 37.248.169.***]

To chyba sen pijanego wariata, garaż dla samochodu, to na tyle stać, 50 tyś najbogatsze miasto w Polsce. Gdzie te projekty na miarę 21 wieku gdzie to KPO Czarzasty Tusk Kosiniak rządzi

Gość • Środa [05.03.2025, 19:27:08] • [IP: 178.238.248.***]

Pan Mazepa to fajny gość.

Gość • Środa [05.03.2025, 19:17:19] • [IP: 91.94.20.**]

A jakby tak nowy garaż miała dostać staruszka ? A to mogła być przecież akurat wasza matka ! Albo gdyby tak nowy garaż miała dostać procesja ?

Gość • Środa [05.03.2025, 19:08:14] • [IP: 213.77.18.***]

Jak oni ciężko pracowali, po roku wybrali wykonawcę garażu blaszanego na nowy pojazd gaśniczy otrzymany w poprzedniej kadencji. Nie podano kiedy zostanie wybudowany ale znając tempo pracy obecnych wybitnych specjalistów z WIM to myślę że rok 2026 będzie właściwy. Agatowska nie chce firmować taką pracę wysyła Mazepę, on nie wie o co chodzi na wszelki wypadek głupio się śmieje.

Gość • Środa [05.03.2025, 18:42:51] • [IP: 108.172.183.***]

a pozniej wszystkich do pierdla POzamykaja.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■