POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.11.2010, 14:40:04] • Świnoujście

Agatowska i Michalska zastępcami prezydenta miasta. Zobacz film!

Agatowska i Michalska zastępcami prezydenta miasta. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dzisiejszego popołudnia w świnoujskim urzędzie miasta Janusz Żmurkiewicz podał oficjalnie, że oba stanowiska zastępców prezydenta obejmą kobiety.

Na konferencji prasowej zwołanej o godzinie 13.00 w urzędzie miasta, przedstawiono nowych zastępców prezydenta miasta.

Agatowska i Michalska zastępcami prezydenta miasta. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Joanna Agatowska obejmie stanowisko po swoim poprzedniku Ryszardzie Leonie Kowalskim, a Barbara Michalska, dotychczasowa naczelnik wydziału inżyniera miasta, zabierze fotel Andrzejowi Szczodremu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 129, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 129

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:48:39] • [IP: 178.238.249.**]

GRANICZNA DO REMONTU PO ZNAJOMOŚCI?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:46:48] • [IP: 93.94.186.***]

Głosowałem na , , Kasztanową, , bo mi sie bardzo podoba z wizerunku i z poglądów, a rudych moja MAMA kazała omijać bo nawet po ślubie każą sobie płacić.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:44:32] • [IP: 178.238.249.**]

A jak z tym drewnem z parku, teraz będzie za darmo, każdy będzie mógł sobie brać, NARESZCIE SPRAWIEDLIWOŚĆ

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:42:43] • [IP: 178.238.249.**]

teraz dopiero będzie miał RAJ, przystojniak

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:41:01] • [IP: 178.238.249.**]

czas najwyższy zrobić coś z tymi krawężnikami na Konstytucji żenua, czasami karetka nawet nie nie może przejechać, a to budowa za czasów pani Michalskiej pogratulować?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:38:40] • [IP: 95.41.146.**]

Ciekawe co Żyta zrobi bo z Żmura to jeszcze dobry kogut.ha. ha...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:09:28] • [IP: 92.42.114.***]

IP: 88.156.232. jestes oszolomem ?bierzesz dopalacze na telefon?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 22:07:36] • [IP: 92.42.114.***]

hehe Michalska wpadla w oko prezydentowi, czuje miete hehe, tego sie nie da ukryc

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:54:31] • [IP: 178.238.255.**]

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:13] • [IP: 88.156.232.***] iscie partyjny jezyk rodem za towarzysza Gierka

Gość • Wtorek [30.11.2010, 21:13:48] • [IP: 88.156.232.***]

Vivat zazdrośnicy i spekulanci :))) Paniom obu gratulacje i nie dać się tym starym prykom. Gdzieś miec anonimowe komentarze i drogie Panie swoje robic. My Was popieramy, a wy gnijcie z zazdrosci i piszcie te swoje wulgarne komentarze. Panie pozdrawiamy :)

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:55:52] • [IP: 195.117.222.**]

wiadomo bylo" nadworna " Zmura, Michalska ciekawe co na to biedna żona!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:55:51] • [IP: 80.245.188.***]

Żmurek już nie będę na CIEBIE głosował.Michalska to powinna być wyrzucona z urzędu za oznakowanie ulic.CI co piszą jaka ona jest kompetentna to nie mają prawa jazdy lub samochodu i nie jeżdżą po Świnoujściu.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:33:14] • [IP: 78.86.35.***]

Dlaczego mowicie ze nic sie nie bedzie dzialo... znow powstana blaszane budy na promenadzie (koleś Agatowskiej je postawil przeciez)...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:18:28] • [IP: 88.156.234.***]

szkoda gadac istny cyrk

Gość • Wtorek [30.11.2010, 20:09:04] • [IP: 178.238.249.**]

IP 222 tablica bubel kosztowała 600tyś.zł a nie 20 tyś.zł.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:56:25] • [IP: 80.245.180.***]

Niezły haremik se jasiu zrobił w Urzedzie Miasta teraz to można nakręcić niezły film oto jego tytuł. "ASIA I BASIA CO KOCHAJĄ JASIA" W ROLACH GŁÓWNYCH (JANUSZ ŻMURKIEWICZ, BARBARA MICHALSKA, JOANNA AGATOWSKA)

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:37:29] • [IP: 80.245.178.**]

Asiu gratulacje...

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:28:10] • [IP: 178.167.215.**]

Za szasow AWS wyjechalam ze Swinoujscia. Podobno teraz urzad miasta wyglada jak Muzeum Figor Wojskowych. Nic tylko wycieczki przeganiac po gabinetach i zbijac kase za podziwianie tych cudakow. Panie, owszem mlode, ale nie wygladaja na szczesliwe. Miny maja jak by wychodzily za maz z rozsadku. Zycze paniom wszystkiego najlepszego na nowej drodze i aby wszyscy byli szczesliwi.

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:25:27] • [IP: 195.117.222.*]

Michalska inżynier miasta zasłynęła z bubel tablicy informującej o kolejkach na promy.Tablica znajduje się przed rondem w Łunowie. Rzadko zdarza się żeby tablica prawidłowo wskazywała długość kolejki, kosztowała 20 tyś. Miasto Świnoujście stać na takie bzdurne bublowate projekty

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:12:44] • [IP: 195.117.222.*]

Swoje małpki i cyrk swój

Gość • Wtorek [30.11.2010, 19:08:52] • [IP: 195.117.222.*]

Białoruś tańczy, Białoruś śpiewa a Lud rzewne łzy wylewa

Q.... • Wtorek [30.11.2010, 18:56:41] • [IP: 83.21.137.***]

Dwa grzyby w barszcz a dwie kobiety zastępcą, antagonizmy i awantura gwarantowana.To tak jak dwie primabaleriny w jednym teatrze, zgody nigdy nie będzie.

Żaczek • Wtorek [30.11.2010, 18:54:18] • [IP: 79.184.240.***]

Ciekawe czy ktoś juz zaklady przyjmuje: Czy" menadżerem" relaxu będzie kolejny byływojskowy?

Gość • Wtorek [30.11.2010, 18:48:44] • [IP: 178.238.251.***]

O Boże...widzisz...i nie GRZMISZ!!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 18:38:37] • [IP: 88.156.234.**]

to dopiero bedzie sie dzialo komuna wraca w Świnoujściu

Oglądasz 26-50 z 129
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■