iswinoujscie.pl • Piątek [13.02.2026, 11:40:46] • Świnoujście
Zaczepiał przechodniów na deptaku. Interweniowała policja i pogotowie

fot. Sławomir Ryfczyński
We wtorek 10 lutego około godziny 10:00 na deptaku przy ulicy Bohaterów Września w Świnoujściu doszło do interwencji służb. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który miał zaczepiać przechodniów.
Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Świnoujściu wynika, że dyżurny otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie zachowującym się w sposób uciążliwy wobec osób spacerujących po deptaku.
„W dniu 10.02.2026 roku około godziny 10:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymał zgłoszenie na deptaku ul. Bohaterów Września, gdzie mężczyzna miał zaczepiać przechodniów. Na miejsce zdarzenia został zadysponowany patrol policji, który ujawnił mężczyznę, którego wizerunek odpowiadał zgłoszeniu. Policjanci przekazali 61-letniego mężczyznę zespołowi ratownictwa medycznego celem dalszej realizacji.” - informuje st. sierż. Alicja Biernat, po Asystent Wydziału Prewencji ds. mobilizacyjno-sztabowych KMP Świnoujście.

fot. Sławomir Ryfczyński
Na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy przeprowadzili niezbędne czynności medyczne.
„Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do mężczyzny lat ok. 60 z zaburzeniami zachowania. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pacjent pozostał w miejscu wezwania, nie wymagał hospitalizacji.” - informuje Natalia Dorochowicz, Rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.
Po zakończeniu działań mężczyzna nie został przewieziony do szpitala.
źródło: www.iswinoujscie.pl
Gość • Piątek [13.02.2026, 22:33:47] • [IP: 46.112.194.***] Podziwiam i szanuje za wytrwałość.
Chodzi do różnych miejsc w Świnoujściu. Może służby będą działać?żeby nie było za późno!
Widzę, że odezwała się urażona cipciulka z 11:54. XD
5:41 - łechtaczko niewykastrowana, przyjedź, uratuj nas!
w autobusie nr 3 tez szalal. wyzywal pasazerow, zadal pieniedzy, bo nie ma za cokupic jedzenia. kierowca nie reagowal.
To jakiś z prawicy.
Drugim się pisze przez „ u „ bosze jaki analfabeta smutny
Do 255...Swinoujscie ma swoich debili pod dostatkiem, wiec obcy tu sie nie uchowa.
Gość Sobota [14.02.2026, 05:50:48] [IP: 91.94.17.***] Kibol od newrockiego... Przyjechali na walentynki ALE TY MASZ NAJEBANE W ŁBIE 😄😄😄😄😄
Ta sama policja będzie się bać inżynierów i lekarzy którzy nie długo się tu pojawią tu nie ma wyjątków taka jest Europa a kto na to pozwoli lewica
Staje się miejską atrakcją, dziś po pracy pójdę tam może będzie
Czy w tym mieście nie ma już prawdziwych mężczyzna, tylko same jakieś wykastrowane łechtaczki? kiedyś było takie coś nie do pomyślenia.
Kibol od newrockiego... Przyjechali na walentynki
22:34 - to twój tata
on tam ciągle chodzi i zaczepia, ostatnio nim o ścianę rzuciłem bo się doigrał
No niech mi ktoś powie wreszcie kto to??
A gdyby tamtędy szła staruszka a to mogła być wasza matka a gdyby tamtędy szła procesja. To co??
Czyli jak ktoś nie łamie prawa, ale jest wezwanie policji to można naruszyć nietykalność obywatela. Ale jak auto blokuje przejście dla pieszych to policja udaje, że go nie widzi. Widać tu pewna niekonsekwencje. Jak tam mają takich kozaków to niech się zajmą kierowcami którzy w dupce mają przepisy, bezpieczeństwo i resztę społeczeństwa.
Uśmiecznięta POLSKA i premier jadący w drógim wagonie...
Rasowy patus i coraz więcej ich na wyspie. ..do tego agresywni, brudni, źli...izolować takich do miejsc po PGR i tam ich zagospodarować""
Dzisiaj znowu latał po deptaku, dojdzie do tragedii, agresja, walenie po szybach w sklepach, wyzwiska... gosc.nabuzowany agresja, juz od 2 ttg dzieja sie cyrki... i bedzie dramat...
Co jest powodem braku prądu od MDK do amfoteatru? Całkowite ciemności a żadnych informacji brak...
A co tu ma staruszka do tego, walnięty wpis zaczepianie a żebranie to różnica
Widać że brudny menel
A Jakby tak przechodniów na deptaku zaczepia sobie staruszka ? A to mogła być akurat wasza matka ! Albo gdyby tak przechodniów zaczepiała procesja ?