POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.01.2010, 04:08:11] • 安inouj軼ie

Karatecy dla dzieciak闚

Karatecy dla dzieciak闚

fot. Krystian Papski

Cz這nkowie kilku szk馧 sztuka walk wschodnich ze 安inouj軼ia i Szczecina demonstrowali swoje umiej皻no軼i na tradycyjnej Gali zorganizowanej przez 安inoujsk Akademi Karate Kyokushin z okazji fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy. Impreza odby豉 si w sobot w hali OSiR przy ul. Pi連udskiego.

Jak si okaza這 to w豉郾ie ta impreza sta豉 si faktyczn inauguracj wielkiego fina逝 WO同. Zanim na wielkiej macie pojawili si g這wni bohaterowie popo逝dnia do czynnego udzia逝 w finale i zbi鏎ce pieni璠zy zach璚ali szefowa sztabu Iwona Postulka i prezydent miasta Janusz 痂urkiewicz. Obydwoje s przekonani, 瞠 wszystko jest gotowe do fina這wego grania, a wszystkim wolontariuszom Orkiestry 篡czyli przede wszystkim poprawy pogody. Po tej kr鏒kiej „oficja販e” rozpocz窸a si prezentacja umiej皻no軼i adept闚 kilku sztuk walk wschodu.

Karatecy dla dzieciak闚

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Organizatorzy zadbali o widowiskow opraw pokaz闚 w postaci p這n帷ych pochodni. Pokazy sprawno軼i, grupowe 獞iczenia to by造 ledwie przedsmak tego co wkr鏒ce zaprezentowali wype軟ionej po brzegi widowni cz這nkowie Berserkers Team, Taekwondo Pomorze, Akademii Kung Fu ze Szczecina Trzeba przyzna, ze wszystkie szko造 stara造 si o prezentacje na najwy窺zym, mistrzowskim poziomie. Na wielkiej macie zaprezentowali si medali軼i niedawnych Mistrzostw Polski Junior闚 Karate Kyokushin, kt鏎ych gospodarzem by這 安inouj軼ie, m.in. Magdalena Ilczuk – dwukrotna srebrna medalistka MP.

Nie obesz這 si tak瞠 bez widowiskowego 豉mania pot篹nych blok闚. Mistrzowie cios闚 jednym uderzeniem druzgotali po kilka. Prezes 再KK ze szczeg鏊na rado軼i powita na gali tak瞠 najm這dszych adept闚 Karate Kyokushin'. Mimo, 瞠 nie dysponuj jeszcze tak wielkimi umiej皻no軼iami i si陰 jak ich starsi koledzy to ju dzi wielu z nich odnotowuje pierwsze sukcesy na matach. Tym razem razem efekty swojego „pierwszego wtajemniczenia” przedstawili z my郵 o tych swoich r闚ie郾ikach, kt鏎zy pomocy oczekuj
cz瘰to przebywaj帷 d逝gie tygodnie na salach specjalistycznych szpitali.

Jako wyraz rado軼i z faktu, 瞠 mo瞠my pom鏂 by造 pe軟e gracji, wr璚z taneczne pokazy sprawno軼i 鈍inoujskich adept闚 brazylijskiej szko造 Capoeiry.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-18 z 18

PATRYK-BERSERKERS TEAM 名 • Pi徠ek [15.01.2010, 23:23:39] • [IP: 92.42.117.***]

masz racje.

Capoeira Brasil - Puma • Pi徠ek [15.01.2010, 20:30:10] • [IP: 217.97.199.*]

Widz, 瞠 niekt鏎zy nie mog zdzier篡, 瞠 byli wtedy po stronie widowni, zazdro嗆 paskudna rzecz ;p Krytyka od anonimowych frajer闚, kt鏎zy nie maj poj璚ia o tym co pisz i czytaj ze zrozumieniem na poziomie podstaw闚ki jako nie trafia do mnie, obesz這 by si bez. Szkoda twojego czasu Tytus, lepiej id si pomasturbowa...

Go嗆 • 字oda [13.01.2010, 18:55:15] • [IP: 188.33.123.*]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [12.01.2010, 18:44:14] • [IP: 92.72.148.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Poniedzia貫k [11.01.2010, 07:55:05] • [IP: 192.168.100.**]

Bardzo fajna impreza! Ka盥y klub mi si podoba :) i akademia i capoeirowcy i kung fowcy i taekwondowcy i kick boxingowcy i berserkersi i shotokani. Wszyscy byli super!

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 18:56:21] • [IP: 95.129.228.***]

PANIE PAWLE GRATULACJE DLA PANA I WSZYSTKICH ZA ORGANIZACJ TEJ IMPREZY !!:):)

patryk -berserkers team • Niedziela [10.01.2010, 14:24:30] • [IP: 188.33.211.***]

Kolego ekipa Kung-fu przyjecha豉 ze Szczecina i dzi瘯ujemy im za to ze zaszczycili nas swoj obecno軼i i pokazali swoje umiej皻no軼i. pozdrawiam.

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 12:59:40] • [IP: 86.136.90.**]

a kto trenuje w swinkowie kung fu ?

Angie • Niedziela [10.01.2010, 12:09:33] • [IP: 95.129.224.***]

Faktem jest, 瞠 tytu artyku逝 rzeczywi軼ie jest nie adekwatny do klub闚 jakie bra造 udzia w WO同. Jednak program by bardzo 豉dny. Wszyscy zawodnicy pokazali cz窷 swoich umiej皻no軼i a to, 瞠 czasem niekt鏎ym troch si nie uda這 my郵, 瞠 jest nie istotne. jest to sport wi璚 raz si udaje raz znowu nie. Wa積e s ch璚i. Gratuluje Wszystkim ich umiej皻no軼i i 篡cz dalszych sukces闚 w sporcie.

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 11:46:57] • [IP: 109.243.60.***]

tamto na dole to moj dopisek ;p A ty mas brzydka twarz (chociaz cie nie widzialem nigdy xD) . Jak postanawiasz byc takim kozakiem to podaj chociaz argumenty (jak wiesz co to jest) . Mi sie ich wystep bardzo podobal jak zreszta innych grup.Trzymajcie tak dalej

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 11:44:53] • [IP: 109.243.60.***]

"Capoeira to pora磬a"

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 11:31:34] • [IP: 92.42.118.**]

Wszyscy zaprezentowali si z jak najlepszej strony, najwa積iejsze 瞠 chcieli po raz kolejny POM笏 CHORYM DZIECIOM, wi璚 te komentarze s tutaj nie na miejscu, szacunek dla uczestnik闚 Festiwalu Sztuk i Sport闚 walki :):)

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 11:01:40] • [IP: 92.42.115.***]

Capoeira to pora磬a

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 10:46:56] • [IP: 92.42.118.**]

tytus szkoda 瞠 ty nic nie pokaza貫s :):) moze swoja sympatyczna mordke szympansa ??:):)

Go嗆 • Niedziela [10.01.2010, 10:36:55] • [IP: 92.42.112.**]

Capoeira da豉 czadu.

Andorinha • Niedziela [10.01.2010, 10:17:40] • [IP: 83.25.38.***]

ech wy moi karate capoeiristas;p