POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.11.2010, 14:10:40] • Świnoujście

Niemiec zatankował do pełna i „zapomniał zapłacić”

Niemiec zatankował do pełna i „zapomniał zapłacić”

fot. Sławomir Ryfczyński / archiwum

W samo południe pod jedną ze stacji benzynowych podjechało bmw koloru granatowego na niemieckich numerach rejestracyjnych. Kierowca zatankował i odjechał nie uiszczając opłaty.

- Do zdarzenia doszło 3 października – potwierdza podinsp. Mariusz Solka ze świnoujskiej policji. Aktualnie trwają czynności mające na celu ustalenia właściciela pojazdu i osoby, która dokonała tej kradzieży – dodaje.

Jeśli uda się złapać kierowcę złodzieja będzie mu grozić kara od 6 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 83, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 83

Gość • Wtorek [09.11.2010, 09:10:18] • [IP: 217.97.193.**]

niemcy nagminnie kradna w markietach, sam widziałem, to są złodzieje i chamy bo jeszcze miał pretensje jak go za szmaty ktoś trzymał, łajzy jak polaka złapią u siebie to zaraz wszystkie służby i telewizja łachydry a tu uważają ze im sie nalezy medy!!

Gość • Wtorek [09.11.2010, 07:13:28] • [IP: 80.245.186.**]

Jeśli uda się złapać kierowcę złodzieja będzie mu grozić kara od 6 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. - ta jasne oczywiście - pomacha łapką i powie" ja ja" tak jak mają to w zwyczaju :) wiecie co niemcy mówią o naszych przepisach?

Gość • Wtorek [09.11.2010, 06:13:14] • [IP: 80.245.176.*]

To odwet za rabowane sklepy w Niemczech.I o co tu chodzi !

Gość • Wtorek [09.11.2010, 01:26:44] • [IP: 178.238.255.***]

ahhh ta Choroba Alzheimera wymyslona przez niemca dla niemców zeby za paliwo nie placili bo wkoncu zapomieec jest rzecza ludzką

Gość • Wtorek [09.11.2010, 00:21:44] • [IP: 80.245.186.***]

za fajki placil i pewnie mu powiedziano ze paliwo w gratisie heheheh a tak powaznie to ladnie w dupe wchodza z tymi fajami na stacji polacy zawsze za 1zl zrobia wszystko brawo dla tych popaprancow

any • Poniedziałek [08.11.2010, 23:59:23] • [IP: 92.42.119.***]

Volksdeutsch • Poniedziałek [08.11.2010, 21:21] • [IP: 80.245.187.***] nie rozumiem w czym problem. Niemcy to rasa wyższa, wiec moga robic co im sie tylko podoba wiec polaczki prosze mi tu scen nie odwalac tylko zajac sie swoimi sprawami ... więc pocałuj go jeszcze w dupę i połóż się służąc mu jako chodnik baranie jeden.

jurek • Poniedziałek [08.11.2010, 22:57:29] • [IP: 78.52.192.**]

sorry, ale tylko czlowiek niewyksztalcony kieruje sie uprzedzeniami, a faktem jest ze ani Polak od Niemca ani Niemiec od Polaka jest lepszy i kulturalniejszy. W kazdym przypadku mozna doszkac sie mnostwa zlych jak i dobrych przykladow. I polacy potrafia zachowac sie jak zwierzeta, sam to przezylem kilkakrotnie w niemczecz, a nawet sie mowi ze Polak Polakowi nie zaufa. Znam kilka przypadkow gdzie Polak Polaka oszukal oferujac mu fikcyjne miejsce pracy za pieniadze za granica lub nawet okradajac go doslownie. Tak tez niemcy nie potrafia zachowac sie bedac w Polsce np. oczekujac ze kazdy Polak zrozumie jego mowe, a w Niemczech oczekuje ze kazdy cudzoziemiec sie Niemieckiego nauczy. Wiec jak widac, po kazdej stronie sa chamy i swinie. Jednakze sa tez ludzie z dobrym sercem i zachowaniem. Faktem jest ze jest ich coraz mniej, ale zawsze cos.

gosc • Poniedziałek [08.11.2010, 22:49:12] • [IP: 78.52.192.**]

Ale kto wie, moze jeszcze wroci i odda pieniadze. Mi osobiscie zdarzylo sie cos podobnego dwa razy w niemczech, gdzie tez mieszkam. Rozkojarzony, zapomnialem po prostu zaplacic, jednakze na drugi dzien wrocilem i zprzeprosinami zaplacilem. Moge tylko powiedziec ze niekiedy to sie moze zdarzyc. Pytanie tylko czy czlek sobie o tym przypomni, wtedy najpozniej wiadomo, czy zlodziej czy uczciwy.

Thunder • Poniedziałek [08.11.2010, 22:46:32] • [IP: 80.245.183.***]

Drugi albo i trzeci Niemiec juz tak zrobil, a polacy ani razu. Cos tu nie gra... ;p

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 22:40:40] • [IP: 95.129.228.***]

To jakiś zniemczony wrednE HAMIDŁO

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 21:46:10] • [IP: 83.21.25.***]

niemcy rasa wyzsza! hahahha 90 % skundlone z turasami , a 10% to 60 + latek i taka jest prawda

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 21:45:00] • [IP: 95.129.224.**]

ciggareten?

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 21:38:12] • [IP: 217.97.193.**]

Polak, Rusek czy Niemiec, kultura zależy też od samego człowieka, a nie od jego narodowości, a hołotę można spotkać wszędzie!

Volksdeutsch • Poniedziałek [08.11.2010, 21:21:33] • [IP: 80.245.187.***]

nie rozumiem w czym problem. Niemcy to rasa wyższa, wiec moga robic co im sie tylko podoba wiec polaczki prosze mi tu scen nie odwalac tylko zajac sie swoimi sprawami

jarekm • Poniedziałek [08.11.2010, 21:16:15] • [IP: 79.155.128.***]

oj tak olko ty wiesz ktory to ktory...pierdoly ze az mi sie smutno robi...

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 20:41:50] • [IP: 93.94.188.**]

po raz drugi: jedni kradną, a drudzy są uczciwi i to Polacy, w dniu dzisiejszym znaleziono na ul. Grunwaldzkiej wyglądający jak nowy, lewy bucik dziecięcy, firmy GEOX, rozmiar 20. Odbiór z drugim pasującym bucikiem. Przekazać proszę dalej... Dość drogie butki, wiec myslę, że mama by dostała po kieszeni :) Telefon w ogłoszeniach" inne"

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 20:22:47] • [IP: 83.21.25.***]

do goscia z 18:18 niemcy to w znakomitej wiekszosci (wschodnie landy) to niewychowane buractwo co im sloma z sandalow wystaje. tak jak pisalem wczesniej pracowalem na stacji i wiem jak sie zachowuja, co robia i jaka maja kulture osobista. jeden z drugim zdziwiony ze jest w polsce i ktos mowi po polsku do niego a nie po niemiecku, przeciez on jest niemiec! a po angielsku potrafi powiedziec" NAJN"! buraki i wiesniaki i tyle!! stad takie komentarze. napewno pisali je ludzie ktorzy mieli badz maja stycznosc z taka cholota. na dolek na 24 albo 48 godz go zamknac do polskiego wiezienia to sie obsra i nastepnym razem niezapomni zaplacic nawet za cukier do kawy...

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 20:18:59] • [IP: 80.245.178.**]

Jak Niemiec to zapomniał jak Polak to ukradł by. ...danke

Jacek • Poniedziałek [08.11.2010, 20:08:46] • [IP: 217.97.193.**]

ALZHEIMER :-)

olko • Poniedziałek [08.11.2010, 19:34:49] • [IP: 93.94.184.***]

Po Swinoujsciu jezdzi wiecej polakow na niemieckich rejestracjach niz Niemcow, to po pierwsze, a po drugie, szkoda, ze nie wiecie co nasi ziomkowie robia u nich, az wstyd pisac.Jak czytam te niektore komentarze, to robi mi sie niedobrze, znam wielu Polakow, ktorzy maja niemieckie rejestracje.Nie porownujcie sie do nich, bo to wstyd.

sweet home ALABAMA • Poniedziałek [08.11.2010, 19:34:00] • [IP: 93.94.188.***]

Polacy w Niemcach nie lepsi!!

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 19:19:34] • [IP: 217.97.193.**]

w kraju się nie szanujemy (widać np. przy wyborach), a co mówić jeszcze poza - zgroza!!

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 19:13:09] • [IP: 80.245.190.**]

NIEMIECKI ZŁODZIEJ !

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 19:05:19] • [IP: 95.129.226.***]

niemiec to" zapomniał" a polak to" ukradł" a to nie to samo? Polacy polaków nie szanują bo to są wrogie nacje ?Jak PiS i PO?

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 19:03:02] • [IP: 93.94.184.***]

zal mi go. ;

Oglądasz 26-50 z 83
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■