POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.04.2025, 08:36:22] • Świnoujście

St. City Surfers zagrają w Świnoujściu

St. City Surfers zagrają w Świnoujściu

fot. Organizator

Przed    nami prawdziwa rockowa uczta! 5 kwietnia (sobota) w Restauracji Prochownia wystąpi zespół St. City Surfers, który porwie publiczność swoją energetyczną mieszanką rockabilly, surf rocka i garage'owych brzmień. To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnego fana mocniejszych gitarowych dźwięków.

St. City Surfers to zespół z Częstochowy działający od 2006 roku, łączący w swojej twórczości elementy rockabilly, surf i garage-rocka z domieszką country, soul, ska, punkrocka i psychobilly. Formacja, składająca się z trzech instrumentalistów i wokalistki o charakterystycznym, mocnym głosie, dzieliła scenę z takimi zespołami jak Komety, Mad Sin, Silver Shine, Long Tall Texans, Vespa czy Bulbulators.

Po krótkiej przerwie grupa powróciła w 2023 roku w odświeżonym składzie - do zespołu dołączył Matt Saint, gitarzysta znany z 30-letniej kariery w zespole Vespa. Wraz z nowym członkiem St. City Surfers wydali świeżą płytę, którą będzie można usłyszeć na żywo podczas nadchodzącego koncertu w Świnoujściu.

Miejsce: Restauracja Prochownia. 
Data: 5 kwietnia (sobota)
 Open: 19:00 
Bilety: 30 zł (tylko gotówka!)

Wsparcie: Pro-Est Hotels & Apartments


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Piątek [04.04.2025, 06:40:51] • [IP: 78.30.65.***]

Posłuchałem tej muzyki na Youtube. Jest dobra. Klasyk. Młodzi nie znają tam hip-hopu. Myslę, że warto tam być. Kiedyś za Parkową na scenie rodziły sie talenty Polskiej muzyki. Dajmy też szansę tym muzykom.

sygnalista • Czwartek [03.04.2025, 09:20:48] • [IP: 185.210.36.**]

Tylko gotówka nie zgodna z prawem. Od 1 stycznia 2022 roku, wprowadzone przepisy nakładają na właścicieli firm obowiązek przyjmowania płatności bezgotówkowych pod rygorem karno-skarbowym.

Gość • Czwartek [03.04.2025, 08:49:39] • [IP: 93.159.42.***]

Jak w lokalu, to będzie sztywna atmosfera jak na punkowy klimat.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ruch między węzłami Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje został przekierowany na nową S3. Ruch odbywa się na tym odcinku z zawężeniem do jednego pasa w każdą stronę. Częściowo uruchomiony został węzeł Międzyzdroje, nie ma już tymczasowego ronda i ruch jest płynniejszy. To kolejny etap udrażniania przejazdu nową S3 ■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■